• Rychle vyřízené

• Přislíbená faktura nepřišla ani za pět dní.

• Výborná znalost produktů Panasonicu, i těch starších.
    • Obtížně se tam dá dovolat.

Zboží jsem zaplatil online 25. 9. 2023, dnes je 2. 10., před 6 dny zpráva od obchodu o předání DPD, od přepravní služby nic. Asi modré pondělí.
    Při předchozí objednávce maximální spokojenost s obchodem.

• Výborná a kvalitní fundovaná komunikace

Nic

doporučuji , dobrá komunikace , odbornost daného obchodu , znalost produktů a hlavně rychlé doručení . určitě doporučuji.

• Byla nabízena slušná cena za originální akumulátor do foťáku.
    • Dodání zboží se ukázalo jako problém, který jsem nakonec vyřešil zrušením objednávky.

Nedokážu posoudit, zda je vina na obchodu nebo na jeho dopravci, nicméně jako zákaznik jsem byl odkázán pouze na takového dopravce, kterého si obchodník zvolil (DPD). Objednal jsem 19. 5. 23 zboží skladem, ale údajně se "zaseklo" z neznámých důvodů na depu DPD, po dohodě mi byla údajně v pondělí 29.5.23 odeslána náhradní zásilka, kterou jsem měl údajně obdržet určitě v úterý, ani nedorazilo nic ani ve středu, ani žádná zpráva, nic. Akumulátor jsem objednal jinde a objednávku zrušil. V Panastore už nic neobjednám, protože nemám na takové legrácky čas. Mimochodem - ačkoliv mají uvedeny 3 různá telef. čísla - opakovaně jsem se na žádné z nich v různou dobu nedovolal (nikdo to nebere). Jinak cenu měli asi o 20 % lepší než jinde za totéž - ale co je to platné? Raději jsem si připlatil.

Reakce obchodu PanaStore.cz

Dobrý den, pane Cinkle, podle "trekování" DPD jste to vy, koho nemůže DPD zastihnout. Dnes vám opět zásilku doručují. Jak píšete o těch legráckách, tak nás tato stála zaplacení dvou doprav do Teplic s tím, že se obě baterie do foťáku vrátí zpět. Nyní jsem kontroloval telefony, volal jste na jeden, 2x po sobě, dnes ve 12:06 o polední pauze.

• dobré ceny
    • při nakupování vstřícná komunikace

Při příjmu zásilky jsem nenašel fakturu...pokusil jsem se požádat obchod o zaslání kopie ,jakákoliv komunikace byla ,ale bez odezvy,
    tak doufám ,že zboží vydrží,protože bez faktury nemám možnost reklamace

Perfektni sluzba!!!

• Bleskové odeslání přístroje.

• Komunikace a služby

Spolehlivý obchod.

vyborne jednani

• Vnuci dorostli a chtěli se s náma dívat na 3D filmy. Mám jich v regálu přes dva metry. Měli jsme pouze dvoje a potřeboval jsem přikopit.
    Toto je jediný obchod který je dokázal sehnat.
    Smekám před Panastore, je to skutečně vynikalící zástupce PANASONICU

Vše tak jak má být.

Rychlé vyřízení objednávky.

Dodávka bez výhrad, vše OK.

Rychlost dodání...

Rychlost, ochota, spolehlivost