Maximalna spokojnosť,rychla dodavka.Ďakujem

• Po mém telefonátu co je s obj.přišla omluva a 3 den doručený balík.
    • Na obj. mi nikdo neodpověděl jen automat a moje obj.byla stále jako nevyřízená.
  • Zboží jsem objednala 4.1. Po urgenci mi bylo 15.1. sděleno, že zboží zítra odejde. Dnes je 4.2 a nepřišlo NIC. Naštěstí jsem nic neplatila předem.

• Přehlednost web. stránek
    • Zboží dodané až po urgenci
    • Zboží, které na webových stránkách mají, ve skutečnosti nemají
    • Dodání úplně něčeho jiného než jsem objednala

Objednali sme tovar na dobierku. Nastastie. Zatial nedorazil.

Reakce obchodu Papírnictví ROBIL

Dobrý den, paní Andrejkovičová,
    děkujeme Vám za objednávku v našem obchodě, každopádně k Vaší recenzi musím doplnit, že produkt PVA lepidlo Craft Planet 5l nebyl skladem, byl jasně označen jako Nedostupný, na dotaz s dodáním do 30 dnů a proto Vám bylo zboží doručeno až dne 12.2.2018.
    Zpoždění nás samozřejmě velmi mrzí, ale není v našich silách toto ovlivnit a při objednávce produktu, který nemáme skladem, je třeba s tímto zdržením počítat.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

dobrý obchod

Na zboží čekám 11 dnů a nikdo mne emailem ani telefonicky neinformoval, jak dlouho ještě bude trvat vyřízení objednávky.

• Doporučuji na 100%, příjemní, milí, okamžité dodaní zboží...
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Spolehlivě, včas, komplet, v pořádku

• Příjemné jednání

Obchod objednávku potvrdil a od te doby nemáme žádné informace. Zboží jsem objednala 7.1 2019 a ani e-mail ani telefon kdy zboží dorazí.
    Nevím co bych doporučila ostatním. Snad jen e-shopu aby více komunikoval se zákazníky. Čihulová

• žádná
    • Došla jen polovina zboží
    • Komunikace pouze přes email
    • Zboží, které nebylo doručeno už asi neuvidím
    • Obchod nedoporučuji!!

Objednávka byla vyřízená rychle, doporučuji.

• Bez závad. Vše je v pořádku

Po 11 dnech od objednání se mi z obchodu nikdo neozval, nemám vůbec informaci o stavu objednávky.. Pokud zboží nemají skladem, ráda bych alespoň dostala info o době čekání.

fajn výběr zboží
    dobré ceny