Před týdnem jsem udělala objednávku, před dvěma dny jsem objednávku poptala, ale stále mi nepřišla. K rychlému nákupu určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás mrzí. Zpoždění dodání objednávky může být způsobeno vánočním vytížením přepravců. Prosím o zaslání čísla objednávky abychom mohli celou situaci prověřit a sjednali nápravu. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Objednala jsem si zboží s platbou předem- převodem. Zálohovou fakturu nezaslali. Když jsem si o ni napsala, tak ji sice poslali, ale bez čísla účtu. Ráda bych zaplatila, ale netuším kam. Na stránkách mají uvedeno celkem 5 různých kontaktů, ale buď jsou vypnuté, nebo je nezvedají.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás mrzí. Prosím o zaslání čísla objednávky abychom mohli celou situaci prověřit a sjednali nápravu. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Nedoporučuji. Nabízejí něco co nejsou schopni dodat.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o upřesnění o jaké zboží konkrétně se jednalo? Abychom vše prověřili a sjednali nápravu.
    Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

• Obchod nekomunikuje,když už se dovoláte, tak zboží není na skladě
    a nebude, tak nevím, proč mají nabídku.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání informace o jaké zboží se jednalo abychom vše prověřili. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Helium v balonkach vydrží jeden den a nafoukli jsme pouze 12 balónků

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky, abychom vše prověřili. Helium prochází výstupní kontrolou na plnící lince, aby obsahovalo požadovaný objem helia. Prosím o informaci a kod helia které jste koupili? A jak velké balonky jste heliem plnili? Vše prověříme. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Velmi špatná komunikace, neschopnost zajistit dodání zaplaceného zboží.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky, abychom vše prověřili a sjednali nápravu.Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Používané zboží , bez helliumu!

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky, abychom vše prověřili. Helium prochází výstupní kontrolou na plnící lince, není proto možné aby bylo zboží používané nebo neobsahovalo helium. Vše prověříme. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

29.11. 2022 jsem objednávala stříbrný párty závěs. Stále mi nedorazil. Teď nemám žádný na oslavu. Určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky. Je možné že došlo ke ztrátě zásilky z důvodů přetížení přepravců před vánoci. Vše prověříme. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Dobrý den, helium na naplnění údajně až 20 ks balonků vůbec neodpovídalo pravdě, naplnila jsem doslova 8 ks, které po naplnění nevydržely ani 30 minut a bylo tzv po nich. Balonky nebyly přeplněné , byly kvalitně zavazane lépe uz to ani nešlo. Velké zklamání . Po 8 kousku byla láhev s heliem prázdná.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Pomocí Vámi zakoupeného helia lze naplnit až 20 balonků průměr 23 cm, které vydrží létat cca 5 hod. Prosíme o zaslání čísla objednávky, abychom Vaši reklamaci probrali přímo s výrobcem. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Rozhodně nedoporučuji, před 3 týdny jsem objednávala věci pro děti na Halloween a vůbec nedorazily, nikdo z e-shopu nekomunikuje (když jsem chtěla peníze zpět).

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Dohledali jsme celou záležitost, i to že došlo ke ztrátě balíku ze strany dopravce vlivem obrovského objemu přepravených zásilek. Ještě jednou se omlouváme a obratem Vám zasíláme peníze. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!! . Obchod neplní dodací lhůty, reakce, že zboží nebude přichází pozdě, i když na stránkách je uvedeno, že je zboží skladem.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše negativní zkušenost nás velmi mrzí. Prosíme o číslo Vaší objednávky abychom celou situaci prověřili a sjednali nápravu. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Nadoba s heliem byla prazdna.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, Vaše zkušenost nás mrzí. Všechny heliové bomby procházejí kontrolou na plnící lince, nemůže se tedy stát že by nádoba s heliem byla prázdná. Pošlete vyplněný reklamační protokol na [email protected], abychom mohli celou záležitost detailně analyzovat a reklamaci vyřešit. Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Zboží sice přišlo rychle, ale bylo nekompletní, museli jsme si osobně přijet pro výměnu za kompletní objednávku

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, v období letních dovolených máme externí brigádníky, kteří nejspíše expedovali nekompletní objednávku, za což se omlouváme. Pro podobné případy jsme do budoucna přijali opatření aby se podobná situace neopakovala.

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Objednával jsem 9.7. 1 kus zboží. Po zaplacení přišel e-mail: "Objednáváte větší množství než je skladem. Na objednávku můžete čekat o něco déle než jste zvyklí.". Dodnes nic nemám a asi dlouho mít nebudu. Lituju objednávky.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky na [email protected] a kontaktu na Vás, abychom mohli ihned celou situaci prověřit a obratem sjednali nápravu.

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Skladové zásoby na webu nesouhlasí. Objednal jsem zboží, které mělo být skladem, avšak ve skutečnosti nebylo.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. V současní turbuletní době bojujeme s výpadky dostupnosti někerých položek. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky na [email protected] a kontaktu na Vás, abychom mohli ihned celou situaci prověřit a obratem sjednali nápravu.

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

• Objednáno týden a stále nic nedorazilo, i když byl kostým skladem. Přijde mi nevhodné chtít ohodnotit zakoupené zboží, které ještě vůbec nebylo expedováno.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Prosíme o zaslání čísla Vaší objednávky na [email protected] a kontaktu na Vás, abychom prověřili, zda byla objednávka uhrazena, jinak by byla standartně ihned expedována a doručena.

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Vse skladem ale ani po tydnu nebylo odeslano, kdyz nekde ctu skladem ocekavam odeslani max do dvou dnu. A ne aby qni po tydnu neprislo a neprisel ani zadny mail s infem, ze je nejake zdrzeni

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

• nekomunikuje - neodpovídá na reklamaci

Nevím jak je to možné, ale dodaná tlaková láhev (hélium - sprej) byla prázdná. Hned jsem psal do obchodu ať se k tomu nějak vyjádří, ale ani po týdnu se mi nikdo neozval. Je mi jasné, že nemůžu dokázat, že si nevymýšlím. Ale alespoň nějaká vstřícná odpověď z obchodu by přišla vhod.

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

Obchod není špatný , ale asi by si měl vybrat jiného partnera na doručení zásilek. Česká pošta bohužel není to pravé. Zboží jsem ještě nedostal. I přesto že jsem dostal SMS, že zásilka bude doručována se nikdo neozval a pak mi přišla SMS že si mám zboží vyzvednout na poště. To jsem si nemusel platit doručení do ruky. To samé se opakovalo ještě jednou s tím, že mi ta druhá SMS ani nepřišla.

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. V tuto dobu před Vánoci jsou přepravci maximálně vytíženi, proto mohlo dojít ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme o zaslání čísla objednávky abych celou situaci prověřili a obratem sjednali nápravu.

Pěkný den přeje PARTY-PRODEJ

bohužel nevydává zvuky a ukazuje na nové baterie, že jsou vybité

Reakce obchodu Párty prodej

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Prosíme o informaci o jaký produkt se jedná ? A zaslání čísla Vaší objednávky na [email protected] a kontaktu na Vás, abychom mohli ihned celou situaci prověřit a obratem sjednali nápravu.