Zboží sice dorazilo velmi rychle, ale přišlo mi něco jiného než jsem objednávala a než bylo na obrázku. Popis produktu nebyl jednoznačný a když jsem se na to odvolávala, bylo mi řečeno, že obejdnávka dorazila v pořádku a že pokud mám problém, mám na své náklady odeslat zpět. Po tomto incidentu byl popisek v produktu upraven, aby pravděpodovně nedošlo ke stejnému problému, nicméně nic nemění na tom, že obchod neuznal svou chybu a nesnažil se problém vyřešit.

dvě ze tří položek dorazily v pořádku

• Část objednávky přišla rychle
    • Nedodání časti objednávky
    • Nevrácení peněz

Část objednávky nebyla vůbec dodána bez předchozího upozornění, že zboží již není. Neproběhla žádná komunikace ze strany eshopu a nedošlo k vrácení peněz za nedodané zboží, které představovalo větší část objednávky. Eshop s takovými službami rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Paper.cz

velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami. Část objednávky opravdu dodaná nebyla, máte pravdu. Bylo to z důvodu vyprodání zboží. Jiný zákazník objednal zboží těsně před Vámi a nám se do systému nahrála objednávka bohužel bez tohoto produktu i když jste za zboží zaplatila. Došlo k chybě o které jsme se dozvěděli až po Vaší následné reklamaci a tak jsme nemohli dříve reagovat. Nicméně po kontrole s účetní máme potvrzeno, že jsme peníze za nedodané zboží vrátili ihned po reklamaci. Prosím překontrolujte ještě jednou Váš bankovní účet.
    Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že na nás nezanevřete a s příští objednávkou budete spokojená jako drtivá většina našich zákazníků.
    Hezký den.
    S pozdravem,
    Kateřina Kluzová
    PAPER DESIGN s.r.o.

• Široký vyber tovaru
    • Platba na účet nie kartou
    • Ceny len v Českých korunách nie € a tým pádom vysoký poplatok za zahraničnú platbu