• hezké webovky (když ungují)
    • špatná komunikace
    • zboží nedošlo

Dne 20.6. jsem si objednala zboží. Když mi po dvou dnech nepřišel ani email, že byla objednávka přijata, jsem jim napsala email. Je pravda, že odpověd´ jsem dostala hned druhý den ráno. Tam bylo napsáno, že objednávka bude odeslána následující den nebo v pondělí. Když jsem ve středu stále nedostala žádné informace o mé objednávce opět jsem jim psala mail, volala, snažila se přihlásit na svůj účet na stránkách (webovky nefungovaly - byly v nějaké aktualizaci). Na mail reakce žádná, telefon mi nikdo nezvedl. Dnes je 29.6.. Zboží jsem si včera objednala u jiného obchodu a bude doručeno dnes kolem 12 hodiny. Co se týče mé skušenosti s e-shopem orientik.cz, tak velmi podprůměrná.

• skvělý vyber
    • dobrá cena
    • dobrá komunikace

skvělý obchod, mužu jen doporučit

• Komunikace na bodu nula.

Velice pofidérní obchod, špatně komunikují, vůbec jsem neměla přehled, co je s mojí objednávkou. Po deseti dnech čekání na nějakou reakci jsem objednávku zrušila doporučeným dopisem (musela jsem kvůli tomu na poštu). Peníze zaslali zpět, ale zkušenost špatná. Rozhodně nedoporučuji.

• Naprostí podvodníci! Nekomunikují, informace o zboží žádné!! Ale ona obchodní inspekce je rozmluví, jestli se rychle neozvou :)

NEKUPOVAT! Podvod!

Po skoro měsíci zboží stále nedorazilo i když dva týdny zpět psali na email, že zboží toho dne budou expedovat. Od emailu je to dva týdny a nikdo nekomunikuje jak telefonicky tak na email. Velice neprofesionální.

• maximální spokojenost

doporučuji zboží došlo včas

• rychlost dodání
    • vyhovující reklamní podmínky
    • pohodlný nákup z domova
    • přiměřená cena

Vyhovující obchod

• Inzeruje na strankach zbozi, ktere evidentne neni schopen dodat.

Katastrofa!

• Pamalí, lžou a nemají žádné zboží !

Nikdy u nich nic nekupujte, do teďka mi nic nepřišlo a jen slibují !

Dobrý den, pane Olič,
    u objednávek máme dodací lhůtu do 5 dnů, která se nám daří plnit.
    Den po objednání jsem Vám osobně psal informaci, cituji: Objednávka bude v pondělí odpoledne, maximálně v úterý dopoledne odeslána. A tak se také stalo. Každopádně kurýr DPD byl již v tuto chvíli plně vytížený a tak jsme poslední objednávky poslali přes Českou poštu, která to stíhá doručit. Nejdříve si tedy pořádně přečtěte e-maily a potom nám dávejte jakékoliv hodnocení. Navíc u objednávky máte jasně napsáno, že zboží Vám přijde do 3-5 dnů. U Vánoc musíte počítat do 5 dnů.
    Tým Orientik.cz

• Jde o první nákup. Vyřízení objednávky, bylo o něco delší, ale zboží nakonec dorazilo v pořádku.
    • zlepšit komunikaci

doporučila bych

Reakce obchodu Orientik.cz

Děkujeme za Vaší recenzi.
    Komunikaci se budeme snažit zlepšit a to samé všechny naše služby.

Tým Orientik

• Nezvedají telefony, nekomunikují.

Nespolehlivost

Reakce obchodu Orientik.cz

mrzí nás Vaše zkušenosti.
    Bohužel jsme měli technický výpadek, kdy bylo možné objednat zboží, které nebylo skladem. Díky tomu vznikli tyto komplikace.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.

Tým Orientik.cz

Zboží jsem platila předem, 26.11.2016 jsem obdržela email o připsané platbě a od té doby mlčí. Psala jsem email s dotazem, jak to vypadá s mou objednávkou a odpověď jsem neobdržela, tak nevím.

Reakce obchodu Orientik.cz

dle našich informací máte již balík několik dní na poště.
    Vaší objednávku jsme expedovali 8.12.2016.

Tým Orientik.cz

Pár let zpátky jsem byla 100% spokojená, tak jsem se vrátila a jsem naprosto zklamána. Jenom sliby, žádný posun v objednávce. Pořád jen, že bude odesláno, že už tam mělo být a stále nic...Objednávku budu rušit. Nemá to smysl...

Reakce obchodu Orientik.cz

děkujeme za Vaše hodnocení i když negativní.
    Mrzí mě Vaše zkušenost. Měli jsme technický problém na webu, který umožňoval zákazníkům nakoupit i zboží, které nebylo skladem a díky tomu vznikli tyto komplikace.
    Nyní je již vše v pořádku.

Tým Orientik.cz

Zboží jsem objednal, přišel potvrzující email, kde bylo psáno, že po kompletaci aodeslání budu informován. Po 5 všedních dní se nic nestalo, do obchodu sem napsal dotaz o stavu mé objednavky. Ani po tom do 5 všedních dnů neodpověděli. Proto sem poslal email kde jsem zrušil svojí objednávku a ani na ten mi do teď neodepsali.

Reakce obchodu Orientik.cz

Děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost. Jak jsem psal již výše, jednalo se o technickou chybu, která toto vše způsobila.

Děkujeme za pochopení

• kvalitní zboží
    • příjemná komunikace
    • přijatelné ceny

dodavatele doporučuji
    zboží přišlo rychle a s obsluhou se příjemně komunikovalo

• velký výběr zboží
    • dodání rychlé
    • objednávka doručena v požadované kvalitě
    • dobré ceny

Standardní služby, vše v pořádku a bez problému.Doporučuji.

• Webové stránky nefungovaly po většinu času, kdy jsem se snažila zjistit stav objednávky.

Zboží objednáno 17.6., zaplaceno 20.6, po telefonickém hovoru 28.6. slíbeno, že zboží dorazí nejpozději do 6.7. s odůvodněním, že e-shop změnil majitele... 13.7. opakovaný telefonický hovor s majitelem, poslal SMS s e-mailovou adresou, na kterou jsem mu odeslal podrobnosti o mé objednávce... 14.7. konečně došel e-mail, že mi poslal peníze zpět. Tak si udělejte obrázek sami...

• Nevím
    • Nekomunikativnost

Objednáte zboží, jako blbec zaplatíte předem a dostanete kuloví.Jediné plus bylo že po cca 5ti dnech mi majitel odpověděl na sms.ale dál to nepokračovalo.Jsem zvědaví jestli vůbec uvidim peníze nebo zboží.
    Je mi líto že jsem neletěl, ale můžu si za to sám...
    Dejte si POZOR!!!!!