Zbozi dorazilo vcas, ale byli posjozene. Je to skleneny vyrobek a byl nedostatecne zabaleny. Jenom tenkyckarton, zadna ochrana bubliny nebo voc papiru. Budu reklamovat.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Vždy nás mrzí, když se nám něco nepovede a zákazníkovi vyjdeme při reklamaci vstříc.

Tým Outdoormarket

• Místo velikosti xl poslali l

• měli zboží skladem
    • nereagují na dotazy
    • dodání 6 dní

jednou stačí, doufám že nebudu muset reklamovat

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

U zboží máme uvedeno dodání do 3 dní - zákazník objednal zboží v pátek a doručeno bylo následující čtvrtek a bylo tedy doručeno do 4 pracovních dní. Za ten den zpoždění se omlouváme.
    Co se týká odpovědi na dotaz zákazníka zaslaný v předvečer odeslání zásilky, kdy zákazníkovi automaticky odchází informativní mail s číslem balíku a linkem pro sledování stavu zásilky, tak to jsme bohužel zřejmě chybně vyhodnotili jako dostatečnou odpověď.

Tým Outdoormarket

Přestože na internetových stránkách byl produkt označen jako SKLADEM, obchod jej skladem neměl. Po pokusech batoh objednat/sehnat na pobočkách mi po týdnu přišla odpověď, že se batoh nepodařilo sehnat.
    Objednávku jsem tedy zrušila a batoh objednala v jiném internetovém obchodě.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Zákazníkovi se omlouváme, ale bohužel zcela výjimečné se stane, že fyzický stav skladu neodpovídá "tomu v počítači". I přes veškerou snahu batoh získat od dovozce nebo ho stáhnout z některé z prodejen jsme nebyli úspěšní.

Tým Outdoormarket

Dobrý den. 2.5.2023 jsem si objednal přes eshop batoh Husky Slander 28l.
    batoh mi přišel až 11.5.2023. Mezitím žádná komunikace. to je vše. Jelikož mám již čtvrtý stejný batoh, snad mohu hodnotit. Batoh je na pohled menší, tak nevím, kde došli na hodnotu 28l. Boční kapsy asi o třetinu objemově menší. Zipy nemají brzdy a samy se otvírají. Není se čemu divit, když se tyto výrobky vyrábějí někde v Bangládeži a šíjí to zřejmě malé děti. Jsem ponaučen a na tento batoh rychle zapomenu a chci varovat ostatní před tímto pseudo batohem.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale občas se bohužel sejde pár věcí a zboží se někde "zadrhne". Průměrná doba dodání je podle Heureky necelé 3 dny.

Co se týká samotného batohu, tak veškeré technické parametry přebíráme od jednotlivých výrobců. Zákazník má samozřejmě možnost bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy a to u nás v prodloužené lhůtě 30 dní.

Tým OutdoorMarket

• Musel jsem poslat upomínku, abych zboží po týdnu od objednání vůbec dostal.

- Hlemýždí tempo při zaslání zboží.

• Velmi příjemná a ochotná paní na reklamacích.

Zboží dorazilo v pořádku a rychle až na to, že dorazil jiný typ zboží, než jsem objednal.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Omlouváme se ...i přes veškerou snahu se "maximálně 2 krát za 10 let" stane, že omylem zašleme jiné zboží ;o)
    Obratem zákazníkovi i s dárkem zašleme zboží správné.

Pohodové Vánoce

• zboží nedorazilo ,nulová komunikace

• Přišlo jiné zboží, než jsem objednávala (dle obrázku).

• žádnou jsem nenašel
    • boty přišly bez visaček a při vrácení na nich trvají
    • zamítnutí odstoupení, protože jsem si dovolil boty vyzkoušet na noze
    • popis bot na eshopu neodpovídá dodanému produktu
    • místo hnědé varianta oliva...

nikdy více

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Výjimečně nás nemrzí nespokojenost zákazníka, ale to, že v reakci na recenzi není možné umístit fotografie vrácených bot…za celou dobu fungování e-shopu jsme se nesetkali s vráceným zbožím v takovém stavu. Boty byly od bahna (podrážka i vrchní část), uvnitř zbytky trávy. Pan Škoda reagoval, že si přece musí boty vyzkoušet. Tomu rozumíme, ale zkouškou nemůže být celodenní nošení v náročném terénu. Chybějící alespoň minimální snahu boty očistit nebudeme komentovat.

K ostatním připomínkám – nepožadovali jsme vrácení štítků bot, ale originální krabice. Barva bot v objednávce byla olive/desert sun, tak nerozumíme podivení, že boty mají barvu olivovou.

• Rychlé vyřízení
    • Hledaný výrobek byl za dobrou cenu
    • Úsporná a zavádějící prezentace výrobku

Hlavním předmětem objednávky byl vařič, ke kterému je možné připojit kromě kartuše i palivovou láhev. K mému překvapení jsem po rozbalení zásilky zjistil, že láhev v ní není. Dotazem jsem zjistil, že není součástí balení a musí se koupit zvlášť. V příslušné barevné variantě ji obchod bohužel ani nenabízí.

Po podrobnějším prozkoumání stránek jsem musel dát obchodu zapravdu v tom, že dodávku láhve neslibují. Bohužel způsob prezentace výrobku považuji za dost nešťastný: v textovém popise není obsah balení vůbec zmíněn, místo toho galerie obrázků obsahuje obrázek vařiče, obrázek vařiče včetně láhve a obrázek (!) tabulky s parametry vařiče a obsahem balení. Pro srovnání: u jiné varianty tohoto vařiče je obsah balení uveden přímo v textu popisu a jiné e-shopy explicitně u tohoto vařiče raději tučně uvádějí, že palivová láhev není součástí balení, byť je na obrázcích s ní zobrazen.

Technicky vzato tedy obchod nepochybil, aspoň ne jinak, než že mě osobně přesvědčil, abych nakupoval raději jinde, kde prodávané zboží dokumentují lépe, a nebudu tak zbytečně zklamaný.

Obchod zboží zabalil tak, že jej volně vložil do krabice. Zásilka nepřežila přepravu. Na poště mi ji jenom ukázali, abych jim věřil a po dohodě poslali zpět.

Prodali mi šunt za cca 1400,.Kč - žádné 2XL, XL+ či XL - jak teď vidím v recenzi.
    Šunt z papíru - neodpovídající zobrazenému foto - 52 cm pod rukávy = 104 cm objem. Že je to mizerné a malé - to musí každý vidět i bez měření. Vše jen pouhým okem Hanba!!!Prodávají podřádné zboží. Musela jsem s tím drekem běhat odeslat za 118,-Kč poštovného - a to budu chtít vrátuit - ne že ne. Ty nervy mi kdo zaplatí? Nekupujte i nich - obelžou každého poctivého kupujícího nabeton

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Snažíme se dělat maximum pro to, aby zákazníci byli s našimi službami spokojeni. V naší moci je ovlivnit rychlost dodání, kvalitní komunikaci, profesionální poradenství, kvalitu a šíři sortimentu. Samozřejmě se může stát, že zakoupené zboží nesplní zákazníkovo očekávání. Z tohoto důvodu máme prodlouženu možnost vrácení zboží na 30 dní. O tom všem svědčí všeobecná spokojenost zákazníků.

Po přečtení této recenze se neubráním napsat osobní reakci...paní Lariso, my si tu chuť a energii poskytovat dobré služby, servis a nadšení zlepšovat se, vzít nenecháme!

Hezké Vánoce ;o)
    Tým Outdoormarket

Nebylo skladem prý ani u dodavatele. Nakonec jsem objednal jinde. Vrácení peněz sem musel urgovat.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Omlouváme se zákazníkovi...ač si zakládáme na nadstandardním servisu, tak se občas chyba stane.

• firma na venek působí že prodává výroby šité v České republice. Bohužel to není pravda, batoh i spacák, který jsem si objednal byl všude označen cedulkami MADE IN CHINA.

• Pri naslednem kontaktu pres formular a dotaz ohledne vznikleho problemu, nikdo nekomunikoval.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Omlouváme se za vzniklou situaci...bohužel v období dovolených zákaznický servis řešil nový kolega, který dotaz v kontaktním formuláři přehlédl. Nyní je dodatečný požadavek zákazníka vyřešen.

Tým Outdoormarket

• Zbožni mě bylo doručeno ale malá velikost kterou jsem neobjednával
    • žádal jsem o výměnu zboží za větší ale byla zamítnuta řečeno že spodky se
    • nedají vyměnit z hygienických důvodu. psal jsem mejlu několikrát
    • o výměnu ale už nereagovali a odpovědi nedostal tak jsem volal a bylo mě
    • řečeno to samé co mejlu volal jsem ještě několikrát ale nezvedali.
    • a poslal jsem jim zboží v do 14 dní ale zboží se mě vrátilo nazpátek že
    • ho nechtějí z hygienických důvodu.spodky byli čisté jednou skoušeno
    • a malá velikost. mam je doma co sněmy Zdenek.
    • neochota komunikovat
    • žádná

Na začátku jako slušné jednání potom dodaní přestali
    komunikovat

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Omlouváme se, ale došlo k chybě v komunikaci a nepřesnému pochopení zákazníkova požadavku. Nyní již má zákazník zboží vyměněno za požadovanou velikost a pevně věříme, že mu slouží k jeho spokojenosti ;o)

Tým Outdoormarket

Stan mi byl doručen rychle, nicméně na několika částech stanu, je zbastlené šití ,koukají nitě apod. a jeden z vnitřních zipů nefunguje, naštěstí se v zipu nachazejí dva jezdci a jeden funguje dobře. Použitý materiál je kvalitní a na celkový provoz to nemá vliv. Obchod bych z víše uvedených důvodů nedoporučil, kdybch věděl co mi přijde nekupoval bych. Reklamovat nebudu, vady jsem zjistil v terenu a stan jeví známky opotřebení, nějaký hmiz ho ,,posral,, asi na 100vce místech.

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Snažíme se dělat maximum pro to, aby zákazníci byli s našimi službami spokojeni. V naší moci je ovlivnit rychlost dodání, kvalitní komunikaci, profesionální poradenství, šíři sortimentu. Proto máme v nabídce stany prověřených výrobců Hannah, Coleman, Husky a Trimm, se kterými máme minimální reklamace. Samozřejmě nic nemůže být perfektní ze 100 %. Bohužel není v našich silách produkty vybalovat a kontrolovat.
    Zákazníkovi se za výrobce omlouváme a pošleme mu dárek a zkusíme s výrobcem dohodnout výměnu i přes "viditelné" známky použití ;o)
    Team outdoormarket

• Platba Twisto, kdybych to neměl skoro zdarma díky Twisto kreditům tak bych byl pěkně naštvanej, ale takto jsem utratil jen 50 Kč a naběhal se jak blbec.
    • Strašně dlouho trvalo než mi bylo zboží dodáno.
    • Objednal jsem v pondělí a došlo až příští týden v úterý...
    • Navíc mi jej ani nedovezli, ale rovnou uložili na poště, takže jsem si pro něj ještě musel další den jít...

Nedoporučuji zde nakupovat, na zboží budete čekat přes týden a ještě si jej budete muset vyzvednout sami...

Reakce obchodu OutdoorMarket.cz

Mrzí nás, že zákazník není spokojen. Snažíme se vyhovět zákazníkům v jejich přáních, podat jim dostatečný odborný servis a zboží dodat v co nejkratším termínu. O tom svědčí 98 % spokojených zákazníků a především průměrná doba dodání do 2,5 dne.

Zboží, které zákazník objednal v pondělí 21.5. bylo předáno následující den České Poště a zákazník byl o této skutečnosti prostřednictvím mailu informován. Bohužel je to výjimečné, ale občas se stane, že přepravce nedodrží deklarovaný termín dodání.

Tímto se zákazníkovi za zdržení omlouváme a doufáme, že vybrané produkty mu budou maximálně k užitku ;o)

Team Outdoormarket