• Obchod super

• Zbozi nebylo skladem (podle e-shopu ho měli mít skladem). 14 dní slibovali jak odesílají zboží a nic. Přitom píšou odeslání nejpozději do 72hod. Objednala jsem jinde a druhý den jsem měla zboží doma.

• Přehledný

Přehledný výběr a hezké zboží.

• nemohu soudit,v době koronaviru jsou dodávky opožděné.zboží ještě nedorazilo.

• snaha komunikovat
    • dobré ceny
    • dlouhá dodací lhůta (po 12dnech od objednání ještě nedorazilo)
    • nabízí zboží co pak nelze dodat (nabízí buď vybrat jiné zboží nebo že vrátí peníze)

Zboží v pořádku, ale doručení dlouhý....

Velmi dlouhá dodací lhůta. Ve chvíli, kdy už jim došla platba za zboží, teprve zboží objednávali u dodavatele a vysvětlovali mi, že ten ho teprve bude v té chvíli šít. Uznávám ale, že uvedena u zboží je, takže je to moje chyba, že jsem si toho nevšimla. Asi bych si jinak zboží nekoupila, protože jsem ho potřebovala rychle (jako dárek.) Vzhledem ke komplikované situaci a nemožnosti nakupování v kamenných obchodech v době koronaviru jsem objednávku nezrušila a pořád na ni ještě čekám. Obchod ale komunikuje, tak věřím, že snad opravdu dorazí.

• Spolehlivos
    • Žádná

10 dní objednáno bylo skladem a pořád nic a ani nějaké vysvětlení

Obchod naprosto v pořádku, vynikající komunikace. Bohužel, někde se stala chyba v dopravě. Zboží z obchodu odešlo před 5 dny a stále nedorazilo.

Nákup stále nedorazil a to jsem objednávala skoro před 14 dny...ve stejný den jsem objednávala ještě u dalších dvou e-shopů. Balíčky jsou doma již týden....objednané věci v tomto e-shopu byly skladem. Tudíž z tohoto důvodu se zásilka opozdit nemohla.

Pěkné zboží, bohužel je dodací lhůta 21 dní u některých výrobků. Je to dlouhá doba, avšak prodávající na skutečnost upozorňuje.

hodně slabá komunikace obchodu, úplně minimální, zboží trvalo dlouho než dorazilo, nepřehlednost stránek...

• Kojenecke oblečení a potřeby pro nejmensi velmi krásné,super materiál,nizke ceny,rychle dodání,super komunikace

Tak jak v jinych obchodech tak i tady kazda znacka kojeneckeho obleceni ma jinou velikost. ( např. Body- Velikost 80 se lisi)...To je rada pro maminky.Zato nemůže obchod

• Komunikace dobrá.
    • Zboží přišlo jiné než na foto
    • Těhotenské kalhoty mají silnou gumu. Což bříšku vadí a je úplně v tom případě jedno jestli tam je nějaký pás nahoru přes celé bříško. Střih dole také jiný než na obrázku. Bohužel za mě palec dolů

Co se týče komunikace - nabízeno vrácení peněz.
    Z mé strany ale už bylo zboží 1x nošeno a vypráno.
    Zboží jsem nevracela ale byla jsem zklamaná.
    Za komunikaci bych dala 10
    Za zboží 0
    Tak jsem volila půl na půl

• velký výběr sortimentu

Při reklamaci zboží jsem byla mile překvapena vstřícnou komunikací, rychlým jednáním a dodáním náhradních dílů zdarma.
    Vřele doporučuji.
    Víc takových obchodníku jako jste vy.

• Rychlé dodání, skvělá komunikace, žádný problém

• Nevim kolikatku davam, jelikoz tam je sice puntik na posunovani, ale neni tam cislo, tak snad davam cislo 5. Jinak me to nepusti k odeslani recenze. Takze davam heurece negativni hodnoceni.

Skvely obchod. Velky vyber veci. Mnozi si stezuji na lhutu doruceni a nekomunitivnost ze strany prodejce, ale ja negativni zkusenost nemam. Ano, cekala jsem tusim tri tydny, ale u zbozi, ktere jsem chtela, bylo napsano, ze produkt neni na sklade a lhuta je 7-21dni. Kdyz jsem se na neco ptala, ohledne doruceni pri situaci koronaviru, zda se dorucuji baliky apod., mi bylo do dvou hodin odpovedeno a vse vysvetleno.
    Obchod doporucuji, urcite jeste nejaky nakup provedu.
    Zbozi prislo v poradku a jsme spokojeni.

• Dlouha dodací doba

Zboží dorazilo v pořádku, zato přístup obchodu mi rozhodně v pořádku nepřišel. Naschvál jsem objednávala zboží, které bylo pouze skladem a aby došlo do 3 dnů. Po týdnu sem psala do obchůdku, kde mi bylo řečeno, že některé zboží skladem není, a že budou expedovat do 21 dnů. To vem čert, ale po dalších 21 dnech jsem znovu psala do obchůdku, jak to vypadá s moji objednávkou a bylo mi řečeno, že se stále čeká na jedno zboží a jestli chceme vrátit peníze nebo počkáme ještě. Zboží přišlo až po měsíci!!! Otázka pro Vás: Od kdy se zákazník musí pídit po tom, kdy obdrží svou objednávku? Obchod by měl sám informovat zákazníka o opoždění objednávky!!! Srovnávám s konkurenčním obchůdkem, kde mi hned druhý den SAMI od sebe napsali, že zboží bude mít zpoždění. Tady jsem nakupovala naposled a bohužel Vás doporučit NEMŮŽU. Mimochodem zajímalo by mě, proč ostatní co měli problémy s objednávkou obdrželi slevu nebo nějaký dárek a nám nic takového nabídnuto nebylo....

• Doba čekání na objednávku déle než 10 dní, komunikace žádná.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý den, po překontrolování Vaší objednávky nerozumím Vašemu zápornému hodnocení. 18.3.2020 byla vytvořená objednávka, 19.3.20 Vám byl odeslán e-mail o dostupnosti objednaného zboží ( tzv. ,že jste si objednala zboží, které není skladem a má delší dobu dodání )Na strávkách uvádíme dobu Dodání 3-10 pracovních dnů. Dnes je to 8 pracovní den od uzavření objednávky, proto Vás prosím ještě o strpení než zboží naskladníme a vyexpedujeme.
    Přeji Vám hezký den
    PaciPac.cz