Doplňující dotazy, online a perfektně zodpovězeno.

rychlé dodání, super komunikace

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

těší nás, že jste s e-shopem spokojená a děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Rychle dodání a komunikace jsou pro nás prioritou. Děkujeme za pochvalu naší expedici a obchodním zástupcům.

Těšíme se na Vás u příští objednávky tonerů TOREX, kterou se opět budeme snažit vyřídit co nejrychleji.

Váš tým OriginálníTonery.cz

• snadné objednání, rychlé dodání

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

rychlost je jednou z našich priorit, na které stále pracujeme. Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, při dalším objednávce se budeme opět snažit o rychlé doručení a Vaši spokojenost.

Váš tým OriginálníTonery.cz

• rychlost, komunikace, zajem o zakaznika

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

těší nás , že jste si pro nákup zvolil českou značku toneru TOREX z našeho obchodu. Děkujeme za Vaši recenzi.
    Na komunikaci se zákazníkem si zakládáme a jsme rádi když se nám práce daří.

S radosti budeme očekávat Váš další nákup, u kterého se budeme opět snažit o rychlé vyřízení a Vaši spokojenost.

• rychlost dodání

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

máme radost, že jste si pro svůj nákup vybral náš obchod . Děkujeme za pochvalu práce naší expedici, která se vždy snaží, aby k Vám objednávka doputovala v co nejkratším čase.

S radosti budeme očekávat Váš další nákup.

nelze reklamovat

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k Vašemu nákupu u nás. V případě, že si přejete produkt reklamovat, předejte nám prosím bližší informace. Dle kontroly jste s námi komunikoval na našem chatu, ale přesto, že jsme se doptávali v čem je problém, bližší informace jsme nedostali.

Poté bylo zjištěno, že nám zasíláte zásilku na výdejní místo. Opět jsme Vás kontaktovali, že pro zaslání balíku je nutné uvést naši adresu a ne adresu výdejního místa Zásilkovny. Předali jsme Vám informace s naší adresou.

Vaší reklamaci se budeme rádi věnovat, pokud nám prosím sdělíte konkrétní problém a předáte bližší informace, viz odkaz z našich stránek:

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Vše jde rychle, hbitě a spolehlivě.

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojená. Zákazník je pro nás na prvním místě. Děkujeme za pozitivní recenzi a i nadále se budeme snažit o rychlé doručení zásilky k Vaši spokojenost.

Těšíme se na Vás u dalšího nákupu toneru TOREX.

Váš tým OriginálníTonery.cz

Rychlé, milé jednání, taktéž svižné doručení.

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

těší nás, že jste s e-shopem spokojená. Rychle dodání a komunikace jsou pro nás prioritou. Děkujeme za pochvalu naší expedici a obchodním zástupcům.

Těšíme se na Vás u další objednávky.

vše OK

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

máme radost, že jste spokojený s celkovým přístupem e-shopu. Zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Pokud se i v budoucnu rozhodnete pro nákup tonerů v našem e-shopu, budeme se opět snažit o rychlé vyřízení a Vaši spokojenost.

Váš tým OriginálníTonery.cz

• Rychlá reakce, pomoc při výběru toneru
    • příkladný přístup obchodní manažerky
    • není

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

jsme rádi, když jsou naší zákazníci spokojení a vrací se k nám. Děkujeme za pochvalu práce obchodních zástupců, kteří se snaží vždy poradit a vyhovět přáním zákazníka. I nadále se budeme snažit, dělat vše pro Vaší spokojenost.

S radostí očekáváme Váš další nákup toneru TOREX.

• Rychlost dodsni

Oceňuji pripomenuti obchodníci, zda nebudu potrebovat, moc Dekuji slecna za ochotu a pomoc

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

těší nás, že jste s e-shopem spokojená a děkujeme za Vaše hodnocení a pochvalu práce našich obchodních zástupců, kteří se snaží vždy poradit a vyhovět přáním zákazníka. Rychlost doručení Vaší objednávky je pro nás prioritou, stejně tak komunikace.

Budeme se těšit na Váš další nákup toneru TOREX.

Váš tým OriginálníTonery.cz

• Vše skladem do druhého dne

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Rychlost doručení je jednou z našich priorit, na které stále pracujeme. Pochvala práce naší expedice, nás těší a jsme rádi když se nám práce daří.

Budeme se na Vás těšit u další objednávky tonerů TOREX.

Váš tým OriginálníTonery.cz

Výborná komunikace, rychlá odezva na objednávku.

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

těší nás, když jsou naši zákazníci spokojení a vrací se k nám. Rychle dodání a komunikace jsou pro nás prioritou. Děkujeme za pochvalu naší expedici a obchodním zástupcům.

• Velmi vstricny pristup

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. I nadále se budeme snažit pracovat tak, abyste zůstala naším spokojeným zákazníkem, kterých si velmi ceníme.

Těšíme se na Vás u příští objednávky tonerů TOREX .

Rychlé jednání.

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

jsme rádi, že nakupujete u nás. Děkujeme za Vaše hodnocení a pochvalu práce naší expedice, která se vždy snaží, aby Vám objednávka dorazila v co nejkratším čase a v pořádku.

Budeme se na Vás těšit u další objednávky tonerů TOREX.

rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

Těšíme se na Vás u další objednávky.

Váš tým OriginálníTonery.cz

• rychlá domluva, a doručení

zatím bez nevýhody

ORIGINÁLNÍ TONERY

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

máme radost, že jste si pro svůj nákup vybral náš obchod. Zboží pro Vás pravidelně aktualizujeme na našich stránkách dle stavu na trhu tak, abychom Vám dokázali poskytnout co největší sortiment.

Těšíme se na Vás u příští objednávky.

Reakce obchodu ORIGINÁLNÍ TONERY.cz

máme radost když je zákazník s našim obchodem spokojený. Děkujeme za pochvalu práce naší expedice, která se vždy snaží, aby Vám objednávka dorazila v co nejkratším čase a v pořádku.

Budeme se na Vás těšit při další objednávce české značky toneru TOREX.