• Nefunguje. Dle jejich sdělení je ve zkušební verzi a jsem divnej, že jsem si něco objednal, když tam sice jsou ceny, ale nejsou tam obrázky.

nenakupovat

• Nepisou pravdu na strance!

Ani nevedi, jestli neco maji na sklade nebo ne:

Reakce obchodu PANASONIC eSHOP

Pane Augustin u výrobku je zcela zřetelně uvedeno že výrobek NENÍ SKLADEM, nechápu tedy proč jste si výrobek objednával :-)

• uvedeno zboží, které nebylo již skladem

• inzeruje zboží, které není možnou koupit

je lepší si vybrat jiný web

Reakce obchodu PANASONIC eSHOP

Vážený pane Tvrdý, u Vámi objednané mikrovlné trouby byla zřetelně uvedena dostupnost a to že výrobek se již nevyrábí a byla Vám nabídnuta alternativa.

• ???nepoznal jsem výhody zastoupení Panasonic
    • -špatná komunikace
    • -po 10 dnech od objednávky nemám oficiální stanovisko k dodání písemně
    • -podle stránek je zboží skladem,ale není
    • -2 měsíce obchod čeká na dodání zboží

-zboží v době objednání bylo na stránkách skladem v e-shopu
    -buď si telefonem ověřit dostupnost zboží,nebo raději nakoupit u konkurence pro akutní nedostupnost zboží
    za 3 dny po objednání mě e-shop nedokázal sám informovat o stavu objednávky a nedostupnosti zboží
    -nedoporučuji,u zastoupení Panasonic očekávám služby,komunikaci a dodání zboží na daleko vyšší úrovni

Reakce obchodu PANASONIC eSHOP

Vážený p. Jankovič na našich www zcela zřetelně uvádíme aktuální nedostupnost Vámi objednaného příslušenství k holicímu strojku a na toto jste byl i upozorněn při vytváření objednávky.

- Tato součástka je dlouhodobě nedostupná na straně výrobce a termín naskladnění není znám.

- objednávku jste vytvářel 4.3

Nabízíte zboží, které nemáte.

Reakce obchodu PANASONIC eSHOP

p.Vyhlídal výrobek který jste si objednal je stále v prodeji, ale v současné době není skladem což bylo i výslovně uvedeno.

• za prezentované zboží jsem zaplatil účtem e-konta Reiffeisen, zaplatil poplatky, a následně sděleno, že prezentované zboží lze koupit jen u servisních organizací (????)

bez komentáře