• Velmi dobře vybavené hřiště poblíž Holešova.
    • Zodpovědný přístup instruktorů, proto je hřiště super i pro školní akce!
    • Pořadatelé všechno ochotně vysvětlí,takže je návštěva vhodná i pro úplné začátečníky
    • nemám tomuto hřišti, co vytknout

Vřele doporučuji na pořádání firemních akcí, tato hra skvěle stmelí kolektiv a uvolní napětí v práci!

• perfektní domluva
    • hřiště s velkou možností hratelnosti
    • skvělé ceny
    • kvalitní zbraně
    • možnost objednání jídla z restaurace
    • nic mě nenapadá

Byl jsem na hodně lokacích a tuto mohu vřele doporučit

• Na Zlínsku a okolí není nic lepšího.
    • Dokonalé zázemí.
    • Profesionální přístup.
    • Kvalitní vybavení.
    • Není co bych namítl.

Pět hvězd z pěti a 100% prostě kvalita a skvělé prostředí.

• kvalitni hriste jak na sportovni paitball tak na military
    • relativně nejnižší ceny z celého světa
    • zkušenost instruktorů
    • domluva
    • občerstvení
    • neni zde elektrika :)

jestli chce kdokoli prožít krásný den, není nic lepšího... :)

• dobré hřiště,výborné zázemí pro hráče i celoroční provoz,výborná domluva s majitelem,parkování přímo u hřiště

doporučuji pro skupiny i jednotlivce

• Úroveň hřiště
    • Úžasná domluva
    • Parádní prostředí
    • Poloha
    • Domluva s majtelem
    • Pěkné hřště
    • Ceny
    • Vstřícnost
    • Spousta dalších možností vyžití (Segway, party stan apod.)
    • Bohaté reference a dlouholeté zkušenosti

Ve Zlínském kraji TOP hřiště, nemá smysl hledat lepší, protože ho nenajdete (jinde v ČR bude těžko hledat konkurenci).
    Odreagování úžasné, majtel pohodář, není problém vymyslet spoustu inovací paintballu typu "napoleonské války".
    Vybavení je prvotřídní a vždycky připraveno k použití, nikdy se mi nestalo, že by mě zbraň zklamala, že bych našel nějakou vadu.
    Mezi hlavní přednosti patří i to, že se na tomto hřišti používá jako hnací médium ve zbraních vzduch.
    Zbraň tak nezamrzne, jako je tomu u CO2 a tak se nestane, že by jste zbytečně umřeli kvůli technické závadě.
    Často se zde konají turnaje 5v5 s účastí až 7mi týmů, což je na české scéně naprostá vyjímka a určitě stojí za to zkusit.
    Není problém domluvit i grilování s následným občerstvením.
    Hry probíhají venku a všude kolem je příroda a překážky jsou často z přírodních materiálů, to ovšem neznamená, že jsou to nějaké kopy hlíny, naopak, jsou to domky velice úhlené a dobře postavené.
    Určitě doporučuji všem, co si chtějí užít pořádný paintball s vysokou úrovní zázemí.

• Skvělé zazemí,hřiště,obsluha

Velice skvěle se tu člověk odreguje.Všem doporučuji.

• Pěkné hřiště
    • Parádní zázemí
    • Perfektní domluva
    • Možnost občerstvení (domluvě grilování...)
    • Zkušení pořadatelé co rozumí dané věci
    • Na paintball dobré ceny

muzu jen doporučit

• Hezké hřiště
    • Parádní zázemí
    • Skvělá domluva
    • Možnost občerstvení (domluva grilování...)
    • Parádní pořadatelé co rozumí dané věci
    • Na paintball dobré ceny
    • Proti nic nemám

Užasná volba jak strávit volný čas nebo uspořádat akci.
    Mohu jen doporučit

• místo kde se člověk nenudí
    • pořadatelé jsou milí a dokáží bavit historkami celé hodiny
    • vybavení je vždy naprosto spolehlivé
    • najde se i něco na zub
    • lenost vlastní, spoluhráčů nebo protihráčů!!!

Pokud chce někdo zažít skutečně vydařené dopoledne, nebo odpoledne v partě má jedinou možnost vyjet si do přírody a přitom si zahrát na velmi chytře postaveném hřišti na okraji "holešova". Já tam strávil hodně hodin a ani jedné nelituji. Navc je tam vždy příjemná parta lidí a to se cení.

• Vždy,když jsem si přijel zahrát jsem byl velmi spokojený,užasná atmosféra naladěná panem majitelem,který dokázal vše podrobně vysvětlit i uplným nováčkům v paintballu.Jsem aktivním zákazníkem a těším se vždy na nové akce,posezení s přáteli a novými nadšenci.Na občerstvení,grilování,prostě parádní den strávený u paintballu.

Doporučuji a můžu i dokonce říci,že přijedete si zahrát znova tak jako já.

• Kvalita hřiště
    • Výborné zázemí pro hráče
    • Možnost zakoupení pití
    • Kvalita vybavenosti hřiště
    • Super domluva s instruktory (poradí, postarají se o zábavu)
    • Podrobná instruktáž před zahájením hry
    • Terén hřiště
    • Příjemná atmosféra
    • Odpovědi na každý dotaz
    • V případě špatného počasí nás instruktoři kontaktovali
    • Pokud někdo nemá s kým jít, tak vás připojí ke skupince nebo nakontaktují lidi s podobným problémem
    • Pořádají soutěž v paintballu pro 5 lidí
    • Dostupnost hřiště při dešti (příjezd)
    • Za špatného počasí se hra přesouvá na jiný termín

Toto hřeště je dle mého názoru výborné. Za zábavu kterou jsem tam prožila mohu jen poděkovat. Cenově je tato zábava dostupná. Někde dráž jinde levněji, ale pokud si to člověk dobře spočítá, cena je v podstatě všude stejná... Nejlepší je si připlatit a čeká na vás i občerstvení ve formě grilovaných steaků, na kterých si člověk velice pochutná po celodením sportování.
    Všem doporučuji si i vyzkoušet sportovní verzi paintballu. Mnohem víc jsme si při ní s kamarády zablbli :)

• Zdravím,
    • paintball city u holešova již navštěvuji mnoho let, je to nejlepší paintballové místo na moravě, né li v Česku. Byl jsem na spoustě paitballovích hřišť, ale žádné nemá tak skvělé zázemí, vybornou obsluhu, a majitele se, kterým se dá opravdu velice dobře domlouvat akce. Navíc, pokud si opravdu chcete dobře zahrát a nasát atmosferu boje, jen paintball city Vám nabýdne boj v domečkách, mezi překážkama, a pokud jste opravdu dobří tak i na speedovem hřišti. Navíc za vynikajcí cenu.
    • proti ? to nevím nikdy jsem zde neměl problem .. a pochybuju že nikdy nastane

Zdravím,

• Přístup obchodníka.

Nákup na vánoce i na poslední chvíli.
    Využili jsme i služeb pořadatelů paintballových her.
    Skvělí přístup organizátorů.
    Pěkné hřiště se kvalitním zázemím.