• Rychlé zpracování objednávky
    • Cenově výhodné

• Rychlost doručení
    • Dobré ceny

vše v poho

• velký výběr, příznivé ceny

Dobré ceny, popsané vlastnosti a složení produktů, u parfémů doporučeno k jaké příležitosti a k jakému ročnímu období se hodí.

spokojenost s obchodem

Vše v pořádku. Parfém kupuji pravidelně, takže jsem s ním spokojená, příjemná, sladká a nevtíravá vůně.

• ceny

• Pomalé doručení

při objednání bylo zboží skladem, ale pak mi obchod napsal, že zboží musí být teprve objednáno z centrálního skladu...???! Objednávka podána 9.12. a dnes je 16.12. a stále zboží nebylo doručeno. Tak si doručení velkého eshopu nepředstavuju. Příště raději objednám dráž, ale bude dodáno za 2 dny přes ověřený eshop.

Reakce obchodu Parfiky.cz

u Vaší objednávky došlo ke zdržení ve vyřízení s ohledem k tomu, že jste napsal do objednávky poznámku a posléze nebral telefon, když jsme se s Vámi chtěli spojit, než se toto povedlo, bylo pozdrženo odeslání objednávky.

Zboží bylo připraveno v našem centrálním skladu ihned od okamžiku objednání.

Parfiky.cz

• široký sortiment, dobré ceny
    • Trošku delší termín dodání

• naprosto bezproblémový nákup...urcite tento obchod budu vyuzívat i dál...a doporucovat....

• Propagují vyzualně jiný výrobek. Neochota vrácení peněz nebo výměny zboží.

Objednala jsem přes e-shop černé oční linky se zlatým uzávěrem. Jedny jsem měla jako dárek a jedny pro sebe. Přišly linky s černým uzávěrem a tmavě zelené. Když jsem si překontrolovala objednávku a název očních linek, vyskočili mi linky ty, které jsem původně objednala. Když jsem oslovila obchod, že mi byly poslány jiné linky, než ty požadované, bylo mi sděleno, že zřejmě dodavatel změnil výrobek na jiný, akorát v e-shopu to neopravili, protože stále i po kontrole naskakovaly černé linky se zlatým uzávěrem. Řešení žádné ze strany e-shopu. Ani výměna zboží, ani vrácení peněz. Navíc tyto linky, které mi zaslaly způsobily po třech dnech otok horních víček. Nedoporučuji linky ani e-shop.

Reakce obchodu Parfiky.cz

dodali jsme Vám zboží přesně dle Vaší objednávky, pokud nám popisujete, že mělo vypadat jinak, těžko Vám s tím můžeme pomoci, prodáváme 30000 položek a bohužel jednotlivě jejich podobu neznáme.

Nicméně z naší strany proběhlo vše přesně dle objednávky.

• Rychlé vyřízení , perfektně zabalené
    • nemám

Doporučuji !!!

Od té doby co jsem si objednal parfem u této firmy, tak mi chodí nežádoucí emaily od různých parfumerek,nechutný

Reakce obchodu Parfiky.cz

Píšete zde nesmysl, nechutná je spíše Vaše recenze :)

• spolehlivost

• SOLIDNÍ CENY