Pro nemožnost zaplatit produkt při doručení jsem objednávku nedopsal.

Reakce obchodu Ozonidy

na eshopu nabízíme možnost dobírky. U poslední objednávky jste zvolil platbu kartou, která ale neproběhla.

V minulosti jste již na dobírku objednával. Možnost dobírky tam je stále nezměněná.

Kontaktujte nás, rádi Vám s objednávkou pomůžeme, poradíme.

Přejeme pěkný den
    Tým Ozonidy.cz

Po zavedení televizní reklamy to stojí za zlámanou grešli. Slibuji že bude odesláno voláte na druhý den a dozvíte se že to nemají musí naskladnit. Ať neslibují.

Reakce obchodu Ozonidy

mrzí nás krátkodobý výpadek produktu IDROZOIL na mytí a ošetření pokožky. V popisu produktu jsme informovali, že se může jeho dodání o pár dní zpozdit.

Jedná se ojedinělý případ, kdy k výpadku došlo. Běžně máme vše skladem a zásilky obdržené do 11:30 odesíláme velmi rychle ještě tentýž den, jak můžete vidět z dalších recenzí.

Omlouváme se Vám za případné komplikace.

Přejeme pěkný den,

• standart

....mast na bolest, bolest vůbec nesnižuje...tak jako mnoho jiných drhých mastí na bolest....

• opravdu velmi rychlé doručení
    • produkt naprosto nesplňuje svůj účel, nefunguje

Dobrý den Marto,
    velice nás mrzí, že nemáte se zakoupeným produktem kladnou zkušenost. Jakým způsobem jste produkt aplikovala a jak často ho používala?
    Pokud můžeme s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme Vám za pochvalu za rychlé doručení.

Nefunguje

Reakce obchodu Ozonidy

nejsme si jisti, jak Vám můžeme poradit. Jaký produkt používáte a jak ho aplikujete?
    Rádi Vám poradíme, jak používat produkty Ozonidy, aby Vám co nejlépe pomohly.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Tým Ozonidy.cz

• Tuba falzně vzbuzuje zdání vyššího objemu.

Reakce obchodu Ozonidy

o jakém produktu konkrétně píšete?
    Obecně množství produktu v tubě je garantováno výrobcem a prochází výstupní kontrolou kvality. Tuba každého produktu obsahuje vždy takové minimální množství, jaké je uvedeno na obalu produktu a v příbalové informaci produktu. Výrobce navíc vždy plní tubu o cca 3-5% více, než je uvedené minimální množství.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit.

Objednávka vytvořena 13.11.
    Je 20.11 a já zásilku stále neobdržel.
    V dnešní době docela dlouhá doba dodání. Nedoporučuji obchod pro "rychlý" nákup přes internet.

Reakce obchodu Ozonidy

Vaši zásilku ze soboty 13. 11. jsme ihned v pondělí 15. 11. předali přepravci Zásilkovna. O předání dopravci jsme Vás informovali emailem. Dopravce bohužel zásilku ještě nedoručil, většinu zásilek obvykle doručí hned na druhý den. Dopravce jsme kontaktovali a snažíme se, aby Vám zásilku bez odkladu doručil.
    Zdržení doručení Vaší zásilky nás velice mrzí, protože si právě zakládáme na velmi rychlém vyřízení a expedici objednávky našim zákazníkům.

Nadále s Vámi budeme v kontaktu, abychom si byli jistí, že svoji zásilku obdržíte.

Pěkný den,