• Naprosto úžasná komunikace se zákazníkem.
    • Nemá.

Krásné zboží, které má ducha. Když se obklopíte takto krásnými věcmi, je Vám hned lépe na těle, na srdci i na duši.

Bezproblémové, zboží přišlo v pořádku

• UŽ JSEM VÁM PSAL - JSEM SPOKOJEN
    • NEVÍM O ŽÁDNÉ

KVALITA, DODACÍ LHŮTY, OCHOTA PERSONÁLU - VŠE SUPER. TENTOKRÁT ŠLO O DÁRKY DO ZAHRANIČÍ.

• Spokojenost
    • nejsou

• pěkný sortiment a zabré ceny
    • Trochu mě mrzí že způsob dodání je pouze Českou poštou, protože nemám s ní dobré zkušenosti. Raději než Českou poštu upřednostňuji doručování kurýrem.

K obchodu žádné výhrady nemám byla jsem spokojena.

rychlé vyřízení odjednávky

• přehled,rychlost,kvalita dopravy

• Má zajímavé zboží
    • Lehce nepřehledné webové stránky

Prostě mají věci které chci....

• Prodejce při vydávání zboží!

Reakce obchodu Orientik.cz

Dobrý den, prosím Vás o informaci, s čím jste konkrétně nebyla při vyřizování Vaší objednávky spokojena. Objednávku jste si vytvořila v noci ve 22:28 hodin, následující den Vám bylo zboží odesláno. O každém kroku vyřizování objednávky jste byla průběžně informována e-maily a SMS zprávami (jak z naší strany tak ze strany výdejního místa Zásilkovna). Pokud jste nebyla spokojena se zaměstnancem výdejního místa Zásilkovna, dejte nám prosím vědět a budeme to řešit se Zásilkovnou. Nemyslím si však, že toto by mělo být součástí hodnocení našeho obchodu. S přáním pěkného dne, Michal Koláček - Orientik.cz

• Přehlednost a vše potřebné pro vodní dýmky.
    • Žádné nemá!

Perfektní. Zboží skvěle zabaleno, aby se nepoškodilo. Rychlé vyřízení objednávky a doručení do 2 dnů.

• Nedostatočný/zavádzajúci popis tovaru
    • Otrasná kvalita
    • Zbytočne vysoké ceny (za handry...!)

Never more!!!!

Reakce obchodu Orientik.cz

Vážený pane Jaro, děkujeme za Vaše "velmi přínosné" hodnocení. Nevím na základě čeho náš obchod hodnotíte, když jste u nás žádné zboží nezakoupil. Ačkoliv zboží na Slovensko nezasíláme, přesto jste si vytvořil objednávku a požadoval jste odeslání zboží na Slovensko. Do 4minut od odeslání objednávky jsme Vás kontaktovali, že není možné zboží na Slovensko zaslat a doporučili jsme Vám jiný obchod, který by Vám požadované zboží do SK dodal. Opravdu tedy Vašemu hodnocení nerozumím. S přáním pěkného dne, Michal Koláček - Orientik.cz

• zboží za nízké ceny

Jsem s obchodem 100% spokojená

• nelze se dovolat na mobilní číslo uváděné na internetových stránkách. Inzerovaná kalabasa objem cca 400 ml má oběm 200 ml

• Má široký výběr produktů od kvalitních značek.
    • Moc lidí o něm neví!

Perfektní koupě zboží a to 110% spokojenost!

• velký výběr
    • nenašla jsem

velmi dobré

• Dobrá komunikace, váza dýmky došla rozbitá, ale majitel mi zaslal obratem novou, takže ok.

• rychlý nákup na internetu, když chybí kamenný obchod ve městě
    • stříbrný náhrdelník při převzetí nažloutlý

Super výběr orientálního zboží, dobrá komunikace, zboží rychle odesláno a doručeno, jak jsme potřebovali, mínus za nažloutlou bižu.

• Velký výběr sortimentu
    • Oproti konkurenci zde bylo přesně to, co jsem hledal
    • Informovanost o každém kroku, kam se pohnula zásilka

Na tento obchod jsem dostal tip, když jsem si chtěl poprvé koupit vodní dýmku. Překvapil mě velký výběr sortimentu, který obchod nabízí. Komunikace s obchodem byla perfektní, byl jsem informován o každém kroku a den před dodáním zboží mi byla zaslána i SMS, že je balík následující den doma. Toto byl již můj druhý nákup a opět bylo vše v pořádku, balík byl řádně zabalen v bublinkové fólii a zvláště pak ještě křehké věci. Doporučuji ostatním.