• Nemohu pochopit, že za 10 dní zboží jěště nemám a u zboží nebylo uvedeno,že není skladem.
    • Nenabízí výhody, zboží nedorazilo, peníze nebyly vráceny.
    • Zboží nedorazilo.

Rozhodně nedoporučuji, nedodani zboží v takto dlouhé době je v dnešní době neakceptovatelne.

• Až po upozornní mi zdělili, že 1/2 z objednaného zboží nemají. Po 10 dnech stále zboží nedodáno.

• Obchod jak má být. Přehledné stránky, široký výběr, dobré ceny, rychlost odeslání. Bezva!
    • O žádných mínusech nevím.

Tento obchod ráda doporučuji všem známým i neznámým lidem, budete spokojeni.

• Opravdu příjemné jednání. Naprosto bez problémů poslali peníze zpět na účet.

• Velká vstřícnost a výborná komunikace, paní byla moc milá a udelala maximum pro mojí spokojenost.
    • Žádné jsem nenašla

Vřele doporučuji

• potřebovala jsem rychle nakoupit bezpečnostní spojku k autopásu pro psa- bohužel spona je rozdílná, tak jsem si moc nepomohla.

možná přesnější info k produktům, kde je více možností -jako ta spojka k pásům do auta.

• Dobré ceny
    • Možnost osobního odběru
    • Jediné, co mohu vytknout, že název pelíšek s jehněčí vlnou je dost zavádějící, když je to jen imitace jehněčí vlny, sic je to pak v popisu zboží uvedeno.

Přes problémy, způsobené doručením objednaného zboží, mohu tento obchod vřele doporučit, neboť se provozovatelé postavili k řešení potíží opravdu čelem a z celé věci vyšli se ctí.
    Opravdu oceňuji velmi vstřícný a profesionální přístup k zákazníkovi.

• slušné ceny

perfektní

• Lze zakoupit zboží, které nelze nejít v jiných obchodech.

Velmi příjemná a pohotová komunikace.
    Jsem naprosto spokojena s komunikací obchodu i v případě že mnou objednané množství nebylo na skladě, ihned jsme byla o stavu zboží informována. Vřele doporučuji

• Nabízené konkrétní zboží nemá vždy přesnou specifikaci - nabídka pro psy ap.

• kvalita+cena
    • větší sortiment

Spokojenost,doporučuji

• prehlednost
    • zadne

vrele doporucuji

Vše dorazilo v pořádku a v daný termín, s komunikací jsem byla maximálně spokojená :)

• dobré ceny
    • na místě nemůžete platit platební kartou a bankomat je jednu stanici tramvají odsud

jeďte s hotovostí a budete spokojeni :-)

• široký sortiment zboží, možnost osobního vyzvednutí, příznivé ceny

viz.výhody obchodu

• Na internetu nabízí zboží, které dlouhodobě nemají na skladu.