Objednávku ruším!!!!!

Reakce obchodu parfun.cz

děkujeme za hodnocení. Jak bylo uvedeno na webu, měli jsme dovolenou a neexpedovali jsme balíčky. Objednávka byla odeslána dnes. Prosím příště si před negativním hodnocením přečtěte, zda eshop expeduje. Upozornění bylo na stránkách uvedeno několikrát.

Děkujeme
    www.parfun.cz

obchod nekomunikuje,zboží mě od prosince ještě nedorazio,jsem zklamaná :-( , zboží mám zaplacené, věřím, že se vše posune k dobrému. . .

Reakce obchodu parfun.cz

Vaše objednávka byla odeslána 5.1.20101, z toho důvodu že jsme měli dovolenou (jak bylo uvedeno na webu). Po obdržení recenze, jsme kontaktovali dopravce a ten by balíček měl doručit do 2 dnů. Omlouváme se za komplikace. Příště stačí nejdříve kontaktovat nás, abychom věděli, že je někde problém.

Děkujeme za pochopení
    www.parfun.cz

• Objednal jsem 4 produkty ze kterých mi byly doručeny pouze 3 a to až za 12 dnů. Nikdo z obchodu se neobtěžoval mě informovat, že zboží kvůli kterému jsem objednával není a nebude(nejdříve v únoru-možná). Po zavolání jsem se dozvěděl, že levá ruka neví co dělá pravá. Pokud není objednávka kompletní, tak bych chtěl tuto skutečnost vědět - u žádného eshopu se mi tohle nestalo.

Dobrý večer,
    děkujeme za Vaši recenzi. Za komplikace s objednávkou se omlouváme. Objednávka čekala na jeden zmiňovaný produkt (proto zdržení), bohužel nám ho dodavatel nedodal, což se nyní může v tomto hektickém čase stát. Objednávku jsme tedy zaslali, bez jednoho chybějícího produktu. Produkt bude k dostání u dodavatele, až příští rok. Z tohoto důvodu, jsme Vám ho nemohli zaslat.

Děkujeme za pochopní

• Nulová komunikacia

Urobila som dve objednávky, pretože jednu vec, ktorá bola skladom, som potrebovala čo najskôr a zvyšok, ktorý bol dostupný až o 3 dni som dala do druhej objednávky. Objednávku mi spojili do jednej, bez akéhokoľvek oznámenia a došla mi až asi o tri dni. Na otázky cez kontaktný formulár som odpoveď nedostala. Email o zásielke v zasilkovne som dostala ešte aj po doručení, takže zmatok.

Reakce obchodu parfun.cz

v obou objednávkách chyběl jeden kus s dodáním 3 dny (jak bylo uvedeno na webu, je třeba si dostupnost zboží hlídat). Pokud jste chtěla něco zaslat dříve, stačilo nám to napsat a bylo by to odesláno nekompletní dříve. Sám jsem v den odeslání objednávky odeslal email, že jsme objednávky spojili do jedné. A na kontaktní formulář jsem také odpověděl (možná Vám odpovědi spadly do spamu). Tudíž z naší strany vše na 100% a s doručením do 3 dnů, jak jsme avizovali. Zmatek nenastal na naší straně. Email a sms o doručení do Zásilkovny zasílá Zásilkovna a ne my.

Tým www.parfun.cz
    739 349 214