• Spolehlivost
    • Vždy mi přijde to, co je slíbeno
    • Rychlá doprava
    • Skvělá komunikace
    • o žádné nevím

Mohu jedině doporučit. V aukcích na aukru se dá vydražit zboží za opravdu bezkonkurenční ceny a na e-shopu je zase velmi široká nabídka boxů. Vše vždy klapalo. Mohu jen doporučit.

• Rychle doruceni
    • Rychla komunikace obchodu
    • Velky vyber zajimaveho zbozi

Vse bez problemu. Muzu jen doporucit.

• Vše v pořádku, jako vždy

Nakupuji pravidellne a jsem velmi spokojena.

• Rychlost dodani
    • Kvalita zbozi
    • Komunikace obchodu

Objednavam opakovane a vzdy jsem maximalne spokojena

• Jsem spokojená a překvapená. Úžasné věci

• Soupis zboží - víte, co dostanete
    • Zboží je většinou jako nové, maximálně bez obalu

Super obchod. Nemohu jinak, než doporučit. Vše vždy splní očekávání.

• Velmi levné zboží
    • Možnost aukcí od koruny na aukru
    • Zboží je v drtivé většině nové a jen rozbalené
    • Musíte koupit minimálně celý box
    • Nelze platit kartou

Narazil jsem na tenhle obchod náhodou v reklamě na Facebooku a podle komentářů jsem byl docela skeptický. Hodně lidí psalo, že se jedná o podvod. Ale když jsem si podrobně pročítal diskuzi, nabyl jsem dojmu, že jde jen o nějaké zmatené jedince, kteří zkritizuji všechno, nebo si to pletou s něčím jiným. Obchod s nimi někdy až příliš vytrvale komunikoval a snažil se problém řešit. Ale nikdo z komentujících na výzvu obchodu neposkytl číslo objednávky, nebo nějaký důkaz, že by nakoupil. Celkově ty diskuze byly hodně velká žumpa. Nejvíc mě asi přesvědčilo, jak dlouho už obchod funguje. Kdyby to opravdu byl podvod, už by skončili. Obchod jsem si ještě prolustroval na webu. Funguje už pár let, je to česká firma. Tak jsem šel do rizika a objednal jsem. Ve finále všechno proběhlo standardně, jako v jakémkoliv jiném internetovém obchodě. Přišel mail s potvrzením objednávky a s výzvou k platbě. Při odeslání přišel odkaz na sledování zásilky. A během pár dní jsem měl box doma. Položky boxu přesně seděly s tím, co obchod uváděl v nabídce. Pro mě největším překvapením asi bylo, že to zboží bylo vlastně z drtivé většiny nové. Jen byl třeba poškozený obal. Asi to ale není pro každého. K boxu sice existuje seznam, takže předem víte, co kupujete, ale zboží si nemůžete složit a musíte brát box tak, jak je. Já si to koupil za účelem, že si část nechám a zbytek rozprodám. K tomuhle účelu mi to přijde geniální, protože když si spočítáte, o kolik levněji zboží v boxu vychází, než kdybyste jej koupili samostatně, tak je ten box vlastně velice velice levný. S kvalitou jsem také spokojený. A zatím to vypadá, že prodejem věcí v pohodě hodnotu boxu zaplatím a ještě na tom slušně vydělám. Obchod tedy mohu doporučit, ale zároveň doporučuji - čtěte, co v boxu je. Nekupujte hned 20 boxů. Vyzkoušejte si to, ať víte, do čeho jdete a pokud se vám jako mě potvrdí, že vám to dává smysl, můžete nakupovat další.

Rychle odelsani a dobra komunikace.

Spokojenost. Nakupuji opakovane.

• Nakupuji opakovane, nemam co vytknout. Za me super!

Jsem spokojená, zboží v perfektním stavu

Nakoupeno uz vice boxu a doposud spokojenost. Zpravidla v boxu je nejaka cast veci, ktera je obtiznejsi prodat. Ale vzdy jsem prodejem pohodlne pokryl porizovaci cenu a jeste slusne vydelal.

• Rychle dodani
    • Zbozi je kvalitni
    • Vse ok

Maximální spokojenost. Jak s dopravou, tak s cenou :)

• Ceny

• Rychla doprava
    • Peclive zabaleno
    • Zbozi vzdy odpovida popisu, seznamu zbozi
    • Skvela cena
    • Obcas slevy na boxy

Nakupuji zde pravidelne. Zbozi vzdy odpovida deklarovanemu podle seznamu a je opravdu jako nove. Rozhodne doporucuji!

• Zajímavý koncept
    • Cena za zboží v boxu je výsledku opravdu nízká

Tenhle obchod na mě vyskočil v reklamě na facebooku. Nejdřív jsem si řekl, že je to jen další mysterybox, ale při detailnějším pohledu jsem zjistil, že to tak není. Tady to dělají jinak. K boxu je vždy seznam, takže přesně víte, co kupujete. Nevýhoda trochu je, že musíte koupit celý box a vše co je v něm, i když by vám stačila jen část věcí. Ale je to všechno tak levné, že se nad tím dá přimhouřit oko. Já jsem ve finále velice spokojený a budu nabídku dál sledovat.

dobrý a rychlý nákup

• Skvělá cena rychlé dodaní

• Přesný seznam co je v boxu a ten seznam odpovítá
    • Naprosté minimum věcí, které jsou nějak poškozen
    • Zboží, které v ČR není běžné.