• Dobré

Dobrý den přejeme.
    Děkujeme pěkně za Vaši důvěru a příznivou recenzi Vašeho nákupu v našem e-shopu. Jsme velmi rádi, že vše bylo podle Vašich představ .Vaše maximální spokojenost je pro nás největším zadost učiněním!
    S pozdravem orotime.cz

Bez komunikace, bez zboží. Raději neplaťte předem.

Reakce obchodu orotime.cz

omlouváme se za vzniklé problémy.Naším nedopatřením Vám nebyl odeslán email, o tom že Vámi objednané hodinky k nám přišli poškozené.Hodinky i s dárkem, Vám budou vyslány zítra, tak jak jsme se dohodli na základě dnešního telefonického hovoru.Ještě jednou se Vám omlouváme.

• super ceny

• Zboží OK
    • Dobře zabalene
    • Zda se, že před odesláním prochází kontrolou.
    • Zboží je originálně zabaleno v balení výrobce se všemi náležitostmi..
    • Delší doba dodání
    • V garančním liste prodejce se dočtete hodně o tom, na co se záruka nevztahuje, namísto, aby tomu bylo naopak. Působí to na zákazníka bohužel ne příliš příjemně a vstřícné, resp. neseriozne.
    • Objednávka na zákaznickém účtu není aktualizována, zákazník nezná průběžný stav. Nedostane rovněž předběžné hlášení o vyhotovení objednavky prodejcem. Prostě najednou máte hlášení od prepravce, že vám něco veze...
    • Chybí český návod.

Zboží OK. Hodinky jsou krásné. Prodejce se snaží dostat závazkům i přáním zákazníka a potěšit tak zákazníka, což je fajn.

S pozdravem orotime.cz

• z počátku jsem o eshopu neměl dobrý pocit, hlavně z nedostatku referencí, byl jsme však překvapen, jak rechlostí doručení, tak i neskutečně nízkou cenou (oproti konkurenci)
    • Eshop Orotime mohu jen doporučit

super

• Vše OK.
    • Delší dodací lhůta.

Dodali náhradní zboží.

• nebyl zaslán český nebo slovenský návod

Potřeboval bych získat český nebo slovenský návod k hodinkám !!!!!!!!
    Jinak s rychlostí vyřízení, dopravou a cenou jsem spokojen.

S pozdravem orotime.cz

• Výborná komunikace ze strany e-shopu po vytvoření objednávky!!