• Rychlé vyřízení
    • objednávka přes internet a účtují ještě za vyzvednutí v obchode

Reakce obchodu Párty služby

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Bohužel, sklad máme v Ústí nad Labem a objednávku jste vyzvedávala v Teplicích, tedy i doprava ze skladu na prodejnu jsou pro nás náklady. Při objednávce nad 1 000,- neplatíte za dopravu nic, při objednávce do 1 000,- hradíte částku 29,- Při nákupu na prodejně a ne přes e-shop opět samozřejmě neplatíte za dopravu. Informaci uvádíme na webu a je tedy na zákazníkovi zda objedná přes web a uhradí částku za dopravu nebo zda dorazí na prodejnu a nehradí pak nic .

• Skvělá domluva, proaktivní přístupu prodejce

Moc děkujeme za hodnocení!

• Perfektni a rychla domluva i na ne uplne standardnim pozadavku.
    • Kuryr byl spolehlive na miste vcas, vse vyridil k naproste spokojenosti vsrch zainteresovanych a prekvapeni klaplo!

Moc děkujeme za hodnocení i za přízeň!

Vždy jsme maximálně spokojeni, absolutně perfektní servis, který už se vidí málokdy.

Moc děkujeme za hodnocení i za přízeň!

Objednala jsem přes internet, vše bylo v pořádku připravené na pobočce, když jsem si přišla zboží vyzvednout. Slečna usměvavá a milá.

• Doručení domu kurýrem

Velice příjemné jednání. Doručení kurýrem paráda

• Rychlá komunikace, příjemná obsluha

Za mě naprostá spokojenost, děkujeme moc, syn byl nadšený

Moc děkujeme za hodnocení!

• Jako vždy vše domluvené na jedničku, určitě vaše služby ještě využijeme, děkujeme ❤️.

Moc děkujeme za hodnocení i za přízeň!

Nemůžu napsat jinak, než že vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou vyzdvihuji Profesionální a velmi milý přístup pana Sajbota a celkově bezvadnou a rychlou komunikaci Díky za krásnou výzdobu. Určitě vaše služby opět do budoucna využijeme

Reakce obchodu Párty služby

Moc děkujeme za pochvalu!

• Horší přehlednost e-shopu
    • Cena za osobní odběr na prodejně
    • Špatná komunikace, nevíte zda je zboží připraveno nebo nikoliv

Bohužel za mě hůře přehledné stránky, ale dá se vyznat. Bohužel pro mě velké mínus, je cena za osobní vyzvednutí na prodejně a ještě bez jakékoliv informace, zda to mám připravené nebo ne. Musel jsem doufat, že to budu mít připravené.

Reakce obchodu Párty služby

Dobrý den, pane Bláho, děkujeme za Vaše hodnocení. Je to pro nás trochu zklamání ale budiž. Co se týče přehlednosti e-shopu, bohužel se nezavděčíme všem ale drtivá většina zákazníků ho chválí a tedy zde prostě vždy můžeme narazit na někoho, komu se líbit nebude. Cena za osobní odběr na prodejně je 29,- a protože sklad máme v Ústí nad Labem a vyzvedával jste na prodejně v Teplicích je tedy jasné, že ani zdaleka nepokryje skutečné náklady na dopravu, tedy cestu do Teplic a zpět do Ústí nad Labem. Dle Vás špatná komunikace ale bohužel máme nějaké postupy, které jsme pro Vás znatelně urychlili a proto jsme bohužel ani nestihli odeslat SMS. Na e-shopu máme jasně uvedeno, že objednávka je připravena do druhého pracovního dne, Vy jste objednal 12.11 ve 12,50 s tím, že chcete 12.11 odpoledne vyzvednout a ještě tentýž den, tedy 12.11 ve 14,00 jste měl na prodejně připraveno. Tedy od objednání na e-shopu přes vyskladnění v Ústí nad Labem až po dopravu na prodejnu v Teplicích 70 minut! Rychleji to tedy opravdu nejde, snažili jsme se vyjít Vám maximálně vstříc a bohužel jsme za to dostali horší hodnocení.... Přejeme krásný den

Super komunikace, helium kurýr , prostě super obchod...

Moc děkujeme za hodnocení i za přízeň!

• dovezení balónků až domů
    • dobrá komunikace
    • sami z vlastní iniciativy upozorní, když vidí, že či člověk vybral nevhodné zboží

• Super komunikace

Moc děkujeme za hodnocení!

Skvělé a rychlé služby, velká ochota. U zboží velký výběr a kvalita. Díky vám byla veliká radost ke třetím narozeninám. V prosinci nás čekají deváté narozky, určitě objednáme znovu. Díky a at se daří. M.

Reakce obchodu Párty služby

Moc děkujeme za hodnocení i za pochvalu!

• Skvělá komunikace
    • Milá a ochotná obsluha
    • Velký výběr zboží

Moc děkujeme za hodnocení!

Nebyl dodán plný počet objednaných a zaplacených balonků. Zaměstnanci to vysvětlovali tím, že při nafouknutí balonků héliem praskl jeden balonek. Požádali jsme o nafukování dalšího balonku za příplatek, ale bylo nám řečeno, že už žádné balonky nemají.

Reakce obchodu Párty služby

Dobrý den, paní *editováno*, velmi nás Vaše hodnocení mrzí a za komplikace se omlouváme. Bohužel v Globusu je pouze externí výdejní místo a žádné balónky k prodeji tam tak k dispozici nejsou. Z tohoto důvodu Vám po prasknutí jednoho z balónku nemohli dát jiný. Jako omluvu jste dostala těžítko zdarma s tím, že Vám za prasklý balónek navíc vrátíme peníze 35,-Kč. Předávající Vás o tomto měl informovat a požádat Vás o kontaktování z Vaší strany pro domluvení dalšího postupu. Bohužel nás nikdo nekontaktoval... Mrzi nás, že jeden prasklý balónek Vám zkazil celkový pohled na náš e-shop a to ať už výběr zboží, rychlost vyřízení, kvalitu zboží, možnost zvolení si času a místa vyzvednutí či komunikace s námi.

• Rychle dodání
    • Velký výběr
    • Skvělá komunikace

Reakce obchodu Párty služby

Děkujeme za doporučení i nákup!

• super komunikace
    • kvalitní zboží

Reakce obchodu Párty služby

Děkujeme za doporučení i nákup!

• Skvělá komunikace s obchodem
    • Velmi milé jednání
    • Nejrychlejší doručení heliovým kurýrem
    • Balonky jsem zakoupila před 14 dny a dceři stále zdobí pokojíček

Ať už jsme objednali spoustu balonku na svatbu nebo dceři k narozeninám vždy jsme byli maximálně spokojeni. Takový obchod vždy ráda podpořím.

Reakce obchodu Párty služby

Moc děkujeme za pochvalu i doporučení!

• Milá obsluha, kdykoliv k dispozici, profesionálové. Super výběr.

Reakce obchodu Párty služby

Moc děkujeme za pochvalu!