Nakoupil jsem od osej.CZ semena za víc než tisíc korun zejména tykev golias a Halloween,golias vzchazi pekne, ale s 5ti balíčku okrasneho halloweenu nevzeslo ani 1 semeno

• Pohodlné vybírání osiva dobře ceny
    • Objednané Stevie,, v sáčku 6 slovy šest semen místo 2 gramů.
    • Na upozornění od obchodu žádná reakce.

Reakce obchodu osej.cz

v sáčku Stevie má být 10 semen. Pokud tomu tak nebylo, tak to s Vámi vyřešíme. Kontaktovali jsme Vás na Váš email.
    Vaše předchozí upozornění jsme nezaznamenali. Za toto pochybení se omlouváme.

www.osej.cz

Zboží jsem objednávala 22.2,2022 pod číslem objednávky 22001661 v hodnotě 225,- kč a do dnešního dne dorazil jen dotazník spokojenosti,platbu jsem provedla v den objednávky.

Reakce obchodu osej.cz

při platbě Vaší objednávky standardním bankovním převodem nebyl uveden variabilní symbol. Proto došlo k tomu, že náš systém platbu nepropojil s objednávkou. Platbu jsme dohledali a provedli propojení ručně. Objednávka bude obratem odeslána.

T. Babyrád, Osej.cz

Oproti jiným prodejcům semen asi takhle: loni jsem koupil semena špenátu 8 g za 10 Kč letos od firmy osej 4 g za 17 Kč.

Reakce obchodu osej.cz

patrně máte na mysli špenát novozélandský - ten u nás stojí 16,10 Kč v gramáži 4g.

Ostatní nehybridní špenáty z naší nabídky jsou výrazně levnější:
    Špenát Monores 8g za 11,50 Kč
    Špenát Matador 8g za 11,50 Kč
    Špenát America 8g za 11,50 Kč

Nabízíme také:
    Hybridní špenát Orbita F1 5g za 16,10 Kč
    Hybridní špenát Asta F1 5g za 16,10 Kč

Oproti loňskému roku u nás nedošlo k navyšování cen.

Vaše objednávka žádný špenát neobsahovala.

S pozdravem T. Babyrád, www.osej.cz

Než jsem stihla vyřítit telefonát, a tím pádem zaplatila o 1min. déle
    byla mi zrušena objednávka ( nad kterou jsem strávila 45min.) a nadcházející den mi byla vrácena platba.

Reakce obchodu osej.cz

na provedení platby prostřednictvím platební brány Gopay je stanoven limit 60 minut. Pokud nedojde v této době k úhradě objednávky, odešleme Vám email, ve kterém naleznete odkazy pro opakovaní platby, přepnutí formy úhrady na dobírku nebo zrušení objednávky. U neuhrazených objednávek dojde ke stornu automaticky po sedmi dnech.

Vaši objednávku jsme přijali. Pokud máte zájem o její vyřízení, dejte nám prosím vědět na [email protected] nebo tel 728 823 159.