-
Nereagují na e-majly
Nedúvěryhodný obchod
Při představě. kdyby nastala reklamace nebo nějaký technický problém a muselo se to s nimi touhle formou "komunikace" řešit,
raaděj nakoupím u konkurence :(
Nereagují na e-majly
Nedúvěryhodný obchod
Při představě. kdyby nastala reklamace nebo nějaký technický problém a muselo se to s nimi touhle formou "komunikace" řešit,
raaděj nakoupím u konkurence :(