-
I když balíček dorazil s poškozeným zbožím ihned po té co se o tom obchod dověděl ,omluvili se mi a zaslali nové zboží i s dárkem,to už dorazilo v pořádku. Děkuji.
I když balíček dorazil s poškozeným zbožím ihned po té co se o tom obchod dověděl ,omluvili se mi a zaslali nové zboží i s dárkem,to už dorazilo v pořádku. Děkuji.