• Objednala som si u nich ale oni my poslali úplně jinou objednávku.

Poslali mi porcovaný čaj místo sypaného

Nechávala jsem objednávku za několik tisíc korun, včetně fertilcontrol mikroskopu za cca 600 Kč, který měl poškrabané zvětšovací sklo, co samozřejmě bráni správnému hodnocení výsledku. Obchod to zřejmě řešit nechce, na e-mail mi odpověděli jednou že prý to asi není poškrabané, ale že jsem si asi zapomněla sundat ochrannou fólii sklíčka, což jsem samozřejmě udělala, pak už mi nic neodpověděli.

• Rychlost dodání zboží, přehlednost stránek.
    • Dorazil nekompletní balík. Při snaze o řešení obchod nekomunikuje ani po několika e-mailech.

Komunikace ze strany obchodu nulová.

Balení testu neobsahovalo co mělo. Po napsání dotazu na email, žádná reakce.

• Poslali mi jiné zboží, po zaslání 2 emailu nekomunikují

Reakce obchodu Otěhotnět.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Každá recenze je pro nás důležitá.
    Váš e-mail byl přijat dne 19.11.2021 v pozdních hodinách. Omlouváme se za pozdní reakci na e-mail, reklamace byla zahájena dnes 22.11.2021. Pevně věříme že spolu reklamaci brzy dokončíme ke spokojenosti na obou stranách. V případě reklamací či dotazu k zásilce Vás požádáme o kontaktování v den převzetí zásilky na telefonním čísle 730107558. Velmi se ještě jednou omlouváme a děkujeme za kladně řešenou reklamaci.
    S pozdravem a přáním krásného dne,
    Tým Otěhotně.cz

Objednávka přišla hned... to bylo fajn. Horší to bylo se zbožím.
    - Přebalený Čínský šunt do sexy krabičky
    - Nejasně přeložený manuál (např. instrukce počkejte 15 minut ale ne déle než 7 hodin), "dejte kapku" atd...
    - Rozpory v postupu na krabičce a v manuálu (např. použijte ranní moč v manuálu vs. nepoužívejte ranní moč na krabičce)
    - Test spermatu na dva pokusy, první vůbec neproběhl - nic se nevsáklo
    - Na reklamaci neodpovídají...

Vyhozené peníze... za stejné pořídíte důvěryhodný klinický výsledek.

• rychlé doručení
    • jedna pasáž na DVD je poškozená a nejde otevřít

Zboží je vadné, synchronizace s aplikací nefunguje. Už jsem psala 4 krát na help desk během 1,5 týdnu a zatím žádná odpověď. Jsem zoufalá a produkt stál 3 tisíce a synchronizace je důležitá, nemám na to moc času a obchod ma byt zavřený na začátku července. Volala jsem do obchodu a slíbilí, že mi pošlou kontakt na český help desk, také jsem napsala email, ale zatím žádná odpověď.

• Dobrý den, nemám výtku k obchodu, ale ke zboží. Mikroskop k určení plodných dnů používám podle návodu i podle názorné instrukce zkušené uživatelky již dva týdny, výsledný obrázek v mikroskopu je stále stejný - bez struktury.

• Produkt přišel rozbitý. Sklíčko na mikroskopu bylo vypadlé.

Zboží jsem objednala, zaplatila a přes to, že přišel email s informací o odeslání, zboží nedorazilo. Po telefonátu do obchodu mi bylo vysvětleno, že mám zásilku na doručovací poště, nebyla tam. Po několika dnech a dalším telefonu mi bylo zděleno, že zboží nikdo neodeslal a omylem mi někdo sdělil opak. Tím jsem čekala další dny na doručení.

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši recenzi, zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Velice nás tato situace mrzí, došlo ke komunikačnímu šumu informací mezi námi navzájem. Obratem jsme situaci řešili a do dvou dnů byla zásilka doručena. Velice se omlouváme, tyto výpadky v komunikaci jsou u nás opravdu ojedinělou záležitostí.
    Doufáme, že budete s našimi produkty spokojena.
    Děkujeme vám za pochopení,
    Váš tým Otěhotnět.cz

Zboží mi po více jak týdnu ještě nedorazilo. Po týdnu jsem požádala prodejce o číslo zásilky,abych si ji mohla sama prověřit, ani to mi nebylo zasláno. E-mail si prodávající přečetl, potvrzení mi bylo doručeno.

• Obchod nekomunikuje!!
    • Platba odeslána v den objednávky, avšak zatím nedošel email o potvrzení platby a ani výrobek který jsem si objednala..!!

Reakce obchodu Otěhotnět.cz

za tuto skutečnost se vám velmi omlouváme. Na platbu převodem se vždy nějakou dobu čeká. Bohužel nastal problém v potvrzení této platby, proto se vše zdrželo.

Tyto komplikace jsou ojedinělé a vždy se je snažíme vyřešit ku spokojenosti na obou stranách.

Rozhodně je chyba na naši straně. Ještě jednou se velmi omlouváme .

V případě, že na nás máte jakékoliv dotazy či námitky kontaktujte nás buď telefonicky nebo na některé z našich e-mailu, které jsou uvedeny na webu.

Přeji příjemný zbytek dne.

Pouze měl mrzí,že vůbec nedorazil objednaný kontryhelový čaj,přestože jsem předem celou objednávku zaplatila a ani vysvětlení, proč se tak stalo...

• Přehledné
    • Velmi dlouhá dodací doba

Přehledný web, dodací doba dlouhá.

• U tohoto obchodu si už nic objednám.
    • 1.Doba dodání zboží při platbě předem.
    • 2. Moje peníze mají, já objednané zboží ne a nevím, zda jej obdrzim.

Plate až při doručení, ne dříve u zadneho obchodu.

Reakce obchodu Otěhotnět.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Všechny objednávky vyřizuje bezprostředně, neovlivníme však dobu převodu peněz z účtu na účet, ta je v režii konkrétní banky. Za způsobené problémy se velmi omlouváme, pro příště doporučujeme vybrat platbu na dobírku.

• Sleva pojistovny
    • Neochota cokoliv zjistit

Kdo chce zbozi brzy zde urcite ne.

Reakce obchodu Otěhotnět.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Za delší doručovací dobu se omlouváme, ale není v naší kompetenci. Zboží připravujeme v den přijetí objednávky, od druhého dne už je doručení v režii České pošty.

Zboží jsem zaplatila převodem, zboží stále po 14 dny dnech nemam, ani žádnou zprávu z obchodu.

Reakce obchodu Otěhotnět.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Za problémy s doručením se velmi omlouváme, bohužel je ale neovlivníme. Doba převodu peněz záleží na typu banky. Stejně tak pokud jste zvolila doručení Českou poštou. My zboží odesíláme ihned po obdržení platby, poté už přebírá zodpovědnost Česká pošta. Pro příští nákup doporučujeme využít kurýrní služby GLS, která garantuje doručení do 48 hodin.