Dlouhá dodací lhůta...

Zboží mi došlo brzy ale bohužel jedna strana žaluzie byla bez provázku.Myslím si že v dnešní konkurenci by se to nemělo stávat.

Děkujeme za zprávu.
    V těchto žaluziích je pouze jeden provázek, který spojuje obě strany, proto technicky není možné aby bylo zboží vyrobeno s provázkem jen na jedné straně. Může se ale stát, že během instalace odříznete větší kus žaluzie než je povoleno dle manuálu, a tímto přeříznete provázek, což pak muže vypadat, že na jedné straně chybí.
    Pošlete nám prosím foto odříznuté části. Pokud je chyba na naši straně, tak vám samozřejmě ihned zašleme novou žaluzii.
    S přátelským pozdravem
    Tým žaluzie

Uz cekam 11 dni na 5 papirovych zaluzi nic nedorazilo i kdyz je to zaplaceno !

Reakce obchodu PAPL papírové žaluzie

Velice se Vám omlouváme, 11 dní je dlouhá doba a je to chyba na naší straně. Žaluzie jsme Vám poslali ihned jak jsme se o tom dozvěděli a moc doufáme, že s nimi budete spokojená.
    s pozdravem
    Tým žaluzie

Tento obchod je monopol na českém trhu, nemá konkurenci a proto si dělá s ceny co chce. Zdražil žaluzie za 3 roky o 41% a to je opravdu hodně moc. V mé objednávce číslo 2015001549 dne 9.10. 2017 mi prodal Papírovou žaluzií plisé PAPL - šedá 100x200cm za 120 Kč a teď v této svízelné době a ekonomické recese kvůli koronaviru Covid-19 místo aby snížil cenu naopak ji navýšil na 169 Kč (zdraženo o 41%). Na moji poznámku proč navýšil za 3 roky ceny o 41% tento obchod se neráčil ani odpovědět. Toto zdražení o 41% je opravdu neuvěřitelné. Kéž by i naše důchody se navýšili o 41% stejně jako ceny tohoto obchodu

• to je moje věc

• jsou tam zaměstnaný neschopný lidi

Katastrofa... už niky více. Neschopný lidi, poslali jen 1 voucher na kolíčky a za 14 dní je prosím o znovu zaslání zbylých voucherů. I když uznali svojí vinu nenapadlo je mi ze slušnosti poslat domů, kdy já jako debil jsem na odběrné místo jela dvakrát.

Reakce obchodu PAPL papírové žaluzie

Jak uvádíte, svou vinu jsme uznali a ihned jsme zaslali voucher správný.
    Ačkoliv komunikace mezi námi nebyla nejjednodušší, svou povinnost jsme tedy ze stránky "slušnosti" splnili.
    Vaše vyjadřování po telefonu i na internetu je ale věc jiná a o neschopnosti zaměstnanců a naší firmy si prosím přečtěte v ostatních 50recenzích.
    S pozdravem, tým žaluzie.

Dodnes neumožněno zboží vyzvednout osobně. Nezvedani telefonu. První nákup při zaslání poštou byl ok.

Reakce obchodu PAPL papírové žaluzie

Velice se omlouváme za způsobené problémy z naší strany, jako kompenzaci jsme Vám poslali žaluzie zdarma.
    S pozdravem,
    tým žaluzie.

Obchod zbozi odeslal na fakturacni adresu misto na dodaci adresu.

• ráda bych zboží vrátila ale protože bylo upraveno na míru není možné

Papírovou harmoniku si můžu doma udělat sama, rozhodně nedoporučuji, na stránkách vypadá jinak než když přijde, opravdu tragédie!

• obchod má dovolenou a nikdo nedá vědět. Na telefon se nedá dovolat, zpráva nepřijde.
    • Nákup spěchal.

• Zbozi jsem pozadoval dorucit na jinou adresu nez adresu bydliste, nestalo se tak.
    • Pres ubezpeceni dopravce v baliku faktura nebyla.