• Velký výběr kvalitních děl
    • Perfektní komunikace

• kvalitní originální díla
    • super komunikace
    • precizní zabalení
    • rychlé dodání i přes využití služby zarámování

Vše výborné

• pěkné a hodnotné obrazy
    • rychlá komunikace

Nákup probíhá vždy v pohodě a obrázky dorazí v pořádku.

• profesionální prezentace děl a autorů, přehledné obchodní podmínky, rychlost vyřízení, nadstandartní vstřícnost a individuální přístup majitele galerie

• Okamžité a rychlé jednání

• Rychlost, perfektní balení

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Děkujeme za radostnou zprávu a budeme se snažit onu rychlost udržet :) Přejeme radost, ORIGINAL GALLERY

Zatím jsem velmi spokojená a těším se na další spolupráci s touto galerii.

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Děkujeme, že jste s naší prací spokojená a my se budeme nadále snažit, abychom Vás nezklamali a dělali radost. ORIGINAL GALLERY

bohatá nabídka kvalitních obrazů,přehledné webové stránky,snadné
    objednávání, rychlé doručení

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Děkujeme Věro, vážíme si Vašich slov a vynasnažíme se pracovat stále na skvělé úrovni. ORIGINAL GALLERY

• Výborná komunikace před dodáním zboží.
    • Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Děkujeme, děláme co můžeme a rádi pracujeme jak s autory, tak s vámi sběrateli. Práce nás baví i když někdy se nám termín také nepovede. ORIGINAL GALLERY

• Moje koupě proběhla rychle a spolehlivě

Obchod je spolehlivý, ostatním doporučuji

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Snažíme se, ale ne vždy to jde takto rychle. Obzvláště u zásilek ze zahraničí nejsme schopni dodržet takto krátký termín. Děkujeme a ať Vám dílo dělá radost každý den. ORIGINAL GALLERY

• Objednávka dorazila do několika dnů Českou poštou.

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Musíme zaklepat, ale Česká pošta je jediný přepravce, který doručuje umělecká díla i s pojištěním. Máme s ní smlouvu a doručuje nám bezchybně do 24 hodin. Děkujeme ORIGINAL GALLERY

vždy velká spokojenost

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Jsme moc rádi, že Vás baví s námi spolupracovat a že se rád vracíte. Děkujeme ORIGINAL GALLERY

• V rámci urychlení předání obrazu, pan galerista přijel do Prahy osobně předat obraz.

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Děkujeme za slova uznání a budeme pracovat dále, pokud možno stejně ne-li lépe. ORIGINAL GALLERY

• nemožné ihned, zázraky na počkání :-)

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Děkujeme za skvělou recenzi. Vážíme si jí a budeme dál pracovat na radostech. ONLINE GALLERY

• Rychlé jednání
    • Bezpečné zabalení
    • Osobní přístup

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Jsme velice rádi, že naše práce Vám přinesla spokojenost a hlavně radost. ONLINE GALLERY

mám ty nejlepší zkušenosti

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Vážená Evo, děkujeme a budeme dále pracovat tak, aby vše bylo v pořádku a s radostí. ONLINE GALLERY

I live in Korea. They gave me a lot of help. So I could receive the painting comfortably in Korea. Thank you very much for helping me so kindly.

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

We are so pleased. We did our best and we are so happy that you received the art in perfect condition and that you are satisfied. We wish you joy. ONLINE GALLERY

Milí lidé, osobní a současně vysoce profesionální přístup, pěkný web plný skvělých děl, spolehlivost.

Reakce obchodu ORIGINAL GALLERY

Vážený Alexandře, děkujeme za pochvalu, která nás utvrzuje v našem přístupu a zároveň nám dělá radost. Přejeme Vám také radost. ONLINE GALLERY