• Zvolená odpověď "nedoporučuji" není úplně přesná - něco mezi. Zatím dávám obchodu ještě šanci, nehážu flintu do žita.

Běhm 1 týdne přišly 2 zprávy - že mé zakázce bylo přiděleno číslo a že mám zaplaceno. Jinak ticho po pěšině.
    Chápu z toho, že snad zboží skladem nebylo, musí se objednávat externě. To chápu a nemám s tím problém. Jen kdyby se obchod obtěžoval o tom informovat... Sami máme e-shop rodinné firmy a vždy zákazníkovi píšeme, že zboží bohužel skladem není, ale objednáme u dodavatele a bude tehdy a tehdy.
    Tady zatím vyčkávám. Komunikace obchodu je ale nulová.

Dobrý den ,
    omlouváme se za zdržení 1 položka má dorazit zítra a ihned budeme odesílat ,bohužel nevím ,zda Vám kolegyně volali a zda se jen nedovolali nevím .
    v každém případě se omlouváme za zdržení

Papírnictví Daubner

• Balík rozpadlý a rozbalený, prodavačce se přede mnou vysypalo zboží na zem. Mělo jít o balík originál zabalený od výrobce.. Je pravděpodobné, že se zboží nevysypalo jen jednou, ale možná již během přepravy nebo při přebírání od přepravce. _____Chování prodavačky mírně arogantní. Na to, že jde o malý obchod, neměla prodavačka příliš přehled o objednávkách. ______Obchod působí skličujícím dojmem, vzhledově jako pokoj puberťáka po těžkém víkendu.. Delší čekání na prodavače, v obchdě jsem byl jediný zákazník.

..pokud byste si vybrali tento obchod, doporučuji udělat si na vyzvednutí dost času, nespěchat, při převzetí vše pečlivě zkontrolovat a rozvážit převzetí, pokud zjistíte nesrovnalost. Doporučuji osobní převzetí, abyste si udělali představu o péči, jakou obchod svému zboží věnuje.

Dobrý den ,
    balík byl zabalen originálně, jen když jsem jej nesla ze skladu tak mi praskla krabice v prolisech. To se bohužel může stát .
    O objednávkách mám přehled , ale v 8 02 hodin ráno jsem neměla ještě otevřený sklad, kde máme velké objednávky tak, abychom je měli přehledně uložené.
    Bohužel objednávky na jméno opravdu v hlavě nemám nehledě na to že tam ani nebylo uvedeno proto máme čísla objednávek
    obchod máme od roku 1991 a zákazníci k nám jezdí z celé Prahy, protože máme sortiment který nikdo jiný nemá.

chování nekomentujeme ....

hezké dny, tým papírnictví

• Ačkoliv mi přišlo oznámení, že je zboží připraveno k výdeji, zboží teprve dohledávali 4 pracovníci prodejny, když pro objednané zboží přijela dcera. Několik druhů zboží vůbec nebylo dodáno, aniž by mne obchod informoval, že dané zboží nemají, (např. : Celofán 100x70 50ks a další položky v hodnotě cca 400,- Kč) a jeden kus sáčků, které byly započítány v ceně (ZMV-03_10, 8588006258035, Zamrazovací sáčky 30x40cm, 40ks v hodnotě 38,82 Kč) vůbec nebyl dodán.

Nákup v tomto obchodě mne zklamal.

Dobrý den ,

Vaše objednávka byla připravena na prodejně jinak bychom Vás neinformovali o její připravenosti. Ohledně chybějící položky jsem Vám volali ale bohužel nikdo nereagoval a ani jste nezavolala zpět.

to že tam máme 3 prodavačky je proto , abychom naše zákazníky ,kterých je opravdu během dne hodně rychle a bez čekání obsloužili a mohli jsme se jim věnovat individuálně.

celofán a sáčky nebyly dodány, ale také nebyly účtovány a s Vaší dcerou jsme objednávku bod po bodu z důvodu správnosti odškrtávali , protože objednávka čítala mnoho položek a ty Vaše dcera odsouhlasila dokonce jsme jí nabídli zda si to chce přejet sama , že ji pomůžeme dát zboží do chodítka aby to měla jednodušší.

hezký den ,přeje papírnictví

• Zboží nakonec dorazilo.
    • Doručení za 9 dnů. Zboží uvedeno jako skladem.

Pokud vám nevadí delší dodací doba,
    nic jiného nemůžu vytknout.
    Vše v pořádku, po pár dnech dorazil mail s informací, že zboží bude odesláno později.

Reakce obchodu Kancelářské potřeby Daubner

Omlouváme se za zpoždění odeslání. Zboží se bohužel v momentu Vaší objednávky doprodalo

Tým papírnictví

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Jsem ckal 4 tidny a na konci jsem dostal chybne zbozi. zatim nejsem dostal kod na vraceni a mel bych sam zaplatit dopravu pro jeji chybu. Uz ne.

Dobrý den ,

o žádné reklamaci u Vaší objednávky nevíme. Nikdo nám nevolal.
    O zdržení u jedné položky jsme Vám průběžně volali a vy jste se zdržením souhlasil.

tým papírnictví

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zatím jsem do hodnocení napsala, že bych nedoporučila svým známým Váš obchod, protože jsem do dnešního dne nedostala od Zásilkovny jakékoliv sdě lení o tom, že by zásilka byla k vyzvednutí. V pátek mi bylo Vámi sděleno, že zboží předáváte k přepravě, a to byla dosud poslední zpráva. Zatím tedy neodpovídám kladně na následující dotazy, ale pevně věřím, že v blízké době bude zboží vpořádku dodáno.
    Hana Kasanová

zbozi po 6 dnech stale nedorazilo, obchod nekomunikuje

Dobrý den ,

zákaznici jsme volali 5. 3. bohužel bez zpětné vazby balíček byl tedy odeslán, bez možností vybrat si pobočku zásilkovny, o 2 dny později

tým papírnictví

Je víc než týden po objednání a zásilka ještě nebyla ani podána do přepravy.

Vše bylo v pořádku jen objednávka nedošla kompletní a ani po týdnu nemám zprávu zda zbytek dorazí a třeba kdy. Obchod nekomunikuje a lidi na prodejně kde si zakázku vyzvedávám vše svou ochotou nenapraví.

Reakce obchodu Kancelářské potřeby Daubner

Dobrý den. Vaše objednávka je již připravena na prodejně, pokud nevíme kdy přesně zboží dorazí, zákazníka neobtěžujeme nepřesnými informacemi.

děkujeme za pochopení
    Tým Papirnictví

• Objednávka mi byla potvrzena, ale následující den mi volali z obchodu, že zboží není a už nebude :O(

Po týdnu se uráčili sdělit, že zboží není skladem. A to až na mé zavolání. Jinak bych asi čekala do soudného dne.

• Zbytečně dlouhá komunikace o platbě i když jim bylo zasláno potvrzení o provedené platbě.
    • Užje to týden a zboží stále nedoručené !

Dobrý den ,
    zboží bylo zasláno přes zásilkovnu . Čekáte tedy na doručení zásilkovnou jak jsme Vás informovali. Zboží dle jejich serveru je stále na cestě, toto již není v naší moci. Prosím kontaktujte přepravce

zboží odesláno do 2 dnů

tým papirnictvi

• Zboží nedorazilo

Obchod nabízel zboží skladem, ale skladem ho nemají. Zboží zasílá externí firma.
    První balíček se někde ztratil, místo toho přišel balíček na úplně jiné jméno s úplně jiným zbožím. Vše jsem řešila přímo s paní jednatelkou, která mne neustále ujišťovala, že balíček odešel od nich, ale dopravce mne neinformoval, že by balíček od nich převzal. Při předposledním hovoru mne paní jednatelka ubezpečovala, že druhý den balíček posílají (nový) a do konce týdne přijde. Žádná zpráva, žádný e-mail nepřišel, při dalším mém volání mi paní Daubnerová oznámila, že zboží již nemají skladem.

Dobrý den ,děkujeme za recenzi
    bohužel 1 balíček se zbožím odešel a Zásilkovna balíček ztratila, tedy objednali jsme znovu u dodavatele a toho času byl skladem tak jsme se domluvili o odeslání dodavatelem. Bohužel než se to celé zprocesovalo, tak to vyprodal a bylo to .

i takové situace se mohou v čase předvánočním stát
    zákaznici jsme se omluvili peníze ihned vrátili

papírnictví Daubner

• Přání zákazníka obchod nezajímá.

Do poznámky jsem uvedla, jaké vzory balících papírů bych si přála. Aniž by mě někdo kontaktoval, poslali jsem vzory jiné. Vnímám to, jako naprostou neúctu k zákazníkovi!

Dobrý večer,

bohužel v mixu nelze volit druhy či motivy papíru proto jsou v mixu tam, kde lze vybrat motiv tam máme uvedený přesný motiv
    v mixu již nemusí být Vámi požadovaný motiv ,protože i nám chodí balení v mixu

tým papírnictví

Žádná komunikace ze strany obchodu, žádná výzva, že je zboží připraveno, nedoporučuji a už nic nechci.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Absolutně žádná komunikace

Zboží jsem vrátil, částku zpět jsem však v zákonné lhůtě neobdržel. Na následné emaily nikdo nereaguje.
    Věc proto konzultuji s ČOI a D-TESTem.

Této firmě je lepší se vyhnout..

Dobrý den ,
    stále čekáme na nějaké doklady k vrácenému balíku třeba číslo účtu--při platbě kartou je nevidíme
    v krabici nebylo nic přiloženo ani kopie ani originál

tým papírnictvi

• Nepřišlo co bylo objednáno
    • Nepříjemné a arogantní chování ze strany obchodu

objednávka byla vyřízena přesně dle zadání a to 2ks sluníček antistatických
    mix druhů zákaznice nedostala sluníčko které si přála ale bohužel nenapsala preferenci motivu do poznámky

tedy jsme nemohli vědět jaký konkrétně by ráda

se zákaznicí jsem mluvili ale bohužel nedošlo k pochopení i to se může stát ne vždy je soulad

zákaznici jsme nabídli že může zboží vrátit na naše náklady pokud se samolepkou není spokojena

• Nízké ceny
    • Solidní výběr (alespoň dle stránek)
    • Dodací doba
    • Velmi špatná e-mailová komunikace
    • Podle všeho není spousta věcí skladem

Nedoporučuji!

Zboží jsem objednal 12. září a záměrně jsem objednal pouze to, co bylo dle e-shopu skladem - a po týdnu (19. září), kdy jsem tam musel já sám zavolat, abych vůbec zjistil co se děje, mi bylo řečeno, že zboží ještě neodeslali.

Čekal bych, že mi přijde alespoň upozornění do e-mailu, že některé zboží není k dispozici, a že se zásilka opozdí o určitý počet dní. Nicméně, asi jsem rozmlsaný od velkých e-shopů.
    Malé bezvýznamné plus dávám za příjemnou paní na telefonu.

Radši si pár desetikorun připlaťte a nakupte jinde.

Ještě jednou, nedoporučuji!

Zbozi neodpovidalo objednanemu - na obrazku kupovaneho zbozi byly kulate nalepky vsech barev, v dorucenych nalepkach byly barvy pouze tri.

Dobrý den ,
    na obrázku je výčet možných barev a cena je z 1platíčko náhodné barvy a u objednávky nebyla specifikace barev tedy volili jsme náhodný mix přesně de objednávky

hezký den
    tým papirnictví