• Dobrá cena
    • Osobní přístup
    • menší množství nabízeného zboží

po objednávce zboží rychlá reakce obchodu k upřesnění objednávky a následně došlo k expedici=spokojenost

• Ochota přehled
    • Nabízejí zboží a nemají ho na skladě.Už čekám 10 dní a nic se neděje. Dostanu ho?

Reakce obchodu OUTshop.cz

Dostanete, nebojte se. Dostupnost je uvedena jako 'Objednáno', nikoliv skladem. Preferuji řešení situace e-mailem.

Děkuji za pochopení, zítra budeme v kontaktu.

S přátelským pozdravem,
    Michal Voráč, majitel obchodu

• technicke problemy pri objednavce pres e-shop. podarilo se mi az na ponekolikaty pokus projit plynule vsemi kroky nutnymi k odeslani objednavky. Kdyz jsem vznesla dotaz na odeslanou objednavku, mailova komunikace byla od Firmy out shop okamzita, vstricna a takze mohu jen doporucit.

Reakce obchodu OUTshop.cz

Mockrát díky za feedback, problémem tuším bylo uplatnění slevového voucheru ze serveru Slevomat.cz, je to tak?

S pozdravem,
    Michal Voráč

Byl to první nákup v tomto obchodě, jednání profesionální a velmi slušné. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu OUTshop.cz

Děkujeme, budeme se snažit i nadále!

S pozdravem,
    Michal Voráč

• prehled
    • nabidka zbozi
    • ceny
    • komunikace
    • vstricnost
    • zadne

Mohu vrele doporucit. Skvela nabidka zbozi, rychle dodani, skvela komunikace a moznost osobniho odberu

Reakce obchodu OUTshop.cz

Mockrát díky. Stan určitě déšť vydrží. Přesto Vám přeji, abyste se nemusel přesvědčit na vlastní kůži :)

Zboží jsem objednal před 10-ti dny a do teď zádná výzva k odběru. Přišel jen potvrzovací mail o přijetí objednávky. Toto je moje první a poslední zkušenost s tímto obchodem

Dobrý den, Tomáši,

jak jsem uvedl v e-mailu pro Vás, pochybení je zcela na naší straně a mrzí mě. Nedopatřením jsme Vaší objednávku označili (místo jiné) jako již vyřešenou.

Děkuji za pochopení, měl jste samozřejmě kdykoliv možnost nás kontaktovat a zeptat se na stav své objednávky. Tak bychom na chybu přišli dříve.

Mějte hezké odpoledne,
    Michal Voráč, OUTshop.cz

• rychlá komunikace v případě jakýchkoliv dotazů
    • --
    • Bundu jsem si objednala 24.2.2013 a zatím nedorazila, tak marně čekám... o zboží jsem měla zájem, mělo jít o dárek.

rychlá komunikace, u zboží, které nebylo k dispozici, mi obchod nabídl jinou alternativu.

• Zatím nevím.
    • Že by délku dodací doby?

Nemám zatím názor.

• Rozsah sortimentu
    • Ochota a vstřícnost prodejce, komunikativnost,dodržení smluvené dohody

Výborné

• komunikace
    • spolehlivost
    • rychlost dodavky

Jednoznačne doporučuji :)

• Rychlá komunikace.
    • Nákup byl první,sháněla jsem těžko jinde dostupné zboží.

Velká spokojenost, doporučuji známým.

• jedina vyhoda tohoto obchodu je cena a take to, ze uznavaji studentskou slevu na kartu ISIC
    • pomaly servis, lhavy email o expedici zbozi, ktere pritom vyexpedovano nebylo

toto byl prvni a zaroven posledni obchod v tomto eshopu.. zaujmou cenou, ale ta je vykoupena neskutecne dlouhou dobou na doruceni.. sice jsem zbozi objednavala pred vanocemi (9.12.), nicmene jine eshopy (napr. Bata home, outlet expert) jsou schopny vyexpedovat zbozi jiz ten pripadne dalsi den a ne az po devti dnech..

• perfektní a rychlá komunikace

• nejlevnější možnost nákupu vybraného produktu

jednání bylo na úrovni, i když byla objednávka zrušena, prodejce měl snahu vyřešit problém jinou objednávkou. Na maily reagoval velmi rychle.
    Obchod můžu doporučit

• Rychlá a vstřícná komunikace
    • Výhodné ceny

Vybrat si a nakoupit v tomto obchodě bylo naprosto bezproblémové. Rozhodně doporučuji :-)

• Dobrá komunikace
    • nevím