• Super rychlost a vše bylo v pořádku

• kvalitní zboží

Velmi rychle vyřízená objednávka. Super komunikace s obchodem. Jen problém, že nebylo zboží dodáno do zásilkovny, ale poštou.. Ale vše v pořádku.

• Rychlá reakce
    • Neaktuální informace (prosinec 2020) o adrese a možnosti osobního odběru

• Před Vánocemi, ale obchod komunikoval a uprasnil termín dodání. Vše přišlo dle dohody

• Krásný výběr
    • Dodací lhůta

Je to již 15 dní a zboží stále nebylo ani expandováno. Obchod neinformuje, v jakém stavu je právě objednávka. Zboží co nebylo skladem se mělo údajně naskladnit do 10 dnů. Stále nic :)

• Spokojenost

Zbozi co jsem si objednala meli skladem a expedovat do 72hodin. Do dnesnoho dne mi nic neprislo a bohuzel ani nikdo nereaguje na email ani na zpravu. Samozrejme zbozi bohuzel zaplaceno. Firma vubec nekomunikuje tudis za me nedoporucuji a ja sama uz nikdy neobjednam. Chapu,ze se objednavka muze opozdit ale komunikace je zaklad!

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý den, Děkujeme za napsání recenze... Bohužel ve Vaší objednávce bylo několik položek, které byly skladem u dodavatele, proto se objednávka zdržela ( o delší době dodání informujeme již na našich stránkách ) Našla jsem Vaší konverzaci a bohužel Váš email spadl do spamu a my ho dohledali až později. Nicméně na něj bylo odpovězeno. Objednávka byla vyexpedována za deset dní od vytvoření. Přeji Vám mnoho štěstí . Katka PaciPac

Perfektní komunikace s obchodem, zboží přišlo rychle, perfektně zabalené a v perfektní kvalitě. Jsem velmi spokojená.

• Krásné věci
  • Zboží objednáno a zaplaceno před 10 dny, vše bylo skladem. Prozatím nemám žádné informace o zásilce.

Velká spokojenost,dodání zboží včas,zboží kvalitní.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nedostatek informaci o stavu objednávky

Tragedie,zbozi objednano a reakce ze "nekdy" dodaj.nemaj skladem i kdyz pisou .takove obchody nebrat.....!!!

Zboží bylo doručeno v pořádku hned následující den od uzavření objednávky.

Tovar měli skladem, doma byl do 3 dnů

Super vše rychle a hlavně přehledné v e-shopu.

• Rychle dodani

Dlouhe dodani.