Pár dní před Vánocemi zrušila firma objednávku a vrátili mi peníze. Takže jsme bez dárku.

Reakce obchodu Original Fanswear

Dobrý den, objednávala jste večer 20.12. a situaci jsme ihned řešili, žádný jiný produkt jste nechtěla, tak jsme Vám ihned vrátili peníze. Tato zkušenost nás mrzí.

Zboží jsem nedostal prý ho doručili ale nevím komu ten den jsem nebyl doma ani nikdo nezavolal náhradní termín doručení

Reakce obchodu Original Fanswear

vzhledem k tomu, že na v protokolu jste uveden přímo vy i s vlastnoručním podpisem, považujeme tuto recenzi za komickou. Doručení proběhlo standardním způsobem, jak mělo následující den po objednání.

• žádná komunikace
    • nikdo mi nic neoznámil, pouze odeslání zboží, to ale nikdy nedorazilo

Reakce obchodu Original Fanswear

prvně Vám byl napsán email o přijetí zboží, kde jsou uvedeny, jak informace pro ty, kteří objednali "balik do ruky" tak pro ty, kteří vyzvedávají osobně. Potom Vám byl zaslán druhý email o možnosti vyzvednutí zásilky, což jsme si potvrdili v telefonickém rozhovoru. Pokud byste napsal, zavolal, tak bychom si vše vyjasnili dříve. Zboží stále čeká na Vás a budeme rádi, když se zastavíte. Možná i za upravení hodnocení, které k nám jak jsme se pobavili telefonicky úplně nesedí.

• Zboží jsem objednal přes e shop s vyzvednutím na prodejně. V běžné provozní době uvedené na dveřích obchodu byla prodejna zavřena bez udání důvodu.

Reakce obchodu Original Fanswear

Dobrý den, mrzí nás vaše špatná zkušenost. Otvírací dobu jste obdržel v emailu spolu s dalšími informacemi o vyzvednutí objednávky. Tento email obsahoval informace o upravené otvírací době. Tuto upravenou otvírací dobu naleznete i na našem webu. V případě problémů jste mohl využít jakýkoliv komunikační kanál a problém s námi vyřešit. Bohužel jste tak neučinil. Pěkný den přeje tým Original Fanswear.