• Obchod nekomunikuje,když už se dovoláte, tak zboží není na skladě
    a nebude, tak nevím, proč mají nabídku.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání informace o jaké zboží se jednalo abychom vše prověřili. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Helium v balonkach vydrží jeden den a nafoukli jsme pouze 12 balónků

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky, abychom vše prověřili. Helium prochází výstupní kontrolou na plnící lince, aby obsahovalo požadovaný objem helia. Prosím o informaci a kod helia které jste koupili? A jak velké balonky jste heliem plnili? Vše prověříme. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Velmi špatná komunikace, neschopnost zajistit dodání zaplaceného zboží.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky, abychom vše prověřili a sjednali nápravu.Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

• Komunikace, rychlost dodání

Sháněla jsem hlavně blond paruku, která by mohla posloužit jako vlasy princezny Elsy z Ledového království. Konkrétní Elsiny paruky vycházely okolo 500,- Kč v jiných e-shopech, a v tomto jsem našla blond paruku (bez copu, dlouhé vlasy) za 177,- Kč. Cop si umím zaplést sama, takže bylo rozhodnuto. :-) Dokoupila jsem v tomto e-shopu k paruce i korunku na čelence a kouzelnou hůlku s vločkou (vše pro dcerku na karneval). S nákupem jsem spokojená. Děkuji a doporučuji.

Dobrý den,jelikož jsem u vás objednávala prvně ,tak mohu říct jen to nejlepší,zboží přišlo naprosto v pořádku i brzy,tak za mě spokojenost.Děkuji.

Super děkuji

Super komunikace, opravdu bleskové dodání. Zboží super

• Široký výběr

Rychlé dodání, dobrá komunikace, vše OK.

• Ochota personálu
    • Kvalitní zboží

Rychlé doručení,super věci,spokojenost

• Rychlý a spolehlivý

• Velmi rychlá reakce na objednávku a rychle dodání zboží. Perfektní.
    • Žádné

• Fajn ceny
    • Zboží odpovídá popisu

Používané zboží , bez helliumu!

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky, abychom vše prověřili. Helium prochází výstupní kontrolou na plnící lince, není proto možné aby bylo zboží používané nebo neobsahovalo helium. Vše prověříme. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

• Rychlé doručení

Objednávám opakovaně a vždy k velké spokojenosti.

• Vše v naprostém pořádku, určitě doporučuji

Objednávka proběhla v pořádku a oceňuji rychlé dodání zboží a perfektní komunikaci že strany obchodu.