• žádná komunikace a ani objednávka od 23.1. je to smutné , že se ani neozvou

Objednávka zaplacena bohužel předem, zboží nikde. Peníze už asi taky neuvidím. Na email nikdo nereaguje, mobil nedostupný.

Obyčejní zloději, placeno předem, nedorazilo nic. Telefon vypnutý. Na email neodpovídají.

Zboží nedorazilo, peníze zpět také ne. Nejprve telefony vyzváněly a bylo přislíbeno zaslat v co nejkratší lhůtě. Bohužel již měsíc nic, telefony hluché. Dávám podnět na ČOI :(

Dva krat som si objednala u vas tovar a do teraz mi nic neprislo.

S obchodem nejsem spokojená, nebyla mi doručena zpráva jestli zboží je připraveno. Na dotaz dvěmi emaili zda zboží bylo odesláno mi nikdo neodpověděl. Tudíž vůbec nevím jestli jsem nakoupila nebo ne.Tak proto nemohu hodnotit nic .
    Děkuji a přeji Vám hezký den
    Schulzová Helena

3týdny od zaplacení objednávky nedodáno zboží, na emaily nereagují, telefony nezvedají nebo jsou nedostupní....

Absolutně nedoporučuji. Objednané zboží dosud nedorazilo, obchod nereaguje na emaily, telefon dostupný...

Objednala jsem zboží,které jsem,bohužel,zaplatila předem.Nejen,že zboží nedorazilo,ale obchod ani neodpovídá na e-maily.Napsala jsem už tři.Už nikdy více zde nenakoupím .Veliké zklamání.

Objednávka jsem zaplatil převodem na účet ..
    Nedostal jsem ani zboží ani peníze na zpět ..
    Nereaguji ji na e-mail ani volaní ..

Po týdnu nemám zboží a ani žádnou odpověď na můj email.

tovar neprišiel, nikto sa neozval a netuším kedy a či príde.

• nekomunikují

Zboží mám objednané přes dva týdny. Z obchodu nikdo neodepisuje na emaily, nevím v jakém stavu je objednávka a telefon je nedostupný. Když jsem se dovolal na prodejnu tak mi bylo řečeno, že týden bez odpovědi na email je málo, prý odpověď může přijít za dlouho. Neseriózní obchod, který pouze schrábne peníze a dělá že neexistuje. NEDOPORUČUJI!!!

Zboží jsem objednala 10.7 a šlo asi o 5 papírnických položek, za zboží jsem rovnou zaplatila kreditní kartou, takže platbu měli ihned připsanou (teď už toho lituji). 15.7. po 5 dnech mi přišla tato zpráva, že je zboží už nachystáno : Vážený zákazníku,

dovolte nám ještě jednou vyjádřit nesmírné potěšení z Vaší objednávky. Děkujeme!

Vaše zásilka je již vychystána a připravena k odeslání Vámi zvoleným přepravcem.

Dnes je 21.7 a zboží nikde, ani avízo od přeprace, že by mělo být zboží dodáno. 17.7. jsem se emailem dotazovala na své zboží a nikdo z eshopu mi neodpověděl tj. nekomunikují, nedodávají zaplacené zboží. Zatím jsem na žádném jiném eshopu neměla tak špatnou zkušenost. Obchod tedy nemohu doporučit.

• Lepidlo mi prišlo porušené a polovica vytecena

Reakce obchodu Papírnictví ROBIL

Bohužel nejsme schopni tomuto zabránit, my nejsme přepravci a každý z našich smluvních přepravců nám občas nějakou zásilku ztratí nebo rozbije, ale jde to řešit i jinak než kritikou obchodu, který to nemá jak ovlivnit, prostě Pošta občas dokáže zničit i věc téměř nezničitelnou

Na e-shopu jsem zakoupila zboží, které obchod neměl a mít už nebude ( nebylo to napsáno u zboží ).
    Platbu jsem bohužel poslala ihned po objednávce, ale zpět mi zatím nic nepřišlo ( zakoupeno 3.4.2019 , dnes je 30.04.2019)
    Jediný kdo mi zvedá telefon je zaměstnanec a za to mu velice děkuji , ale ten bohužel nemá přístup k účtu. A tak doufám , že pan majitel peníze zašle zpět !
    Holečková

• Strasne drahe

Reakce obchodu Papírnictví ROBIL

Vážená paní Michalcová, náš e-shop má nejnižší ceny PVA lepidel na výrobu slizu, což si můžete lehce ověřit zde na Heurece.
    Cenu jste navíc znala předem a akceptovala jste ji vytvořením objednávky, kterou jsme odeslali hned následují den, proto Vaše hodnocení naprosto nechápu, není nic, co by šlo z naší strany udělat lépe!

• Dostupnost produktů , skvělé ceny
    • Už čekám 2 týdny na objednávku

Dobrý den, pane Dvořáku,
    děkujeme Vám za nákup u nás i za recenzi našeho obchodu.
    Situaci jsem prověřil a Vaše objednávka ze dne 9.3.2019 byla od nás expedována dne 12.3.2019, o čemž jste byl informován emailovou zprávou.
    Kontrolou pohybu zásilky u přepravce, po této Vaší recenzi, zjišťuji, že opravdu nedošlo k doručení zásilky na výdejní místo, za což se Vám velice omlouvám, přestože úplně nejsme schopni toto ovlivnit.
    Ještě dnes Vám zasílám novou zásilku, tak snad vše nyní proběhne jak má a zítra bude u Vás.
    V podobných případech prosím Vás i ostatní zákazníky o kontaktování našeho obchodu, občas se něco takového bohužel opravdu stane a problém jsme schopni vyřešit i dříve než po negativní recenzi.

• Po deseti dnech od objednání jsem sice dostal dotazník na hodnocení, ale žádné zboží jsem nedostal …..

Reakce obchodu Papírnictví ROBIL

Vážený pane Nosku, Vaše zboží jsme následující pracovní den Vámi zvoleným přepravcem DPD a dle jeho webu pro sledování zásilky se nám tato nyní vrací zpět jako nedoručená.