Hrozně dlouho to trvalo než zboží dorazilo a bez komunikace.

• Kurýrní služba,nás bombardovala jak vše doručí nedoručila ani za 3 dny,po zadání čísla zasilky bylo uvedeno,že to nestihli.Obchodník tedy je asi OK,ale dopravní službu ,kterou používá,je neseriozní.

Nedoporučujeme

• Zavolali osobně, že zboží není.
    • Při nákupu se nezobrazilo, že zboží není.

• Bavím se na jejich účet
    • Blbci
    • Nekontrolují maily
    • Nečtou maily

Reakce obchodu PANET

Po telefonu bylo jednáno s majitelem autoservisu ten potvrdil, že zboží bez problému převzal a tuto e-mail adresu nezná. Autor recenze neměl s objednávkou ani zbožím nic společného.

• zboží nedorazilo a obchod bez komunikace

nechci být vulgární takže názor na obchod si radši nechám pro sebe

Jak můžu něco hodnotit,když jsem nic nedostala!!!!!!!!!!!

• dokáží řešit problémy

Celkové zklamání. Zboží zdražili těsně před odesláním a nenabídli žádné řešení = jen zrušení objednávky. To není seriozní prodejce.

Vysvětlení .
    Bohužel. Rukavice vinylové jsme delší dobu neměli. Nová dodávka přišla za úplně jiné, podstatně vyšší ceny. Zákazníka jsme kontaktovali, omluvili se, ale nebylo co jiného mu nabídnout. Zákazník pak objednávku zrušil. V tomto sortimentu je vzhledem k současnému stavu situace s cenami velmi špatná. A pro nás to znamená odebírat zboží ( abychom mohli zboží nabídnou) i bohužel i za tyto ceny.

• nespokojenost se týká především vybraného dopravce a s tím související stav dodávky při doručení. Dopravce, kterým bohužel již není Geis, neinformuje o doručení zboží ani sms zprávou. Na informačním centru je nyní pouze automat, který oznámí stejnou informaci, jakou lze zjistit z historie doručování. Řidič volal až když byl na místě. Vzhledem k tomu, že jsme předem ani od vaší firmy nevěděli, kdy bude dodávka doručena, měli jsme naplánovaný normální pracovní program. Když řidič přijel, nebyl ochoten ani chvilku čekat (bylo nutné přerušit pracovní schůzku). Papírové ručníky byly v balíku pomačkané a některé měly roztrhnutý papírový obal. Kromě toho příliš výrazně smrdí.

Reakce obchodu PANET

Vše je v lidech. Dopravu se snažíme řešit stále, ale problém může nastat kdykoliv, pokud není solidní řidič. O veškerých problémech s dopravcem jednáme a snažíme se o nápravu. Přesto se to bohužel někdy stane.

délka expedice
    nedodání zboží dle objednávky

Vážená paní,dobrý den.
    Vaší objednávku jsme prověřili a věc se má následovně. Objednávka došla 15.10.v 10.45 hod. Odeslána byla 16.10 v 11.47 hod. Doručena a vámi přijata byla 17.10 v 11.47. Jeden druh zboží neodpovídal vašemu požadavku na označení. Situaci jsme vám v e-mailu vysvětlili a toto zboží na naše náklady stáhli zpět. Po více než 10 letech spolupráce (bez jakýchkoliv problémů) se nám zdá vaše hodnocení nepřiměřené. S pozdravem Panet s.r.o. - Šubrt