• Dobrá komunikace s obchodem, přehledný web

• Super ceny
    • velký výběr zboží

s obchodem mám ty nejlepší zkušenosti. Rychlé dodání, velký výběr zboží

• Kvalitní zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky

Doporučuji , žádné komllikace, rychlé dodání.

• Výhoda okradají lidi podvodníci
    • Podvodníci
    • Zboží přišlo poškozený znehodnocene

,, vypadá to že parfém otevřou a znovu plní měla jsem balíček poškozený a objednala jsem si 90ml pač 100ml neměli a pak mi přišli 100ml ale vlastně použité zboží přičemž v jednom ani těch 90ml nebylo.. Komunikace na bodu mrazu.. Děs běs

Dobry den,

neviem o tom, ze by sa dali parfemy plnit.. Okrem tych `plnitelnych`, ale tych je malo. Neviem aku objednavku ste mali, aky tovar presne ste kupovali. Tovar sa da vymenit, vratit. Mozno sa stalo to, ze sa parfem dopravou poskodil, cast vytiekla. Neviem zial reagovat.

s pozdravom, Mike

• Komunikace s obchodem
    • Dodáno jiné zboží než bylo objednáno

Katastrofální komunikace s obchodem PARFUMELA. Přišlo mi jiné zboží než jsem si objednala. Zboží jsem vrátila, vrácení z nejasných důvodů trvalo 14 dní. Několik urgencí ohledně vrácení financí. Bohužel nemohu doporučit.

Dobry den,

ak ste mali negativnu skusenost, to ma mrzi. Neviem co presne ste objednali a co prislo. Tovar balia ludia, nie stroje. A clovek je tvor omylny. Verim ze peniaze prisli v cas a vsetko sa vyriesilo.

s pozdravom, Mike

• o žádné nevím
    • komunikace

- absolutně katastrofická komunikace ze strany obchodu: člověk se musí připomínat a stejně se nedozví to, co potřebuje. Sami neví, co mají v nabídce
    - brutálně nadsazené až spekulativní ceny u některých produktů
    - zavádějící fotky některých produktů
    - fake parfémy
    - Parfumela.cz = MaxiParfumy.cz. Doporučuju vyhnout se jim obloukem a nic nekupovat.
    PS: pokud se divíte, kdo skupuje všechny vůně z CZ/SK trhu, které se přestávají vyrábět a následně je prodává za nastřelené ceny, tak jsou to tady ti ubožáci.
    PPS: když už si tady, vy podvodníci, píšete recenze sami, tak si aspoň dejte tu práci a stáhněte si CS klávesnici. Sesmolená česko-slovenská verze recenze je opravdu ubohá.

Vazeny anonym,

dakujeme za plodne uvahy, verim ze uz mate lepsiu pracu ako sediet pri pocitaci v klude a anonymite a ociernovat eshop. Som presvedceny, ze ste nikdy nic u nas nekupili. U kazdeho zakaznika je volba jasna, existuje vela eshopov s parfemami, vyberte si ten spravny, nas si nevsimajte.
    S pozdravom
    Kiko

• Nízké ceny

Sem spokojena s parfumem.

• Přijatelné ceny
    • Standardní e-shop, vše funguje jak má
    • Dobrá komunikace s obchodem, přehledný web

• Výhodné ceny
    • Velký výběr produktů

• Velmi dobré ceny
    • Rychlé doručení

Jsem mile spokojena. Zboží dorazilo bez problémú a rychle. Parfemy jsou tu za dobrou cenu

• Rýchle doručení
    • Dobrá cena

Jsem spokojena s touhle stránkou, zboží mi bylo docela rychle doručeno. Našla jsem tam parfém za super cenu.

• Skvêlý pomêr cena kvalita
    • Veľkej výbêr

Celkovê jsem spokojen s mou objednávkou. Přišla za 3 dny. Parfém voní skvêle.Odporúčam

• Zadna
    • Jsou to podvodnici

V obchode jsem koupila pansky parfem jako darek k vanocum. Parfem prisel bez dokladu, faktury a je to nejspise padelek nebo hodne prosli vyrobek. Straslive smrdi. Vubev nekomunikuji a na reklamace nereaguji. Parfem jsem poslala jako reklamaci a vratil se zpet. Na e-mail zareagovali jen parkrat s tim ze objednavku nemuzou najit nebo ze obchod ted vede nekdo jiny.

• Dobrý poměr cena-kvalita
    • Zboží dorazilo naprosto v pohode

Jsem naprosto spokojenej s objednávkou.

• rychlé dodání zboží
    • super komunikace ze strany obchodu
    • velký sortiment
    • dobré ceny

• Pěkné balení
    • Obrovská nabídka

• Při reklamaci se otočili zády a přestali komunikovat

• Super nákup rýchly ,vône su tip-top
    • fľaška menšia šikovná do kabelky veľmi vhodná
    • Dlhá trvácnost

Kúpil som žene ako darček a určite som nekúpil naposledy.

• vyborna komunikace a taky ceny
    • zbozi dorazilo naprosto v poradku
    • parfem voni opravdu hezky

Naprosta spokojenost.

• Nikdy více...

Nechápu jak může takový obchod fungovat??? 1.4. jsem si objednala parfém a od té doby se nikdo neozval, píšu tedy dnes v úterý 7.4. jak to vypadá s mou objednávkou a dnes mi odepíšou, bez žádné omluvy a že budou dnes naposled v práci a že se budou objednávkou zaobírat až po svátkách??? no tak to mám dost jako....v dnešní době, kdy je tisíc obchodů s parfumerii a objednávky jsou poslány do dvou dnů, ještě s přáním pěkného dne, se chováte takhle? jste fakt blázni a nikdy více, sbohem