• Bezproblémový nákup

Obchod jsem vybral podle nejpříznivější ceny, při tom značkový Panasonic

• Jediný obchod se zbožím i na starší typy elektroniky

Objednal jsem zboží,které mělo být skladem-následně jsem dostal potvrzení,že se objednávka zpracovává a bude předána dopravci.Po cca 5-ti dnech jsem psal do obchodu,jak to vypadá a bylo mi řečeno,že se tohoto zboží ( párty box za 12 500 kč ) v den objednávky prodalo hodně a již není.Chápu,že mezi skladem a stránky je jistá prodleva ,ale nevěřím,že se tohoto zboží prodalo hodně.Jinak komunikace naprosto v pořádku.

Reakce obchodu PanaStore.cz

Pane Skoumale, není to, jak píšete. V době objednání výrobek již skladem nebyl, to jsme si vysvětlili na printscreenu obrazovky se skladovou kartou výrobku, kde je jasně vidět, že v čas objednávky byl stav již 0. Používáme platformu Shoptet, kterou používá dalších 30.000 internetových obchodů v Česku. Frekvence aktualizace skladových zásob z externích a dodavatelských skladů je 6x denně, tedy po cca 4 hodinách. Za tu dobu se opravdu může prodat mnohé, ale to nebyl váš případ, u vás v čas objednávky obchod transparentně ukazoval stav 0= "na dotaz".

Dobrý obchod s elektronikou

• RYCHLOST DODÁNÍ ZBOŽÍ

Šlo to rychle, doprava zdarma, spokojenost

• Velmi rychle dodani

Promptní zpracování objednávky, bezproblémový přístup.

Rychlost odeslání, spokojenost.

• Vše OK

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé reakce na dotazy
    • Dopravce DPD, do dnešního dne mi zboží nedorazilo

S obchodem jsem spokojený, rychlé reakce na dotazy, vyřízení a odeslání objednávky. Problematický dopravce DPD a zejména varianta s doručováním do AlzaBoxů.

• Rychlé reakce na dotazy
    • Vše jak má být

Rychlé dodání,kvalitní info.ohledne vyrobku

Zboží přišlo a je bez problémů. Velikým problém se však ukázala faktura-daňový doklad za zboží. U balíku nebyla a přes několik telefonátů, mailů a opakovaných slibů, které nebyly nikdy splněny, stále nebyla. Teprve po výhrůžce stížností na příslušný finanční úřad to šlo obratem. Poslat fakturu mailem je otázkou vteřin. U Panastore martyrium na několik dní.
    Kdo si ovšem chce kazit letní měsíce takovým jednáním?
    Proto nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu PanaStore.cz

Pane Mikalo, doklad jste dostal, nalepený na zásilce, stejně jako ostatní zákazníci. Ano, mohl se odlepit při dopravě, ale moc pravděpodobné to není. O vystavení opisu ztraceného dokladu jste požádal v úterý 9. srpna a dostal jste jej v pátek 12. srpna. Nějaká vaše smyšlená výhružka na finanční úřad na to neměla žádný vliv. Z dokladu je jasně patrné, že byl vystaven a odeslán již 5.srpna. Jestliže jste s námi nespokojený, prosím, zboží vraťte. Radomír Jahn

Rychlé dodání.

• sortiment
    • schopnost nebo ochota reagovat na e-maily

Problematický dopravce DPD a zejména varianta s doručováním do AlzaBoxů.

• rychlost dodání
    • komunikace

Dobrý obchod s nízkými cenami, zboží bylo dodáno do 2 dnů, dobrá komunikace.

dodání bez problému obratem po zaslání objednávky

• Při telefonickém hovoru perfektně odpovězeno na veškeré položené otázky. Kamera objednána po poledni, ještě tentýž den odeslána a doručena následující den.