• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nabízejí něco, co potom zruší. Neaktuální stránky.

Dobry den,
    provedli jsme prezkoumani Vasi objednavky na dostupnost nastenneho kalendare pro rok 2018 v dobe objednavani s predchozi objednavkou a zjistili jsme , ze v predchozi objednavce v ten den, kdy jste provadel objednavku doslo k vynulovani skladovych zasob. A jelikož zasoby se nam aktualizuji 2 x za den mohlo dojit k mylné informaci o stavu skladovych zasob. Popisovat dalsi moznosti jak tomu mohlo dojit by bylo na dlouhe povidani . Timto se Vam jeste jednou omlouvame.

Chtěla jsem si koupit kuchařku k hrnci Firt Austria kterou mají na stránkách za 40,-Kč vložila jsem jí do košíku a řádně objednala jak požaduje obchod .Ale objednávka mi byla zrušena z dúvodu,že tuto kuchařku prodávají jenom k hrnci. Nesmysl co ? Tak buď jí mají dávat jako dárek k hrnci jako v jiných internetových obchodech,ale oni jí k hrnci prodávají tak nevím co si o tom mám myslet.

Reakce obchodu Papper.cz

... na nasich ztrankach je napsano, ze kucharka se prodava pouze s tlakovym hrncem.

Byla jsem spokojená s tím jak brzy mi bylo zboží doručeno. Ale jsem zklamaná z toho, že mi obchod poslal jiné zboží než jsem objednala. Ze čtyřech objednaných druhů mi poslali ve dvou případech zboží jiné než jsem objednala.

Reakce obchodu Papper.cz

Dobry den, velice mne mrzi, ze po telefonicke dohode a naslednemu zaslanemu e-mailu uvedete Vasi napsanou recenzi jak to opravdu bylo na pravou miru, ale jak je videt nestalo se tak ...

obchod nabízí zboží,které ve skutečnosti nemá skladen

Reakce obchodu Papper.cz

Dobry den, dekujeme Vam za zaslanou recenzi. Provedli jsme prezkoumani cele Vasi objednavky a zjistili jsme, v den kdy jste odeslal objednavku do naseho systemu byla jedna polozka ze tri objednanych polozek ve stavu "neni skladem" z tohoto duvodu Vam zbozi nemohlo byt ihned expedovano. Ze se Vam nase stranky vubec nelibi tak nerozumim tomu proc jste si zbozi na nasich strankach objednal. Domnivame se, ze se snazite jenom poskodit nas web a nejenom nas web ale i jine weby kde pisete pouze negativni recenze ...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Žádné zboží jsem nedostal ani jsem nebyl informován o tom že nic nedostanu.
    • Domnívám se že obchod neexistuje nebo nekomunikuje

Pokud nechcete nic koupit jen objednat tak doporučuji. ALESPOŇ NIC Neutratite

Reakce obchodu Papper.cz

Pokud objednáte zboží, u kterého je uvedeno, že není skladem nemůžete zboží od nás obdržet. V emailové zprávě od nás jste obdržel informaci o přístupu do své objednávky, kde máte možnost sledovat Vaší objednávku. Pokud by jste tento přístup využil věděl by jste, že toto zboží není skladem. Pokud jste postrádal informace mohl jste nás kontaktovat , dle našich záznamů jste tak neučinil.

• Dlouhá dodací lhůta. Dodání až po urgenci.

Reakce obchodu Papper.cz

Omlouváme se za chybu v systému (prováděla se aktualizace programu a Vase objednavka se nastavila jako vyřízená)