• Dobré ceny, rychlost zhotovení

• Už po několikáté bez problémů. Jeden z mála i-obchodů s optikou, který umožňuje platbu dobírkou.

• Rychlé dodání, možnost virtuálně vyzkoušet i na fotografii, celková spokojenost.

• Cena rychlost dodání

• Vše k naprosté spokojenosti.

• I přes prvotní rozčarování z rozdílu ceny na internetu a v kamenném obchodě nakonec vše přes internet rychle vyřešené. Brýle přišly během 5-7 dnů. Vše v naprostém pořádku.
    • Rozdílné ceny a kvalita zboží v kamenném obchodě/na internetu. Mnou vybraná skla na internetu nebylo možné objednat v obchodě, byla mi nabídnuta jiná skal prý s "o trochu" lepší kvalitou... Rozdíl ceny byl však dosti velký (internet 1990,-; kamenný obchod 2350,- ale pouze za jedno sklo, celkem tedy 4700,-).

Za mě můžu ve finále celý obchod hodnotit velmi dobře, jelikož jsem si nakonec vybrala podle svých představ s jsem se zbožím velice spokojená. V této optice kupiji brýle už asi 10let a vždy bylo vše v naprosté pořádku.

• rychlost dodaní
    • výborná a rychlá komunikace
    • cena je rozumná

• Neskutečně rychlé vybavení. Brýlové čočky byly vyrobeny skutečně kvalitně. Optiscont byla poslední online oční optika, které jsem dal šanci. Doteď mi jiné online optiky vyráběly čočky špatně (viděl jsem, jako kdybych brýle neměl). Optiscont mě příjemně překvapili. Rozhodně mohu jen doporučit!

Optiscont je skvělá oční optika! Rozhodně mohu jen a jen doporučit.

Výborná komunikace a rychlé dodání.

Vše proběhlo skvěle, od výběru obrouček podle nahrané fotografie na webu, po jejich rezervaci na prodejně, opravdu důkladné a pečlivé měření zraku až po výběr skel (Hoya). Zhotovení bylo do druhého dne, neuvěřitelné.. A co více, velmi precizní práce, skla perfektně zabroušena lícují s obroučkami (poloobruby a k tomu docela dost rozdílné dioptrie na každé oko) a odpovídají vzoru a hlavně konečně vidím ostře do dálky každým okem stejně :)) Příjemná a ochotná slečna na prodejně v Praze je další bonus :) U mne naprostá spokojenost a to jsem hodně náročný..

• Zájem, rychlost, kvalita

• příjemné a profesionální jednání

• Celoživotní záruka na brýle
    • Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Na nové brýle pro dítě čekám již týden a stále ještě nejsou hotové

Dobrá orientace na webu, velmi rychlé vyřízení objednávky.

Paráda

• Velký výběr
    • rozumné ceny

Objednáno již po několikáté a jako vždy veliká spokojenost.

• Rychle doručeno
    • Když už víte co potřebujete, objednáte v pohodlí domova
    • Slušné ceny

Skvelý pristup, rychlost, vyborna komunikace

• skvělý výběr z mnoha brýlí
    • výborné ceny
    • měření zraku