Reklama
Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Nereagují na e-majly
    Nedúvěryhodný obchod

    Při představě. kdyby nastala reklamace nebo nějaký technický problém a muselo se to s nimi touhle formou "komunikace" řešit,
    raaděj nakoupím u konkurence :(