• objednávka v pořádku, rychlé vyřízená
    • nekvalitní zboží, které nesplňuje účel ke kterému je určeno
    • Vysoušeč obuvi nevysouší pouze zlehka hřeje
    • absolutně nedoporučuji
    • vyhozené peníze

Vážená paní Hejděncová,
    Vysoušeč Teplo Uš, je české výroby a má stovky spokojených zákazníků. Jeho účelem není boty vysušit ihned, ale např. když přijdete z lyžování, vysoušeč dáte do bot a ráno jsou suché. Výhodou je nízká spotřeba energie. Pokud potřebujete sušit rychle, je lepší sáhnout po nějakém vysoušeči s větrákem. Děkujeme za pochopení.

• Objednal jsem před 9 dny a teprve byla zásilka přidaná do přepravy firmě takhle si v současném době nepředstavují řešení objednávek. A bylo mi řečeno že to do pěti dnů bude vyřešeno.

Reakce obchodu Outdoor-sports.cz

Vážená paní Kociánová (objednávka je na toto jméno) u zboží, které bylo objednáno je psáno, že doba odeslání se pohybuje mezi 3-7 dny. Expedice proběhla 4-tý pracovní den. Ano, omlouváme se, přepravce zásilku z nám neznámých důvodů na depu poslal dál až šestý den. Bohužel přepravu ovlivnit nedokážeme. Děkujeme. za pochopení ...

• Zboží nedodáno

• nesouhlasí nabízené s dodaným zbožím

obchod uvádí "415840 náhradní zorník k lyžařské helmě salomon Pionerr LT a Icon LT barva sigma poppy red CAT: S2 VLT: 12% "Jedná se o aktuálně přidané zboží a popisky se upravují. Bohužel jsem se tohoto k helmě LT nedočkal.

Reakce obchodu Outdoor-sports.cz

Dobrý den pane Struska, ano, omlouváme se, u helmy byl popisek který patřil k zorníku místo popisu helmy. Nikde tam však nebylo napsáno, že má být k helmě přiložen. Pokud by jsme vám poslali zboží dle popisu, dostal by jste pouze zorník. Jednalo se o nové, právě přidané zboží na eshop. Na tuto skutečnost jsme vás upozornili ihned emailem, zorník tedy nemohl být přiložen.

Majitel na svých stránkách píše, že každému na dotaz odpoví do 24 hodin. No mně neodpověděl vůbec ani po několika dnech, dnes je to více než týden a stále nic. Když jsem do obchodu šel osobně, na bráně byl papír s nápisem, že je zavřeno. Na stránkách ani jinde tahle informace nebyla. Takže asi tak...majitel má otevřeno 5 hodin denně a stejně na to i těch 5 hodin kašle. Jediná výhoda tohohle obchodu je, že je fakt levnější než většina konkurence.

Reakce obchodu Outdoor-sports.cz

Vážený pane Fišer, vaši objednávku z 23.10 jsme expedovali 25.10. Bohužel u objednávky žádný dotaz uveden není a žádný další na vaše jméno neevidujeme. Co se týče otevírací doby, uzavírka prodejny je a byla uvedena na našich stránkách v kontaktech takto ...PRODEJNÍ DOBA OBCHODU: Po - Pa 12-17hod. POZOR 27.10 PRODEJNA UZAVŘENA

Objednala jsem si zboží a vůbec nepřišlo nepřišel ani e-mail ze zboží nemají třeba skladem.

Nejhorší obchod s jakým jsem se setkal,Doporučuji všem zdaleka se vyhnout.

• Zde určitě neplatí náš zákazník náš pán

Řemínek Garmin pro Enduro, jsem objednal a zároveň zaplatil, protože v e-shopu měli napsáno skladem. Pozdějším telefonickým dotazem, který jsem učinil u prodejce, jsem se dozvěděl, že bylo myšleno, skladem u dodavatele a zároveň mi bylo přislíbeno, že ještě týž den budu telefonicky kontaktován a bude se mnou dohodnuto vrácení peněz, nebo dodání řemínku. Uběhly další dva dny a prodejce mě žádným způsobem nekontaktoval, natož aby mi vrátil mnou zaplacené peníze. Z uvedených důvodů nemohu obchod doporučit.

• Zboží dodali devatenáct dní po objednání a zaplacení
    • Po čtrnácti dnech od objednání nereagovali na e-mail žádající vysvětlení

Nevím jakým diletantům mojí zásilku předali, ale nebyla mi doručena ani jsem nebyl o nějakém doručování informovám, nechápu k čemu tedy mají moje tel. číslo. Navíc chce obchod zaplatit poštovné. Nehorázná drzost.

Reakce obchodu Outdoor-sports.cz

Dobrý den pane Svobodo, pro shrnutí objednávku jsme expedovali ihned po objednání. O tom že objednávka byla vyřízena vám byl odeslán email. Přepravní společnost IN-Time u vás několikrát doručovala, vždy bez úspěchu. To zda vám zásilku avizovala nedokážeme posoudit, ale další stovky balíků jsou doručeny v pořádku. Váš email a styl vyjadřování nehodláme komentovat. Děkujeme.

• V minulosti jsem zde nakupoval a vše bylo OK. Byl jsem spokojený, dokonce jsem i zboží vracel ve 14 dnech a vybral jiné a vše bez problémů. Nevím co se stalo.

Neaktualizovaný web. Koupil jsem hodinky, které byly skladem v počtu jeden nebo více kusů stále ještě dva dny po zakoupení. Na můj dotaz, kdy bude dodáno, jsem se dozvěděl, že mě někdo rychlejší "předběhl", hodinky budou až druhý den po naskladnění. Když jsem namítl, že je Garmin na svých stránkám má ve stavu "dočasně nedostupné", řekli, že to asi tedy nebudou a ať si vyberu jiné šedé nebo černé. Byly pro dceru:)

Reakce obchodu Outdoor-sports.cz

Dobrý den pane Neubauer, ano, chybička se stane. Bohužel u položky vámi zakoupené se na webu technickou chybou nezohledňovali rezervace pro zákazníky z dřívějších objednávek. Omlouváme se a mrzí nás to.
    Děkujeme za pochopení.

• Řidič mi telefonicky potvrdil doručení zásilky ten samý den a přesto nedorazil a ani jsem nebyl kontaktován s vysvětlením.

Požaduji kompenzaci za pozdní dodání a neprofesionální chování.

Martin Pan

• Nedodali zboží, neinformovali, že není skladem.

Dobrý den pane Fiedler,
    dostupnost každého zboží je uvedena na e-shopu u každé položky. Objednávku jste zrušil sám, přestože hodinky mohly být dodány. Pokud potřebujete zboží ihned, je třeba volit zboží u kterého je dostupnost Skladem na prodejně. Děkujeme za pochopení.

• dodací lhůta přes týden

Dobrý den pane Pubal.
    Objednal jste zboží, které bylo inzerováno skladem u dodavatele, expedice za 3-4 dny. Vaši objednávku jsme expedovali 4-tý pracovní den. Přeprava na výdejní místo Uloženky trvá 1-2 dny. Tedy objednávka byla dodána dle inzerovaných termínů.
    Děkujeme za pochopení.

Zboží bylo expedováno po 5 nebo snad dokonce až po 7 dnech (nehodlám to dohledávat).
    Během objednávání zboží zákazník nevidí, která přepravní služba bude zboží doručovat (InTime). Na webu přepravce nelze změnit adresu pro doručení, doručovatel nechal zásilku venku před domem, nezavolal, technicky vzato ji vlastně nedoručil. (Až se divím, že tak riskuje.)

Dobrý den pane Novák,
    objednal jste položku, u které bylo jasně deklarováno "Skladem u dodavatele 2-4 dny". Vaši objednávku jsme expedovali 4-tý pracovní den, škoda že to nehodláte dohledávat. Za přepravu se omlouváme, ale bohužel nejsme schopni ovlivnit všechny řidiče po celé ČR. Teď, v předvánočním období se v podstatě nedá najít přeprava, která by fungovala na 100%.
    Děkujeme za pochopení.

• Objednávka nedorazila,ani po 10dnech. Nikdo na uvedeném čísle hovor nezvedá. Nikdo se neobtěžoval zavolat zpět i po několika telefonátech.
    • Zvláštní přístup k zákazníkovi

Vážená paní Čulíková,
    objednala jste v sobotu 29.9 zboží, které bylo inzerováno skladem u dodavatele. 3.10 (po 3 dnech) jsme zásilku odeslali a 4.10 byla připravena na vybraném odběrném místě. Za 10 dnů jste ho nebyla schopna vyzvednout a nyní se nám vrací zpět. Pokud nás kontaktujete telefonicky, je potřeba dodržet otevírací dobu prodejny 12-18hod. každý den.

• e-shop i doručovací společnost ignorovali informaci v poznámce, v níž jsem uvedla prosbu ohledně způsobu doručování
    • i když měl e-shop všechno zboží skladem, týden se nic nedělo a až poté mi bylo zboží doručeno (jinak, než jsem požadovala)

Dobrý den paní Newiaková,
    objednala jste tři položky a z toho jedna byla inzerována skladem u dodavatele k dodání na prodej cca 3-4 dny. Je tedy logické, že objednávka byla odeslána po 5-ti dnech. Zboží jste chtěla doručit přepravní společností a tak se stalo i jsme z Vaší poznámky přepisovali budovu a dveře. Bohužel řidiče přepravní společnosti ovlivnit nedokážeme.
    Děkujeme za pochopení.

zboží jsem objednala pře 14 dny a ze strany obchodu mi dorazilo zatím, jen že objednávku připravují. Nákup tedy nedoporučuji, bude to asi na dlouho :(

Při objednání bylo zboží skladem, to bylo v pondělí, v pátek jsem volal na linku jak to vypadá se zbožím, a bylo mi řečeno že zboží není skladem, ale v pondělí dorazí. do čtvrtka nic, tak jsem opět volal já a bylo mi oznámeno, že zboží nedorazí. Z obchodu za celou tu dobu, krom potvrzení objednávky, neproběhla jediná komunikace o stavu zboží. Prostě ani tečka!