Nedoporučuji

Reakce obchodu OUTshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a respektujeme Váš názor. Bohužel však v poslední době neevidujeme žádnou objednávku na Vaše jméno a ani ID objednávky.
    S pozdravem,
    OUTshop

• Bezvadná komunikace
    • Ochota

• Skvělá komunikace, vstřícnost

Nesetkala jsem se dlouho s tak profesionálním přístupem k zákazníkovi, s takovou ochotou řešit potíže s výběrem zboží, všem vřele doporučuji

• - Neaktualizovaná nabídka zboží (několik let, typuji).

Absolutně nemá cenu objednávat zboží, druhý den Vám napíšou, že litují, ale výrobce pravděpodobně již nevyrábí :) Napsal jsem, že by si mohli aktualizovat svou nabídku, bez reakce. Nedoporučuji nakupovat.

Reakce obchodu OUTshop.cz

děkujeme i za Vaší reakci. Zboží se na obchodě aktualizuje v pravidelných intervalech. Samozřejmě se může stát, že se v mezičase zboží vyprodá a pak už není dostupné.

Po Vaší připomínce jsme samozřejmě aktualizaci spustili ihned a tudíž by se v nabídce zobrazovat nemělo.

S přáním hezkého dne,
    OUTshop

• Katastrofický obchod, člověk objedná před měsícem zboží, kdy mu napíší, že po Vánocích nemají aktualizované stavy skladu - ano, tohle se dá pochopit.
    • Ale že mi po měsíci napíší, když objednám stejné zboží, které mají opět na stránkách za nižší cenu než posledně, že ho nemají, tohle už je vrchol

---

Reakce obchodu OUTshop.cz

Dobrý den, děkujeme i za toto hodnocení. Přestože jsme Vám situaci v mailech vysvětlili, dovolte, abychom i zde zareagovali na Váš příspěvek. Chyba se opravdu stala (během importu dat), nikdo prostě není neomylný. Nicméně, pokud máte pochybnosti o tom, jestli je nějaký produkt dostupný, můžete nás kdykoliv kontaktovat a na dostupnost se zeptat, vždy Vám rádi odpovíme.

• Korektní jednání a návrh náhradního řešení

Rozhodně doporučuji, pomohli mi

Reakce obchodu OUTshop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Budeme se i nadále snažit, aby u nás byli všichni spokojení.

• nabízí na svých stránkách zboží, které již dlouhou dobu není v prodeji

• Super rychle jednani i dodani
    • kvalitni obleceni

Tesim se na dalsi kolekci
    a az bude mit manzilek narozky,tak vim kde obj.

• Výhody žádné.
    • Nakoupila jsem díky klamavé nabídce hledaného zboží.
    • neaktualizovaná nabídka
    • informace neodpovídající skutečnosti
    • dodání jiného zboží, než bylo objednáno
    • neseriózní jednání
    • prodávající nemá přehled o zboží, které nabízí

Objednala jsem na základě informace, která se nezakládala na pravdě
    Po dodání neobjednaného zboží neochota řešit např. úhradu vícenákladů (2x poštovné, dobírka).
    Prodávající nezná zboží, které nabízí a ani po přímém dotazu si skutečnost nezjistí a klame zákazníka.
    Obchod nedoporučuji. Chybí serióznost, převzetí zodpovědnosti za chybu, snaha řešit záležitost ke spokojenosti zákazníka.
    Zboží nevracím díky vynaloženým vysokým vícenákladům, nabídnu jinde.

• dobré ceny
    • ochota a vstřícnost
    • bezproblémová komunikace

všem vřele doporučuji

• Vstřícnost, ochota a rychlost, k tomu super cena.
    • Katko, mnohokrát děkuji a všem tento obchod doporučuji :-)

V obchodě jsem nakupovala poprvé a byla jsem nad míru spokojená. Takže jen zopakuji - všem vřele doporučuji.

• Levné zboží oproti jiným e-shopům.
    • Webové stránky.

Spokojenost.

• Našla jsem to co jsem hledala..Tričko s velbloudem.
    • Nádherná a kvalitní materiál triček.
    • Solidnost a komunikativnost obchodu, což se dneska cení.
    • Spolehlivost.
    • Není žádné proti.

Určitě doporučuji!

• -Rychlost dodání
    • -Skvělá komunikace
    • -Dobré ceny

Tento obchod mohu doporučit,vše proběhlo v pořádku.

• Přehledná nabídka, dobré ceny a maximálně vstřícný personál

doporučuji všem

• Milá a jasná osobní komunikace při potřebě domluvit detaily objednávky (dočasná nedostupnost barevné varianty zboží).

Překvapil mě velmi osobní přístup. Za mě je to určitě velké plus.

• nehápu proč se ode mě vyžaduje nějaké hodnocení, když jsem doposud zboží neobdržel

Zatím žádná zpráva v jakém stavu je má objednávka :-(

Kvalitní zboží
    Přehledné stránky
    odpovídající tabulka velikostí
    výborná komunikace s prodávajícím

• Potřeboval jsem kvalitní pláštěnku, do odjezdu do hor zbývaly 4 dny. Pláštěnka, podle obchodu, měla být k mání do 4 dnů. Do poznámky k objednávce (č. 13156) jsem požádal o zpětnou informaci, zda se to stihne vyřídit.
    Výsledek: automatické potvrzení objednávky přišlo a dál se nikdo neozval, ani zboží nedorazilo.