• Podvod. Smradlavé šmuky.

Už nikdy více. Jde o podvod. Nejde o originál parfému i když tak na první pohled vypadají. Uvnitř flakónu smradlavé šmuky. Budu vracet a modlit se za návrat peněz, které nebyly malé.

• výběr

Mají široký výběr parfémů, opravdu mě však zaujaly od střiky a vzorku. Objednala jsem si vzorky, které mi přišly v praktických ampulkách is rozprašovačem a za danou cenu byly v pohodě alespoň jsem si uměla lépe vybrat parfém pro který se rozhodnout. Celkově jsem spokojená, výhodná je určitě i koupě testeru, který přijde v kartonové krabičce, ale je to originál

Mají široký výběr parfémů našel jsem zde i parfémy které již jinde neměly a za přijatelnou cenu. Rychle doručení.

• Doručení

Opravdu nízké ceny. Plusem je i to, že prodávají i odstřiky a testery a tak vás dokáže nákup parfémů vyjít levněji. Balíky byly dobře zabaleny tak aby se nic parfémem po cestě nemohlo stát co se například o Notině říct nedá při mé poslední objednávce. Celkově jsem spokojená.

• Ceny
    • Sortiment

rychlé doručení balíků objednávala jsem již podruhé a jsem spokojená mají zde dost dobré ceny

U firmy Parfumela, jsme objednali 2x. 1 x objednával přítel, jelikož je velmi časově vytížen, přebírala balíček s parfémovou náplní jeho kolegyně. Balíček při převzetí nejevil žádné známky poškození, tak jej přebrala, po nějaké době začal balíček prosakovat náplní uvnitř, balíček se rozbalil, vše bylo promáčené. Náplň byla zřejmě špatně zavřena a prosakovala, až to bylo zřetelně znát a cítit. Řešíme s firmou Parfumela reklamaci, která se obhajuje, že jsme neměli balíček převzít, což je však s rozporu, protože nebylo známo poškození. Vše jsme doložili fotodokumentací. Čekáme na vyjádření, zatím bezúspěchu. Stále věříme, že se k naší reklamaci firma kladně vyjádří a produkt nám zašle nový.

Po 2. jsem objednávala sama a vše dorazilo OK.

• žádná není
    • zasílání ze Slovenska

Kvalita parfémované vody jako obarvený líh, velmi nekvalitní. Z mého pohledu klamavá reklama. Reklamovala jsem a zaslala zpět na adresu uvedenou na stránkách Parfumela. Na balíčku zásilky bylo totiž uvedeno, že odesílací adresa není pro zasílání.
    Do dnešního dne mi nebyly vráceny peníze. Pouze odpověď emailem, že adresa, kterou mají uvedenou na stránkách NEPLATÍ. Prý jsem si měla prostudovat obchodní podmínky, kde prý je uvedena adresa , kam odesílat reklamaci. Celý podnik Parfumela na mě působí velmi podezřele. Nedoporučuji v žádném případě obchodovat. To je moje zkušenost.

• Široký výběr

Prodávají opravdu mnoho parfémů ale i věci jako šampony, tělová mléka atp. Za mě jeden z nejlepších eshopů kde koupit parfémy. Mají výhodné ceny a rychlé doručení.

• Doručení

Perfektní a rychlá expedice mé objednávky. Dobre ceny

• Mají parfémy, které jinde nejsou

Přes e-mail jsem s nimi dořešil můj požadavek kterému vyhověli. mají opravdu rychlé doručení

• Rýchle doručení

S mou objednávkou jsem spokojen, dorazila v čas do Vánoc jak jsem chtěl. Balík byl dobře zabalený, a parfem je super. Cena byla také dobrá.

• Rychlé doručení

Doručení zboží do 3 dnů což je naprosto super. Také byly parfémy kvalitně zabaleny. S parfémem jsem spokojený a asi budu odsud objednávat i příště.

• Výber
    • Rychlé odeslání zboží

I přes některé negativní recenze jsem se rozhodl ze si odsud obejdnám parfem a osobně mám pozitivní zkušenost. Objednal jsem si set parfémů a spokojen jsem byl s cenou is rychlým doručením, set obsahoval to co jsem si objednal. za mě pohoda

• Rychlé odeslání zboží
    • krabice v které zboží došlo byla v pořádku ale krabice výrobku byla poničená
    • Zboží bylo poničeno
    • V kazetě s make upem byl uřvaný pant na otevírání ( ve stejném místě kde byla zničený obal )
    • Na číslo se nedá dovolat
    • Ne email neodpovídají
    • Drahé poštovné

Bohužel doufala jsem že nebudu mezi zápornými recenzenty ale stalo se mi to co většině . Po 2 bych už neobjednala . Obal i produkt poničeny

• Mají parfémy, které jinde nejsou
    • Přišlo rychle
    • Není originál zabalené!
    • Poničený obal (krabička), nejspíš byl delší dobu někde vystavený!! (vozrek?)
    • Parfém uvnitř je rozbitý (ulomená část víčka) !!! Vzhledem k důkladné krabičce DPD už tak museli odeslat!!!
    • Na telefonu nikdo nebere ani v čase, kdy deklarují dostupnost ...

Nevýhody, myslím, mluví za vše a výhody jsou potom trochu irelevantní. Nechcete dostat rozbitý parfém v rozbalené krabičce. Už vůbec ne za 2255 Kč a jako zamýšlený dárek k Vánocům. Zkažené Vánoce! Bohužel jsem si důkladně nepřečetl dřívější recenze. Že se jim nedá dovolat už je jen taková drobnost.

Objednané zboží (chápu z textu, že se prodáván originál parfém, navíc je to SET):
    - 1 ks DKNY Be Delicious Night SET: Parfumovaná voda 100ml + Kozmetická taška [Pre ženy]; 1 x 2 255 Kč = 2 255 Kč

• všechno

Můj první a zároveň poslední nákup v tomto eshopu.
    Pokud si v tomto eshopu nakoupíte a budete potřebovat zboží reklamovat, obrňte se velkou trpělivostí a pevnými nervy.
    Koupila jsem zde parfém, který přišel sice hned obratem, ale bez jakéhokoliv účtu nebo dokladu o koupi.
    Jelikož mi parfém nevyhovoval, tak jsem ho obratem vrátila.
    Balíček ležel na slovenské poště 3 týdny!!!
    Nastalo dlouhé dohadování s obchodem, ohledně vrácení mých peněz. Na telefon se nelze dovolat, komunikují jen přes email. Ohánějí se zákonnou lhůtou pro vrácení částky, ale neděje se tak.
    Nakonec peníze vrátili, ale až po výhružce ČOI a SOI.

Před případným nákupem doporučuji rovněž přečíst recenze na partnerském webu Heureka.sk

• Doručení

Zbozi precizně zabalené,obal neporušen,balíček rovněž v poradku. Stránka přehledná. Plusem je i cena

• Dobré ceny
    • Komunikace s obchodem

S e-shopem sem spokojen. Parfém voní skvěle.

Objednala jsem si odtud 2 parfémy jeden pro mě a druhý pro muže. Po delším uvažování jsem se rozhodla pro parfémy i po přečtení špatných recenzí. Nakonec musím říct že mám s tímto obchodem pozitivní zkušenost, doručení bylo rychlé parfémy byly za vynikající ceny ai stránka je přehledná. Pro tento eshop se rozhodnu i příště.

• pokud se dovolate, je tam sympaticka pani
    • absolutne VSECHNO ostatni

Na zacatek chci jen napsat ze NEPISU recenze na heureku skoro nikdy, Parfumela je jeden z mala pripadu kde musim recenzi napsat protoze to je absolutne nejhorsi zazitek co jsem mel moznost zazit na ceske eshop scene.

1) postovne drahe
    2) veci co jsou skladem vlastne ani skladem nemaji
    3) nekontaktovatelne / nedovolatelne (kdyz se ovsem dovolate je tam prijemna slovenka = jedine plus cele stranky)

Koupil jsem od nich parfem co vlastne ani parfem nebyl, uvnitr byla OBYCEJNA voda, byla to maketa parfemu - do te doby jsem ani nevedel ze neco jako parfum dummy existuje, parfem jsem tedy chtel vratit a neskutecny problem, po vyhrozovani ČOI nakonec jsem parfem odeslal na nejakou slovenskou adresu ač sidlo maji v CR, obrovske postovne ktere mi nikdo nevrati ač by meli jelikoz se nejedna o funkční vyrobek.. na mail s touto stiznosti jsem dostal arogantni mail od nejakeho mluvicho firmy nebo vubec netusim kdo to byl, ze mi teda penize vrati ale ze parfem je v naprostem poradku a ze se jedna o tester a at si zjistim co to je... cemuz jsem se musel pouze vysmat jelikoz mam pres 300 parfemu doma a testery bezne kupuji, tahle maketa k reklamnim ucelum v sobe zadnou parfemovou vodu nemela, jen tu obycejnou. A zadna krabicka k tomu taky nebyla ani obycejna hneda kartonová co byva k testerum.. šašek se z Vas snazi udelat tupce. Uz nikdy

Reakce obchodu Parfumela.cz

Dobry den,

aj ked neviem o ktoru reklamaciu sa jedna, neviem cislo objednavky, pokusim sa reagovat. Do dnesneho dna mame vybavenych nejakych 10tis objednavok. Ak by sme boli tak strasne zly eshop, davno tu nie sme. Pisete, ze ste dostali od nas parfem `dummy`. Tiez pisete ze mate uz 300 parfemov a bezne si kupujete aj testery. Asi vsak neviete ze tester = dummy. Ide iba o to, ktory vyrobca si takyto produkt ako nazve. Cize mozno pred tym ako nastalo take strasne sklamanie, je dobre vediet co si objednavam. A Ak ste si od nas objednali tester /dummy/, tak ste takyto produkt aj dostal. Myslim si, ze tu neslo o vonu ako taku, ale o to balenie bez obalu, bez krabicky a s napisom dummy. Nase parfemy su rovnake ako v kamennej predajni, mame rovnakych dodavatelov ako vsetky predajne aj eshopy. Tovar je jednoducho rovnaky vsade.
    Co je tester vidite tu: https://www.parfumela.cz/informace/detail/jak-spravn-vybrat-parfem-co-je-to-tester
    Bezne sa testery predavaju bud v kartonovej krabicke, alebo bez obalu. Jednoducho obal sa pri testeroch neriesi, preto su lacnejsie.
    Postovne mame drahsie, pretoze tovar odchadza zo Slovenska. Postovne uz aj tak dotujeme. Mame vsak tovar, ktory inde nenajdete, preto sme ini ako konkurencia.
    Zelam Vam uz iba pozitivne nakupy a prajem vsetko dobre. Kolegynu pozdravim :)
    s pozdravom, Jurasek, Parfumela.cz