• Vystavují fotky jiného výrobku než přijde.

Nefunkční platební brána

Parfémy prošlé, nefunkční Vyhozené peníze. Již nikdy tuto firmu.

Reakce obchodu ParfemyDoAuta.cz

Vážený pane. Vaše tvrzení že jsou vůně prošlé je nepravdivé!! Upozorňujeme vás, že tuto recenzi můžeme považovat za podvodné jednání poškozující jméno firmy a přistoupit na právní kroky pro ti vám. Koupil jste si zboží v září ve výprodeji, kde je velkým červeným písmem uvedeno v popisku produktů datum spotřeby do konce měsíce listopadu. Konkrétně se jednalo o vůni v plechovce za 29,-Kč (běžne stojí 89,-Kč) dále sprej za 49,-Kč (běžně stojí 129,-Kč) a k tomuto jste dostal ZDARMA Superkoncentrát kapaliny do ostřikovačů a přesto nejste spokojený s nákupem? Naštěstí ale většina ostatních zákazníku, kteří využili tuto výprodejovou akci byli nadmíru spokojeni. Nejspíš nelenili číst nebo si vzali brýle a přečetli si datum spotřeby a upozornění týkající se tohoto výprodeje. Přejeme hezký den.

• Asi bych příště pořádně prohlédla zboží než ho odeslu ,protože všechno bylo zateceno od spreje,který byl prorazeny a obsah(mastnota) bohužel zaspinil vše,musela jsem jej vyhodit

Reakce obchodu ParfemyDoAuta.cz

Dobrý den, situace nás mrzí ale kontrolujeme každé zboží které balíme. Pokud by jste reagoval rychleji a zavolal nám, případně zaslal fotografie, mohly jsme záležitost řešit. U balení zboží pořizujeme záznam, který dokládá kompletnost objednávky a stav zboží při odeslání. Ve vašem případě mohlo dojít k poškození při doravě. Proto e-mailem vyzíváme každého zákazníka aby při převzetí balíku zkontroloval stav krabice i zboží. Poničené zoboží lze reklamovat u dopravce. Přejeme hezký den.

• pěkné webové stránky
    • zboží nesplňuje učel

Parfém vypadá jako konzerva pro kočky a voní pouze ve chvíli, kdy plechovku drtíte v dlani. Každý voňavý stromeček plní svou funkci mnohem lépe - za tu cenu bych měl tři. Vřele nedoporučuji.

Reakce obchodu ParfemyDoAuta.cz

vaše recenze nepatří sem k hodnocení služeb e-shopu ale k hodnocení produktů, které se nachází jinde. Příjde nám úsměvné, že si objednáte nejoblíbenější vůní Car Scents a poté prohlásité že vypadá jako plechovka pro kočky, která nevoní. Vůně Car Scents patří mezi vůně s vysokou intenzitou a zatím si nikdo ze zákazníků nestěžoval. Případné problémy se zbožím řešte pomocí e-mailu nebo telefonu přímo s námi.

• Zboží bylo doručeno prošlé s přelepenými skutečnými hodnotami za plnou cenu bez upozornění.

Reakce obchodu ParfemyDoAuta.cz

Hezký den paní Jitko, zboží nám bylo od výrobce parfémů dodáno s přelepem původních etiket. Vyjádření proč tomu tak došlo Vám zasíláme e-mailem. Výrobce začal datumy spotřeby nahrazovat šaržemi a proto došlo k přelepu. Kazdopádně výrobek závadný není. Parfémy nepodléhají stárnutí pouze se doporučuje po rozbalení a prvním použítí spotřebovat do 12 měsíců. Mrzí nás že jste reagovala negativní recenzí a neobrátila se s dotazem přímo na nás. Dlouhou dobu jsme si drželi 100% spokojenost zákazníků.
    Přejeme hezký den.

• Líbila se mi široká nabídka a přijatelné ceny.
    • Zboží mělo pomačkané a roztrhané obaly. Byla promáčknutá i tuba od pasty. Zničené vánoční dárky. Krabice, ve které bylo zboží doručeno, poškozená nebyla.

Reakce obchodu ParfemyDoAuta.cz

Dobrý den Hanko, pokud máte jakýkoliv problém s objednávkou a doručením, je nutné nás ihned kontakotvat. Při balení zboží pořizujeme videozáznam. Zboží odesíláme vždy v absolutním pořádku a proto máme tolik spokojených zákazníků. Při doručení vaší objednávky mohl dopravce poškodil původního balení i zboží, které následně přebalil do nové krabice. K těmto incidentům bohužel dochází a pokud nám zákazník nedá včas vědět nejsme schopni sjednat nápravu. Dopravu lze reklamovat do 48hodin od převzetí balíčku.

Zbozi nevoní,, jsem zklamaná už si nikdy nic neobednam.

Reakce obchodu ParfemyDoAuta.cz

Dobrý den, u zakoupeného zboží Box Vent Car Perfume je nutné odlepit nálepky na PŘEDNÍ i ZADNÍ straně poté vůně musí jít cítit. Více ve vidoenávodu zde: https://www.youtube.com/watch?v=_5qdMZKzFys
    U této vůně je označení intenzity jako STŘEDNÍ, ale záleží zda je umístěna na ventilační mřížce a PROUDÍ přes ní vzduch. Pokud i tak se Vám zdá vůně málo intevzivní, můžete při výběru vůní pomocí filtru zvolit vůně, které označujeme intenzitou VYSOKÁ:
    Na vůně Box Vent si vyjma Vás nikdo nestěžoval.
    Nepříjde nám relevantní hodnotit ZBOŽÍ v RECENZI služeb OBCHODU, který má po většinu hodnocení 100% spokojenost. Jsou jiné možnosti řešení Vaší nespokojnosti. Mužete nás kontaktovat a vůně vyměnit za jiné nebo zboží vrátit. Přejeme hezký den.