Oregon dodal noname náhradu dílu s jinými rozměry. Už se mi jednou stálo, že dodali jiný řetěz na pilu, náhoda se může stát, ale v další objednávce zase špatně. Takže za mě konec.

Reakce obchodu OregonObchod

omlouváme se za chybně uvedený rozměr řetězky v našem eshopu. Chybu jsme již napravili. Řetězku Oregon nám prosím zašlete zpět, jak jsme se telefonicky domluvili. Vysvětlili jsme si i to, že se o žádnou noname řetězku nejednalo. Na řetězce je zřetelně vyraženo Oregon. Peníze vrátíme na Vámi zaslané číslo účtu. Ještě jednou se omlouváme za naší chybu.

Kateřina Kašíková

• Píšu o kontrolu správného pilníku na ten a ten daný řetěz a bylo mě zasláno.. široký pilník na klasický řetěz.. teď si ho můžu hodit do postele a spát s ním.. mizerná komunikace

Reakce obchodu OregonObchod

Je nám líto že nejste s naším obchodem spokojen. Není nám zcela jasné, kde došlo k pochybení z naší strany. Plochý pilník, který jste obdržel, je určen na snížení omezovacích patek všech řetězů, tudíž i na ten Váš.
    Pokud nejste se zbožím spokojen, zašlete ho zpět na naši adresu.

Objednal jsem a zaplatil řetěz 91PX050E ,doručen mi byl řetěz 91PX050 ,
    naštěstí i ten použiju na jinou pilu ,takže nereklamuji

Reakce obchodu OregonObchod

řetěz 91PX050E je totožný s řetězem značeným 91PX050. Nejdená se o dva různé řetězy. V našem eshopu značíme řetězy katalogovým číslem s koncovým písmenem "E" (z anglického slova Element = článek). Na krabičkách ve kterých posíláme naše řetězy již to písmeno "E" není od našeho dodavatele natištěno. Řetěz 91PX050 tedy můžete použít i na pilu jak jste původně plánoval.

Petr Němeček

• Přišlo mi něco jiného a obchod nereaguje
    • Špatný

Reakce obchodu OregonObchod

Omlouváme se za chybu vzniklou při expedici zboží a za pozdní reakci. Dle telefonické dohody Vám posíláme správné zboží a dárek dle Vašeho výběru. Věříme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu.

Petr Němeček

• při vracení zboží navíc náklady na přepravu což neproplatí

Dobrý den pane Novotný,
    velice nám mrzí Vaše negativní recenze. Částku uvedenou na faktuře za objednané zboží jsme Vám vrátili celou včetně poštovného dne 28.2.2020.

Petr Němeček

Mají (měli)chybu v katalogu. Když jsem je na ni upozornil,obchodník ji zprvu odmítl, po rozhovoru s technikem ji uznali a omluvili se. Náklady na výměnu chybného zboží nesu já. Bezva přístup.

Reakce obchodu OregonObchod

je nám velice líto, že jste nebyl s nákupem v našem e-shopu spokojen.
    Na základě telefonického hovoru jsme Vám navrhli několik řešení. Vy jste si chtěl vše rozmyslet a ozvat se zpět. Do dnešního dne jste nás nijak nekontaktoval.
    Navrhujeme Vám proto ještě jednou možnost řetěz vrátit (vrátíme Vám samozřejmě i poštovné, pokud pošlete kopii podacího lístku s částkou, kterou jste zaplatil) nebo řetěz vyměnit za správný. Nový řetěz Vám pošleme na naše náklady a případný rozdíl v ceně řetězů vrátíme na účet.
    Toto jsou standardní postupy, které dodržujeme při vyřizování všech reklamací našich zákazníků.

• Mají velkou nabídku.
    • Zákazník se nevyzná v číslování "Montážní uchycení lišty: A041??? CO znamená A041, A095 atd. Objednal jsem lišty dle katalogu, ale ani jedna nebyla ta správná. Nikdy neměla ty samé rozteče otvorů pro nastavení řetězu. Celkem mě to stálo asi 1000,-Kč a lišty můžu vyhodit.

Reakce obchodu OregonObchod

Je nám líto, že s nákupem v našem e-shopu nejste spokojený.

Paty lišt jsou názorně vyobrazené u většiny námi nabízených lišt (u všech, které jste u nás nakoupil) a postup výběru lišt je popsán v kartě lišty.

Pokud jste si nebyl výběrem lišt jistý a nebylo hned zřejmé jaké uchycení je vhodné na Vaší pilu, mohl jste nás kontaktovat na telefonním čísle uvedeném v našem eshopu. Náš sortiment je dost komplikovaný a proto u většiny lišt najdete v textu poznámku „ Pokud si s výběrem lišty nevíte rady, je možné nás kontaktovat, rádi bychom Vám poradili.“ Nebo jste mohl využít našeho chatu, kde jsme k dispozici každý pracovní den. Navíc náš e-shop nabízí možnost výběru podle typu Vaší pily.

Nicméně platí stále, že nepoškozenou lištu můžete vrátit a my Vám vrátíme hodnotu lišty i poštovné, které jste při objednání zaplatil. V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat na emailu [email protected]

Petr Němeček

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nesedí typy lišt

objednávám podle typu a neodpovídá přišla jsem akorát o peníze za poštovné a ještě dnes nemám zpět na účtu peníze

Reakce obchodu OregonObchod

náš průvodce výběrem příslušenství podle typu pily zohledňuje osazení daného typu pily z výroby. Často se stává, že zákazník má na své pile nějaké specifické úpravy. Pokud si nejste výběrem jisti, vždy doporučujeme konzultaci s našimi odborníky. V případě, že příslušenství vyhledáváte na cizích webech, nemůžeme bohužel garantovat správné určení.

Ve Vašem případě jsme peníze odesílali zpět už 1. 9., tedy následující den po obdržení zboží. Poprosíme Vás tedy ještě jednou o kontrolu. Pokud se částka na Váš účet stále nepřipsala, kontaktujte nás na emailu [email protected] nebo na telefonním čísle 382 272 108.

David Zelenka

retez po třech hodinách práce nelze již více našponovat,je to pěkný šmejd

Reakce obchodu OregonObchod

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci. Řetězy OREGON patří mezi nejoblíbenější po celá léta u všech profesionálních dřevorubců. Je to především díky jejich kvalitě. Problém, který krátce popisujete, není způsoben vinou řetězu, ale stylem jeho používání nebo nedostatečnou údržbou řezných částí pily – řetězky, lišty, volbou nesprávných úhlů ostření řetězu, stavem omezovacích patek atd. Problém s natahováním řetězu je velmi často způsoben používáním nekvalitního mazacího oleje s nízkou viskozitou. V případě, že budete chtít pomoct při identifikaci Vašeho konkrétního problému, kontaktujte nás s dalšími podrobnostmi a my Vám rádi pomůžeme.

Petr Němeček

• Nabízí zboží které nemají a to pod označením skladem !!!

Nakupte jinde.
    Po tom, co mně zrušili potvrzenou objednávku,
    jsem údajně nedostupné zboží v pondělí objednal v Německu, došlo v pořádku ve čvrtek

Reakce obchodu OregonObchod

velice se omlouváme za způsobené nepříjemnosti. V současné době přecházíme na nový systém a chyba tak byla způsobena překážkou v komunikaci právě mezi novým a starým systémem. Postaráme se, aby v co nejkratším čase vše fungovalo bez problémů a lépe, než dřív. Naši zákazníci jsou pro nás to nejdůležitější a doufáme, že se podobné chyby už nebudou opakovat.

V případě, že se něco takového stane, vždy zákazníkům voláme a informujeme je o nastalé situaci.

Pokud byste měl jakékoliv další otázky nebo připomínky, kontaktujte nás prosím na emailu ([email protected]) nebo telefonním čísle 382 272 108.

Přejeme Vám hezký den.

David Zelenka