Po týdnu od zaplacení zboží nebylo doručeno.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, zásilka už je na cestě k Vám.

Je treba pocitat s delsi dobou dodani (u me 8 pracovnich dnu). Eshop by mohl lepe komunikovat stav objednavky v pripade prodlevy. Naopak musim pochvalit zpusob zabaleni objednavky - krabice ze silneho kartonu, tekutiny byly zabaleny velmi peclive.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, děkujeme za podměty k vylepšení naších služeb.

Dobrá komunikace a kvalita zboží.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Doruceni trva velmi dlouho

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, máte pravdu, muselo se čekat na zboží, které nebylo ve vámi požadovaném množství.

Vše v pořádku

Děkujeme

• rychlé, solidní

jistota, rozumná cena

Reakce obchodu ParkFit

Děkujeme za překrásnou recenzi.

Rychle vyřízená objednávka a srovnatelně nižžší cena produktu.

Dobrý den, děkujeme.

Objednal jsem sirup jeden přišel rozbitý jelikož krabice nebyla poškozena museli to zabalit už z rozbitým víčkem za 170 Kč škoda.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, dána situace nás mrzí, sirupy od nás odcházely v naprostém pořádku, jelikož naše krabice nejsou vodotěsné tak těch 670ml sirupu by muselo pořádně promočit krabici, což se ale nestalo, největší pravděpodobnosti došlo poškození plastového víčka, během přepravy, i když se snažíme aby balíčky byly zabalený co nejlépe, občas se stane, díky hrubé manipulaci na straně přepravní společnosti, že k těmto defektům může dojít, máme pro Vás doporučení, po dopití nepoškozeného sirupu stačí odšroubovat plastové víčko a zaměnit ho za poškozené víčko.

Zboží dorazilo v pořádku a splnilo mé očekávání

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, děkujeme za recenzi.

• Dobrá cena

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, ano ceny na e-shopu u některých produktu máme dobře nízké.

Spokojenost. Včasné vyřízení objednávky a vstřícnost.

Dobrý den, děkujeme.

Vyberte jiného doručovatele. Ten vášjde asi pěšky.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, aktuálně máme na výběr We-Do, PPL a Českou poštu, a věříme, že všichni mají auta :-)

Krabice byla potrhaná, ale vevnitř byly ještě kartony, takže vše dorazilo v pořádku. Určitě budu opět objednávat.

Reakce obchodu ParkFit

Ano, víme o tom, někdy balíčky zažívají opravdu krušnou přepravu :-I proto se je snažíme balit co nejlépe. Děkujeme za recenzi.

• jsem spokojen

Děkujeme za recenzi.

Bez pripominek

Děkujeme

Celková spokojenost.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, u nás také :-)

• Velký výběr zboží za dobré ceny.
    • Zakoupené zboží velmi kvalitní.
    • Eshop má nastaveno odesílání balíků nad 10 kg pouze ve středu a na webu jsem tuto informaci přehlédla či nenašla.
    • Zboží jsem převzala 17.8.2023, ale v dotazníku/hodnocení eshopu se zobrazuje volba data doručení až od 18.8.2023, tedy jsem nemohla označit den dodání přesně.

Velký výběr zboží. Našla jsem zde zboží, které jinde nebylo nebo bylo příliš drahé, zde za dobrou cenu, a to jako na jediném z mnoha prozkoumaných eshopů.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi.

Spokojenost, dobrá komunikace.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý dne, děkujeme za recenzi.

Hlavne že chcú peniaze popredu a tovar nemajú.Teraz nemám ani tovar ani peniaze.

Reakce obchodu ParkFit

Dobrý den, z vašich požadovaných 36ks produktu na skladě zbylo pouze 6ks, produkt se aktuálně nevyrábí, proto po domluvě s Vámi jsme objednávku stornovali, peníze jsme Vám také zaslali nazpět.

Pestrý výběr

Děkujeme.