• - celkem slušný výběr
    • - rozumné ceny
    • - nekvalitní zboží
    • - žádné recenze
    • - odmítají odstoupeni od smlouvy
    • - nedostatečné návody na použití

- je to na káždém zda do toho půjde

Reakce obchodu Orion Třebíč

Zákazník výrobek zakoupil přes E-SHOP, vyzvedl jej osobně v prodejně. Výrobek použil a protože byl nespokojený, velmi nevybíravým způsobem požadoval okamžité vrácení peněz bez reklamačního řízení. Zákazníka jsme uspokojili vrácením poloviny kupní ceny na místě s tím, že výrobek byl již použit... Majitel prodejny si se zákazníkem závěrem jednání podal ruku, aby stvrdil svůj dobrý úmysl a snahu vše v dobrém vyřešit. Velice nás proto mrzí, že i přes naši snahu tento zákazník naši prodejnu pošpinil. Naše značková prodejna nabízí kvalitní zboží, máme spoustu pozitivním ohlasů a recenzí, výrobky jsou atestovány a obsahují návody.

• Je fajn ze pani oznamila drobnou vadu na poklicce predem po telefonu
    • Ovsem nejspis zkontrolovala pouze poklicku, jelikoz hrnecek je na vice mistech promackly, odreny nebo hrbolaty a je to velmi viditelne

Rychlé doručení, zboží odpovídá popisu, komunikace s obchodem velice dobrá.

Reakce obchodu Orion Třebíč

Jsme velmi rádi, že jste s námi byla spokojena jak píšete dál v recenzi . Nicméně zřejmě jste omylem zaškrtla, že náš obchod nedoporučujete? Prosím, můžete upravit Vaší recenzi.
    Velmi Vám děkuji za ochotu s námi spolupracovat.
    S přátelským pozdravem
    Orion Třebíč

• Žádne
    • Je toho hodně

Už tady nakupovat nikdy nebudu

Vážená paní Sedláková,
    při telefonickém upozornění na vyzvednutí objednávky, nám bylo sděleno ať Vás neobtěžujeme a dále nekontaktujeme.
    Po té jsme museli zrušit objednávku.
    Tým Orion Brno

• Žádné.
    • Obchod se neštítí podivných praktik, např. změna obchodních podmínek po objednávce.

Nedoporučuji, je mnoho kvalitnějších obchodů.

Reakce obchodu Orion Třebíč

Vážený pane Vosecký, jako omluvu za chybu, kterou způsobila technika, jsme Vám obratem nabídli poštovné zdarma. Věříme, že při troše dobré vůle lze pochopit chybu, kterou jsme nemohli předvídat a ještě jednou se za ni omlouváme, neprodleně jsme ji odstranili. Na spokojenosti zákazníků nám velmi záleží. ORION Brno

• neúcta k zákazníkovi

běžte jinam

Reakce obchodu Orion Třebíč

Vážený pane Brzobohatý, jako omluvu za chybu, kterou způsobila technika, jsme Vám obratem nabídli poštovné zdarma. Uznalý člověk pochopí, že zavařovací hrnec nelze nikde koupit za 1 Kč. Za chybu se ještě jednou omlouváme, neprodleně jsme ji odstranili, na spokojenosti zákazníků nám velmi záleží. ORION Brno