• obchodni partner je vstricny komunykatyvni na vsechny dotazi vstricne odpovyda proste super doporucuji zbozi za tu cenu je velmi vysoke kvality
    • slabinu mate jen jednu a to ze balicky neposilate domu ale musim si ho vyzvedavat sam na poste

proste super obchod vysoka kvalita a profesionalni zachazeni se zakaznikem vsem vrele doporucuji

Reakce obchodu Pandora24

Dobrý den.
    Moc děkuji za ohodnocení obchodu, co se týče dopravy, tu jste si zvolil sám, ČP - "Balíkem na poštu", ještě mám i další varianty v nabídce "Balíkem do ruky" by Vám zboží dorazilo až domů, to samé kurýrem PPL. Vždy je to na zákazníkovi jakou variantu přepravy vybere a potvrdí v objednávce, na jejíž základě vím jak zákazník chce za zboží zaplatit a kým a jak chce balík odeslat.

Nejlepsi ceny a kvalitni sluzby

• Nízké ceny, perfektní ochota i komunikace.
    • Zboží, tedy konkrétně jeden ze dvou dodávaných výrobků byl poškozen, avšak ne vinou obchodu, ale poškození bylo způsobeno při přepravě, a to i přesto, že byla zásilka opatřena nálepkou "KŘEHKÉ" a "NEKLOPIT". Reklamaci s přepravcem však vyřídil ochotně sám prodávající na základě telefonátu a obratem mi zaslal stejný výrobek jiný!
    • O žádných nevím.

OBCHOD DOPORUČUJI!

• vše OK

Vše OK psáno na Heurece

• perfektní komunikaci se zákazníkem a opravdu rychlé dodání zboží

určitě doporučuji už z důvodu komunikace,jeden z obchodů,který tu je opravdu pro zákazníka.