• Výrobky prodává přímo výhradní dovozce, takže je schopen poskytnout maximum informací.
    • Výrobky je možné vyzkoušet v poslechových místnostech, včetně reproduktorů.
    • Perfektní komunikace obchodníků.

Ofiko distribuce Senn = sázka na jistotu

Reakce obchodu Panter

Děkujeme

Everything is super!!!

Excelent servis

• Rychlá komunikace
    • Zboží skladem

Věci mají výborný popis takže člověk se můžeš dobře rozhodnout. Nabízí originální zboží světových značek. Vše je průhledné. Mohu jen doporučit

• Kvalita výrobků a rychlost dodání.

• Profesionální přístup
    • Ochotný a milý personál

• opravdovi odbornici, moznost technicke konzultace

• Velmi rychlé zaslání, spolehlivost.

Vše, jak má být, jsem velmi spokojen☺

• Naprosto špičková komunikace a ochota všech pracovníků, se kterými jsem řešil dotaz a následný nákup zboží.

Naprosto doporučuji a v případě nákupu Sennheiser produktu půjdu nakupovat znovu sem.

Profesionální přístup, flexibilita.

• Rychlé dodání.
    • Slevy pro studenty a učitele.

S obchodem jsem spokojen.
    Jediné co mě zaujalo, bylo to, že jsem sluchátka dostal v jiné kradici od jiných sluchátek. Málem jsem je neotevřená zaslal zpět. Myslel jsem, že se jedná o omyl. Až těsně před odesláním jsem krabici otevřel. Zásilka byla správná.

Reakce obchodu Panter

omlouvám se, že jsme Vás uvedli v omyl. V rámci šetření obalovým materiálem a celkově nezatěžovaním životního prostředí dalším zbytečným odpadem se snažíme primárně používat obalový materiál, který vznikne u nás. Připouštím, že je nešikovné balit sluchátka do obalu od jiných sluchátek. Do budoucna toto přehodnotíme.
    Michal Otruba

Standardní e-shop fungující tak, jak má e-shop fungovat. Výhodou je specializace na výrobky Sennheiser - asi největší sortiment skladem v ČR.

vše ok

• Obrovský výběr zboží které jinde nenajdete
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní popis a podpora
    • Web eshopu se mi zdá trochu pomalejší

Eshop má obrovský výběr zboží které jinde neseženete. Vzhledem k velmi rychlému doručení ne úplně běžného zboží bych počítal že má opravdu skladem vše, co deklaruje jako skladem.

Jinak má eshop trochu oldschool web, který možná někoho odradí, služby jsou ale kvalitní a zboží také.

E-shop je autorizovaný prodejce výrobků Sennheiser (a dalších značek) a jsou u něho dostupné originální díly na sluchátka (kupoval jsem sluchátka HD25, náhradní náušníky a polstrování hlavového mostu na HD600 a HD650) a jako příslušenství stojan na sluchátka K&M. Maximální spokojenost se zbožím a hlavně rychlostí doručení. Doporučuji !!!

• vzdy spokojenost, rychle jednani a dodani

Rychle dodani. 2 dny

• Velký výběr zboží, výborná komunikace s obchodem!Prostě obchod na úrovni!
    • Žádné