• Rychlost dodání zboží
    • Komunikace s obchodem
    • Řešení reklamace/ vrácení peněz za zboží

Zprvu se jevilo vše v pořádku. Zboží objednáno, doručeno bylo téměř okamžitě. Bohužel velikostně nesedělo, zboží jsem vrátil a doteď čekám na vrácení peněz. Na telefon, který uvádějí na stránkách i v emailu, se nelze dovolat, zpětně se vám také už nikdo neozve (jinde je to slušností a běžnou praxí zavolat zpět). Reakce po x dnech až na druhý email, že peníze měly být vráceny na účet, avšak žádné nepřišly. Poprosil jsem o zaslání potvrzení o zaslání peněz, opět bez reakce a telefon vám nikdo nebere. Podotýkám, že zboží bylo zakoupeno 30.10.2023 a do dnešního dne nemám peníze zpět. Budu se muset obrátit jinam. Za mě nedoporučuji obchod, dejte si pozor!

• Týden po objednání a zaplacení a žádná informace o odeslání zboží ještě nedorazila, natož zboží….hlavně ze přišel dotaz na hodnocení produktu. To je opravdu vtipné.

• Vubec neberou telefon, email odpoved v radu dnu,fuj

Nedeporucuji

• Podvod! Žádná komunikace- zboží neposlali a penize nevrátili.

• Rychlé oznámení
    • Neseriosní jednání

Co mám asi tak hodnotit, když obchod poslal druhý den zprávu o tom že boty nejsou skladem - a na stránkách je vesele dál skladem nabízejí...
    Reakce na mail o vrácení peněz už žádná.
    A ano, uvědomuji si že v prosinci jsou svátky a řada lidí má dovolenou, ale jeden mail ......

Aj keď mal obchod tovar skladom, po mojej objednávke mi napísal, že tovar nemá a ponúkol mi iný, ktorý som nechcel. Stornoval som teda objednávku ale zaplatené peniaze neprichádzajú...

• Velká nevýhoda obchodu je že nejsou schopni komunikovat zvedat telefon a neodpovídají na mail .
    • zakoupení produkt mi přišel Boty ale úplně v jiné barvě než jsem si objednal Balík byl nevhodné zabalení a byl mi poslán i bez reklamačního listů který se nenacházel ani v balíku ani v mailu

Obchod nereaguje, zadna odpoved na objednavku, telefony nezvedaji.

• Přišel email že zboží už není k dostání ani u výrobce. Ok chápu. Navržené produkty se nám nelíbí tak požadujeme storno objednávky a vrácení peněz. Už týden se na email i telefon nikdo neozývá.

• nulová komunikace!

5.4. jsem udělala objednávku, přišlo mi její potvrzení, druhý den jsem zaplatila a od té doby nic. Nikdo neodpovídá na email, kontaktní telefon také nikdo nebere.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace. Objednávku jsem nyní prověřil a zjistil jsem, že Vám dnes kolegyně po 15. hodině psala. Vznikla tam nějaká administrativní chyba, čímž se proces zpracování zasekl. Snad se v rámci další komunikace podaří objednávku doladit a připravit na expedici. Na telefonní hovory mi dnes bohužel nevycházel moc čas díky vyššímu počtu zákazníků na prodejně, tak proto se Vám patrně dnes nedařilo dovolat. ...někdy se to tak bohužel sejde. Omlouváme se.

S pozdravem Outdoor-a-sport.cz

• Dlouhá dodací doba,až po 6 dnech se mi teprve ozvali, že je zboží připraveno k odeslání.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

při objednání je potřeba sledovat dostupnost vybraného produktu. U vaší objednávky se omlouváme za denní opoždění expedice, i když to nebylo zcela v našich rukou.

Vámi objednané zboží bylo v době objednání uváděno s dostupností (naskladněním u nás) do 3 pracovních dnů. Nebylo tedy skladem a nemohlo být expedována obratem, což byla asi Vaše představa vzhledem k hodnocení. Vaše objednávka byla zadána v sobotu, naskladnění se očekávalo ve středu a expedice v závislosti na příchodu zboží se plánovala na středu (příchod zboží dopoledne), případně na čtvrtek (příchod zboží odpoledne). Zásilka od výrobce se však zasekla na překladiště, takže doručení proběhlo o den později, tedy ve čtvrtek. Vzhledem k odpolednímu příchodu se však už nestihla čtvrteční expedice. Vaše objednávka tak byla předána přepravci k doručení do systému Zásilkovny v pátek.

Dne 28.11.2021 jsem objednala zboží a ihned zaplatila. Dnes je 8.12. zboží nikde, nikdo nereaguje na e-maily, nebere telefony, nereaguje na sociálních sítích. Mám takový pocit, že už neuvidím ani zboží ani peníze.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

v důsledku chyby nebyl zákaznici odeslán e-mail s informací o nedostupnosti zboží a s informací o možném alternativním produktu. Vzhledem k přetížení našich kapacit se k nachybu narazilo se zpožděím na základě e-mailu zákaznice. Informační e-mail byl znovu odeslán a následně bylo se zákaznicí dohodnuto zrušení objednávky a realizace zpětné platby.

• Na Jakoukoli komunikaci nereaguje, nebo s velkým odstupem

Spatny

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Vaši recenzi nějak nechápeme. Pokud dne 17.2. objednáte s platbou převodem předem, je Vám zaslána informace o připravenosti objednávky, výzva k úhradě a platbu neprovedete, nelze očekávat expedici zboží. Dne 19. 2. jsme Vám zaslali informaci, že je objednávka připravena, že platba stále nebyla provedena a dotazovali jsme se, zda trvá Váš zájem o zboží, neboť máme na daný výrobek vzhledem k jeho omezené nabídce dalšího zájemce. Na to jste reagovali, že když je tedy skladem, obratem zaplatíte. Platba však provedena nebyla ani do 25. 2. a objednávka tak byla z naší strany oprávněně zrušena.

• Kamenný obchod super
    • Dlouhé čekání na doručení

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Dobrý den, omlouváme se za prodlevu. Podařilo se nám Váš e-mail přehlídnout - je jich nyní hodně, jak se vše řeší na dálku místo rychlého vyřešení na prodejně. Snad Vaše budoucí návštěvy prodejny změní Váš názor na doporučení obchodu.

Zbozi skladem nebylo skladem a nebylo nakonec vubec

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vybranou barvu zvoleného produktu se nám i přes zvýšení úsilí nepodařilo bohužel zajisti. Od daného modelu byly nabídnuty 4 dostupné barevné alternativy, ale ty bohužel u zákazníka neuspěly. S pozdravem Outdoor-a-sport.cz

• Asi jediný eshop, který měl k dispozici bederní pás požadované velikosti.
    • Na dnešní dobu eshop funguje opravdu pomalu. Až třetí den po objednání mi přišel email (pátek 8:00) s informací, že nemají zboží v požadované barvě. Obratem jsem odpověděl, že na barvě nezáleží. Expedováno bylo až v pondělí.. Dostat zboží za 8 dní po objednání na eshopu je podle mého názoru v dnešní doběvelmi špatné.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Vaše objednávka byla zadána 7.10. ve večerních hodinách. Ve čtvtek byla objednávka chystána, ale byla zjištěna chyba ve skladové evidenci - záměna barev. Vzhledem k příchodu velkého množství zboží jsme Vás o této chybě nedokázali informovat ve čtvtek, ale tato informace Vám byla odeslána v pátek ráno. Následně již kolegové chystali expedice. Informaci o Vašem souhlasu zaznamenali až po poledni po realizaci expedic a svozů od dopravce. Vaše objednávka tak byla upravena a nachystána na nejbližší pracovní den, tedy pondělí. Za vzniklé posunutí expedici o jeden pracovní den se omlouváme, ale jsme malý rodinný eshop, kde všichni dělají vše a nemáme dispečera, který by seděl jen u telefonu a počítače a řešil celý den pouze komunikaci se zákazníky. Nelze tedy vždy reagovat hned.

U Vámi uváděné doby dodání za 8 dní by se hodilo uvést, že 5 dnů z toho je doprava přes Zásilkovnu, kterou jste si vybral Vy a která patří k nejpomalejším způsobům doručení. Rychlost této služby nedokážeme ovlivnit. Pokud by to bylo třeba PPL, byl by balík následující den u Vás.

• Vystaveno zboží které vůbec není skladem.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Dobrý den, vybrané zboží bylo prezentováno s dostupností do 3 dnů, tzn. dané zboží není u nás skladem, ale lze jej pro zákazníka v avizované lhůtě naskladnit, pokud jsou u výrobce k dispozici. V tomto případě však byla již požadovaná velikost a barva kompletně vyprodána.

Co hodnotit u prodejce, pro kterého "Skladem" znamená "vybrané zboží je u nás i u výrobce kompletně vyprodáno"? Děkuji za ztrátu času.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Dobrý den, omlouváme se za vzniklý nedostatek. I když je snahou stavy položek co nejvíce automatizovat, vyskytne se občas nějaká chyba v napárování produktů, díky čemuž se následně stavy zobrazují. Lidský faktor je zde prozatím neodbouratelný, takže v důsledku špatného kódu se u této položky zobrazovala dostupnost jiné položky.

V nabídce bylo zboží, které jsem předem uhradila a až po mi bylo sděleno, že se již nedodává.

Reakce obchodu Outdoor-a-sport.cz

Dobrý den, bohužel se jednalo o vysoce obrátkové zboží, které po naskladnění zpravidla velmi rychle zmizí a nepodařilo se nám zajistit včasné skrytí této položky po rezervaci zboží na prodejně.
    Paní byly nabídnuty vhodné alternativy, některé i provedením lepší, a to v obdobné ceně. Zákaznice si alternativu nevybrala a na základě jejího storna byla provedena zpětná platba.