Byl zaslán jiný typ výrobku než byl prezentován na obrázku při vyhledání

• doba dodání, zboží po týdnu ještě nedorazilo :-( Zato už přišly 2 maily na ohodnocení obchodu a zboží.

Zboží nebylo doručeno do mnou zvolené zásilkovny . Dúvod jsem nepochopila .

Už prošlo 9 dní a ještě ně došlo

Už nikdy víc ! Parfém mi přišel , ale není originál ! Hned jsem poznala , že se jedná o napodobeninu! NEDOPORUČUJI !!!!!

Objednávka ani po týdnu od zaplacení nedorazila. Obchod nereaguje na maily.

Reakce obchodu Parfums Seasons s.r.o.

Dobrý den, vaše objednávka byla odeslána 14.11. na výdejní místo, které jste si určila. Několikrát jsme se vás snažili kontaktovat telefonicky, bohužel neúspěšně. Následovně jsme tedy kontaktovali Zásilkovnu, abychom zjistili informace o vaší objednávce. Na zásilkově nám bylo řečeno, že se váš balíček byl 2x neúspěšně vložen do Z-BOXU a proto vám zásilku uložili na jiné výdejní místo. Operátorka ze zásilkovny vás bude kontaktovat aby tuto záležitost vyřešila. Cela situace nás mrzí, ale chyba nebyla na naší straně.

Objednávka mi byla po týdnu bez vysvětlení zrušena, ještě že jsem si dala platbu až při převzetí.

Při objednání daného zboží, který v daný den byl skladem (jinak bych ho asi neobjednával) dne 15.11. 2023 a okamžitém zaplacení částky 891Kc mi přišel potvrzovací email o zaplacení a potvrzení objednávky,takže vše probíhalo bez problémů a web nejevil žádné problémy. Druhý den 16.11. 2023 jsem se díval na stránky e-shopu a stejné zboží již nabízel za 1339Kc ,což už bylo podezřelé,ale stále jsem čekal až e-shop pošle email,že objednávku odeslal,ale to se nestalo. Až v pondělí 20.11.2023 jsem obdržel mail ,že "díky technickému problému v logistickém modulu se nám promíchaly některé zaskladněné položky a došlo k chybnému zobrazení na našich webových stránkách. Nabízeli jsme zboží, které nebylo skladem, to co bylo skladem se zobrazovalo se špatnou cenou.Nyní intenzivně pracujeme na odstranění problémů, což je důvod proč jsme nyní nuceni Vaši objednávku stornovat", ale zajímavé je,že již druhý den po objednání měli cenu daného zboží o bezmála 450Kc vyšší,tak nechápu na čem tedy e-shop pracoval !!!! Za mě velmi špatná zkušenost s tímto e-shopem a NEDOPORUČUJI !!!! Platbu samozřejmě vrátili na účet což by měla být automatická věc, když už objednávku stornovali. Jsem velmi nespokojen a do budoucna se tomuto e-shopu vyhnu obloukem.

Reakce obchodu Parfums Seasons s.r.o.

velice nás mrzí tento negativní komentář, ale jak jste již zmínil nastal technický problém na webové stránce a zobrazili se špatné ceny produktů. Bohužel se tato chyba stala a mrzí nás to.
    Parfums Seasons

Objednavka zrusena ze strany obchodu "z technickych duvodu". Pro navraceni penez jsem musel sdilet cislo uctu, priste se porozhlednu jinde.

• nesolidnost, po 3 dnech přišlo storno objednávky

Reakce obchodu Parfums Seasons s.r.o.

moc nás mrzí tato negativní recenze, ale bohužel i technika někdy selže nikdo není neomylný. Všem zákazníkům, byl odeslán email s omluvou a prosbou o zaslání čísla účtu. Všichni zákazníci mají své peníze zpět a jelikož byl v pátek státní svátek tak vratka trvala o něco déle.
    Hezký den Parfums Seasons

• zboží měli v nabídce údajně za mylně uvedenou cenu
    • po objednání a potvrzení objednávky z obchodu za dva dny volali, zda výrobek chci za cenu o 50% vyšší, než byla nabídka

Hezký den Parfums Seasons

Obchod bez udani duvodu zrusil objednavku,penize doposud neprisly. Bohuzel nedoporucuji

Hezký den Parfums Seasons

Obchod stornoval objednávku z “technických důvodů” a neudá žádný detail proč.

Hezký den Parfums Seasons

• Vrátili peníze za nedodané zboží
    • Uhrazenou objednávku parfému po dvou dnech stornovali s odůvodněním "technických důvodů", parfém následně na svém webu přecenili na vyšší cenu a vesele jej prodávají dále. Pozor. Neseriózní prodejce.

Hezký den Parfums Seasons

• Obchod nejdříve uvedl, že objednávka je na cestě, později objednavku zrušil

Hezký den Parfums Seasons

• Jedna velká špatná zkušenost!
    • Po 3 dnech od zaplacení pošlou e-mail, že mi ruší objednávku. Peníze zpět stále nemám…
    • Reakce na e-mail s velkým zpožděním, pokud teda nějaká je…

Silně nedoporučuji.

Hezký den Parfums Seasons

• parfém byl rychle připraven k vyzvednutí
    • velmi laciný padělěk

Již předem jsem věděl, že se nejedná o originál, protože ten stojí 3500 kč a né 1500 kč, ale že to bude tak laciná kopie, tak to jsem nečekal. Tento parfém si kupuju již řadu let z NOTINO za cca 1800 kč - 2000 kč a teď jsem ji chtěl koupit z uvedeného obchodu o malinko nižšší cenu, abych zjístil, zda bude v kvalitě rozdíl či nikoliv. Jelikož mi z původního trochu zbylo, tak jsem to chtěl porovnat. Vůně není tak výrazná, přechod mezi jednotlivými tóny je tak rychlí, že ani nejde poznat, co je hlava, srdce a základ anavíc výdrží o polovinu méně. Nikdy jsem originál nekoupil, ale teď ho koupím a uvidíme, jak velký rozdíl to bude.

Reakce obchodu Parfums Seasons s.r.o.

na problém kvality, výdrže a provedení v poslední době narážíme úplně všude.

Bohužel, díky situaci, která se týká Evropy a ekologické udržitelnosti, a to nejen v oblasti energií, je výroba spojená s výrobou parfémů a kosmetiky docela na štíru s náklady.
    Zdražení produktů a služeb pociťujeme úplně všichni, a to ve všech oborech a odvětvích spotřebního průmyslu.
    Ano parfémy už nejsou tou luxusní komoditou, která byla před léty.
    Dnes se šetří úplně všude a to se týká také parfémů.

Vonná složka parfémované vody v toaletních vodách je v toleranci od 8-15 %, u parfémované vody je to od 15-30 %.
    Ingredience se mohou měnit a pouze výrobce ví, jaký podíl a složení je v dané šarži při výrobě použitý.

Výsledkem je to, že identická vůně, která byla vyrobena v roce 2019 se může lišit od vůně vyrobené v roce 2023. To je prostě fakt.
    Ohlasy našich stálých zákazníku tyto obavy pouze potvrzují. Problém v kvalitě bych hledal jinde.

Za kvalitou zboží si pevně stojíme.
    Nakupujeme a prodáváme zboží od ověřených distributorů a prodejců.
    Naše produkty jsou originály.

Tým Parfumsseasons

Objednala jsem parfém. Na webových stránkách byl popis úplně jiné vůní než jsem dostala. Takže popis originální,voňavky rozhodně ne. Já ty voňavky kupuju od roku 2010 pravidelně. Mám s čím porovnat. Naposled zakoupené ve Španělsku v krámu té značky.
    Na moje žádost o odstoupení od kupní smlouvy zatím jsem dostala odpověď,že prý to nejde. Což není pravda podle platné legislativy,to mi řekl můj právník. Všechno jsem to napsala a nic. Zboží vrácené. Reklamace je napsaná. Ale již nikdo nekomunikuje...

Reakce obchodu Parfums Seasons s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.

Vámi zakoupený parfém od firmy Loewe pochází od lokálního distributora, takže není možné jakkoli pochybovat o originalitě. Sám jsem parfém otestoval a srovnali jsme jej s referenčním vzorkem a jakýkoli problém se neobjevil.

Ověřovali jsme i batch kód a ani zde jsme nenašli nějaké nesrovnalosti.

Kažodpádně podle informací moje kolegyně mezitím s vámi reklamaci uzavřela k Vaší spokojenosti.

CEO Parfumseasons.cz

Wrong item delivered

Reakce obchodu Parfums Seasons s.r.o.

Dear customer, thank you very much for your feedback.
    We had a big issue with our database that time, so several products went out from the warehouse with wrong orders. Sorry for this situation.

Best regards
    Parfumsseasons.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.