• přehlednost stránek
    • dobré ceny
    • špatně zabalené zboží
    • došlo zničené-rozbité flakony

Určitě nedoporučuji z duvodu špatného balení,...
    Objednala jsem dvě vuně jako dárek k vánocum.
    Krabičky ve kterých byly vuně nešli vubec otevřít.
    Víčka na vuních byly komplet rozbité.
    Nechápu jak obchod s parfémy muže takto špatně balit .
    Šetřit na bubinkové folii,...když se jedná o parfémy,..
    Jsem zklamaná z tohoto nákupu,.
    Nedoporučuji !!!!!!!!
    Pokud by to obchod svaloval vinu na přepravce ,,,
    tak doporučuji tedy dát samolepku křehké,,,
    a rozhodně kvalitnější krabici.
    Jsem velmi znechucena ,,, nejhorší nákup v tomto roce.

Vážená paní Simono,
    pokud Vám objednané parfémy přišly poškozené, je třeba informovat naše reklamační oddělení a zaslat je zpět. Obratem bychom Vám zaslali zboží nové nebo vrátili celou platbu za objednávku včetně poštovného, které k nám uhradíte.
    Děkujeme za pochopení

Webové stránky, sortiment, cena, jednání, doprava - vše je v naprostém pořádku a na dobré profesionální úrovní.
    Což se týče konkrétně parfému Gucci Eau de Parfum II. EDP 75ml W, který jsem dostala jako dárek - doporučila bych obchodu pečlivě vybírat dodavatele zboží. Tento parfém používám léta, a už jenom barva tekutiny ve flakonu se mi zdála jiná a vůně vůbec nepřipomínala ani zdaleka originál. Navíc, na to že zboží je presentováno jako EDP rozhodně postrádá správnou intenzitu.

Reakce obchodu Parfemy-Vune.cz

zboží v naší nabídce pochází od oficiálních distributorů. V případě, že zaslaný parfém vykazuje známky odlišností například v barvě či intenzitě vůně, je třeba zaslat nám jej zpět na reklamaci, abychom se tímto podnětem mohli dále zabývat.
    Děkuji za pochopení.

• levne ceny parfemu
    • trvanlivost zbozi

objednavala jsem zbozi z tohoto webu poprve. Parfem ok, zadne poniceni, atd, ale rasenka lancome, kterou jsem si od tohoto obchodu objednala, byla vyschla stejne, jakou jsem mela uz sto let doma.. Nemohu kritizovat solidnost internetoveho obchodu, jelikoz jsem ji nezaslala zpet - treba by se zachovali spravne, ale nikam se mi na postu letet nechtelo, odjizdela jsem na dovolenou. Jen zkusenost, ze zadnou dekorativni, ani pestici kosmetiku objednavat nikdy nebudu a radeji si priplatim

Vážená zákaznice,
    velice se omlouváme za dodání nekvalitního zboží.
    Pokud dojde k pochybení z naší strany, vždy se snažíme reklamaci vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Bohužel od Vás jsme žádnou reklamaci na zboží zatím nezaznamenali.

• žadné
    • všechny a velka neochota

nenakupovat je spousta lepších

Vážená paní Nitschová,
    pokud si dobře vzpomínáme, zlobíte se na nás kvůli tomu, že jste si objednala tester parfému a že Vám byl dodán bez víčka. Již jsme Vám vysvětlovali, že testery se u tohot parfému bez víčka vyrábí jako u spousty dalších testerů a na tuto skutečnost je upozorněno i v našich obchodních podmínkách. Jako každý zákazník máte možnost zboží reklamovat pokud nejste se zbožím z nějakého důvodu spokojena. Mrzí nás, že ač jsme se Vám snažili vyhovět a tato možnost Vám byla nabídnuta, napsala jste příspěvek výše.
    Děkujeme za pochopení

obchod mal chybu v systeme, na zaklade ktorej mal konkretny tovar ovela nizsiu cenu. Nasledne obchod stornoval objednavku. Mozno na to ma pravo z pravneho pohladu avsak podla mna to nie je fer jednanie. Ak je tovar za urcitu cenu, tak by sa za tu cenu mal aj predat. Este sa je co ucit od americkych online obchodov... bohuzial...

Reakce obchodu Parfemy-Vune.cz

ještě jednou se Vám velmi omlouváme, přesto bylo zcela zřejmé, že nabídka uvedená době objednání obchodě byla technickým "překlepem" Děkujeme za pochopení.
    Parfémy-Vůně.cz

• ziadne
    • nevie za svoje chyby brat zodpovednost!!!

nedoveryhodny!!!

Parfémy-Vůně.cz

• Pokud člověk zná to co chce ,tak se nemusí zdržovat hledáním,nedoporučil bych to dalším,proto,že pracuji v MLM,a za doporučení nic nemám :-D

• potvrdí objednávku a druhý den ji zruší s tím že zboží nemá k dispozici....s tím jsem se setkal poprvé a již nikdy váš obchoch nevyužiji