• Výrobek nebyl v balení, jak bylo na internetu, na etikete nebylo uvedeno, že se používa na běžecké pásy, jak to bylo na internetu
    • Silikonový olej se mi zdá príliš řídky.

Něco jinýho je na internetu, něco jinýho mi bylo dodáno.

Reakce obchodu PAN OIL

děkujeme za zpětnou vazbu, které ovšem nerozumím.
    Nebylo Vám dodáno zboží, které jste si objednal?
    Lidská chyba se může stát, stačilo se ozvat a vše bychom zdárně vyřešili.

Návod jak mazat běžecký pás je přeci na výrobce běžeckého pásu, Silikonový olej má tak široké použití (stovky způsobů použití), že by takový návod byl rozsáhlý jako zlaté stránky.

Náš Silikonový olej je používán předními Fitcentry v ČR a nikdo si nikdy nestěžoval na viskozitu produktu, naopak opakovaně se k nám vracejí.
    Pokud chcete něco hustšího, tak Vám můžu doporučit naší Silikonovou vazelínu.

Negativní hodnocení mě velmi mrzí, celou dobu jsem s Vámi aktivně komunikoval - zpětnou vazbu telefonem nebo emailem jsme nedostali až nyní oficiální stížnost na heuréce...

S pozdravem Antonín Pánek
    www.panoil.cz

• nespolehlivy obchod

byl mi poslan použity prázdný spraey se silikonovym olejem po tydnu doruceno do zasilkovy

Reakce obchodu PAN OIL

děkujeme za zpětnou vazbu, i když jí popravdě nerozumím.
    Přesto, že jste odmítl provést řádnou reklamaci (nechtěl jste zaslat balík zpět se slovy "vzteky jsem ten sprej po rozbalení na zásilkovně vyhodil", jsme Vám i tak na naše náklady zaslali BEZ ŘEČÍ náhradní kus zdarma.

Vada materiálu či chyba u dopravce se může stát, ale sám když nakupuji u jiných eshopů - když mi vyhoví a reklamací zdárně vyřeší, tak nemám důvod se mstít.
    Toto negativní hodnocení je vůči nám trochu nefér.
    Jsme obyčejní živnostníci co bojují o každého zákazníka, nikoliv velká korporace o desítkách či stovkách zaměstnanců s tisícovkami recenzí.

S přáním hezkého dne
    Antonín Pánek
    www.panoil.cz

• Zboží zabaleno v nevhodném obalu od lázeňských oplatek, který se rozpadl. Zboží z tohoto obalu volně vypadávalo. Jedná se dle mého názoru o naprosté diletanství. Ještě nikdy jsem se nesetkal s takovým přístupem.

Reakce obchodu PAN OIL

děkujeme za upřímnou recenzi, za zpracování balíku se velmi omlouvám, balil jsem jej ve spěchu abych jej stihl zavést na podací místo před zavíračkou.

Nicméně co se týká délky dodání zboží, tak se musím trochu ohradit, jelikož Vám byl balík dodán přesně jak je uvedeno u Vámi zvoleného typu dopravy - Zásilkovnou, tzn. do 4 pracovních dnů.

Tým panoil.cz

• To co jsem požadovala po panu pánkovi, jsem neobdržela, čekala jsem normální fakturu ze všemi náležitostmi......

Já už vím, že nikdy tam nic nekoupímmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu PAN OIL

Dobrý den, je mi líto, že jste nebyla spokojena. Normální fakturu jak píšete, vystavujeme u plateb převodem. Paragon je také klasický účetní doklad. Přesto však když jste požadovala fakturu, stačilo napsat email nebo zavolat a byl by Vám zaslán obratem na Vaší emailovou adresu.