• Nekomunikace

Reakce obchodu orotime.cz

Dobrý den, odpověděli jsme na každý e-mail, který jsme obdrželi. Chtěli jste pětiletou záruku na hodinky. Na všechny modely však poskytujeme 2 letou záruku.Objednávku jsme na vaši žádost zrušili. Je nám líto, že jsme nemohli vyhovět vaší žádosti, ale byli jste o všem informováni.
    S pozdravem Orotime.cz

• Objednal jsem si s vámi .... a ticho. : //

Dobrý deň,
    skúste si pozrieť poštu *spam*. lebo 19.februára Vám bol odoslaný email o meškaní tovaru a zároveň predpokladaný čas odoslania vašej objednávky.Všetky potrebné informácie Vám boli odoslané.Hodinku Vám vieme odoslať,len čakáme na novú adresu od Vás,nakoľko ste nás informovali ,že budete na pár dní odcestovaný.Ospravedlňujeme sa za dlhší čas realizácie vašej objednávky,o ktorom ste však boli informovaný.
    S pozdravom
    Orotime.cz

• Komunikoval

Komunikoval Slovensky, dost neosobní. Po týdením čekání informace, že zboží dorazilo poškozené a že další objednat nelze.

Reakce obchodu orotime.cz

Dobrý deň,ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.Bohužiaľ,občas sa stane že k nám príde tovar ktorý je poškodený,väčšinou pri preprave.Každú hodinku pred odosielaním dôkladne kontrolujeme,záleží nám na tom,aby sme zákazníkovi poslali produkt,ktorý je v 100% stave.
    S pozdravom Orotime.cz

Bez komunikace, bez zboží. Raději neplaťte předem.

Reakce obchodu orotime.cz

omlouváme se za vzniklé problémy.Naším nedopatřením Vám nebyl odeslán email, o tom že Vámi objednané hodinky k nám přišli poškozené.Hodinky i s dárkem, Vám budou vyslány zítra, tak jak jsme se dohodli na základě dnešního telefonického hovoru.Ještě jednou se Vám omlouváme.
    S pozdravem orotime.cz