voda po holení afrika vůbec nevoní. Je to slabý odvar než , co bývala.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

bohužel že voda není co bývala není chyba obchodu.
    S pozdravem Op Cosmetic

Objednala jsem si 2x řasenku L’oreal Paradise Extatic, která mi byla rovněž v objednávce potvrzena, realita však byla jiná. V zaslaném balíčku jsem našla 2x řasenku L’oreal Lash Paradise. Otázka je, zdali to takto funguje i u jiných výrobků…V tomto případě se alespoň jednalo o záměnu výrobku podobného typu.

• Dobrý den,před 2 týdny jsem u Vás zakoupil 3ks voda po holení
    Gillette cool a jak jsem byl překvapen když jsem si tuto vodu dal
    na tvář jsem necítil vůbec žádnou vůni čuchl jsem si k náplni
    a byla tam jenom voda.Zakoupil jsem u Vás 3ks a nechce se mi věřit
    že je něco takového možné.Pevně doufám že mi do týdne odpovíte
    na moji reklamaci jinak vše dávám na Ceskuo obchodní inspekci
    a Ceské policii.Děkuji a čekám na Vaše postavení k této reklamaci.
    Děkuji.Martin Polivka,ulice Míru636.28002 Kolin,tel.732994055

Reakce obchodu Op–Cosmetic

již jsme to řešili s Vámi po emailu. Reklamace neprobíhá stylem "mě to nevoní, je to voda, když mi nevyhovíte tak ČOI, Policie".
    Reklamační formulář je jak součást objednávky, tak na našich stránkách, kde je jasně uvedeno kde máte zboží zaslat a jak postupovat. Nic z toho jste neudělal a pouze si stěžujete a vyhrožujete. Pokud chcete zboží reklamovat postupujte podle občanského zákoníků, kdy je potřeba zboží doručit na naši provozovnu.
    S přáním pěkného dne Op Cosmetic

• Produkt v pořádku.
    • Při zakoupení řasenky byla u doručení možnost v obálce do schránky (pro menší produkty jako je právě řasenka). Tuto možnost jsem zvolila, ale produkt byl poslán typem psaní, které nelze vložit do schránky, a tak to skončilo na poště.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

bohužel to co píšete v obálce do schránky není nikde uvedeno. V obálce posíláme to ano, ale jelikož je zboží pojištěno tak do schránky Vám to nikdo nehodí. Je to vždy do ruky a výhoda obálky je cena a ne, že Vám ji někdo hodí do schránky a ani nikde na webu to není uvedeno.

Op Cosmetic

Zboží přišlo poškozené- ampule byly rozbité.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

pokud jste to vy co jste volala, tak ampule byla rozbitá 1ks v hodnotě 12 kč, což Vám bylo nabídnuto proplacení škody. Nikdo se neozval protože potřebujeme číslo účtu.
    To že se zboží poškodilo přepravou se může stát, přeci jenom ampulky jsou křehké.
    Op Cosmetic

• Při odběru byla špatná dobírka, tudíž jsem zásilku nepřebrala. Další objednávka ze strany opcosmetic mi byla arogantně zrušena bez udání důvodu ☹️

Reakce obchodu Op–Cosmetic

Dobrý den, tak to uvedeme na pravou míru. Paní si telefonicky objednala zboží do balíkovny na dobírku. 15 ks krému, kde dobírka seděla na halíř. Mezitím objednala i přes eschop menší množství krému 7 ks. První zásilku odmítla převzít a tím nám vznikla škoda na zmařeném poštovném. Druhou objednávku jsme zrušili protože nehodláme znovu riskovat nepřebranou zásilku. Pokud si objednáte s platbou dopředu rádi Vám zboží pošleme. Tak opravdu nevíme na co si stěžujete, když poškození jsme my.

• žádnou jsem neobjevila
    • obchod nekomunikuje-jen potvrdili objednání zboží,ale kdyý jsme po mnoha dnech objed.zrušila a snažila jsme jim ivolat, zda to berou na vědomí,žádný email, opakovaně nikdo nezvedal uvedený telefon

Zkusila jsem, zažila jsem-díky, stačilo-příště tento obchod už určitě ne

Reakce obchodu Op–Cosmetic

objednala jste zboží platba bankovním převodem. Zboží jste nezaplatila a objednávku zrušila.
    Nevíme co se Vám nelíbí ? V dnešní době jsme přetížení a nedokážeme na vše reagovat, navíc když to ani reakci nepotřebuje. Emailem jste napsala, že objednávku rušíte, tak jsme ji zrušili.
    Op Cosmetic

• ZBOZI ZAPLACENO PŘEVODEM PŘESTO DORAZILO NA DOBIRKU,NIKDO SE NEBTĚŽOVAL POSLAT SMS NEBO ZAVOLAT.VE TRI ODPOLEDNE UZ NEPRACUJÍ

Reakce obchodu Op–Cosmetic

zapomněl jste napsat, že v den doručování zboží jste měl peníze zpět na Vašem bankovním účtě a zprávu emailem s omluvou za naší chybu. Jenom pro pořádek.
    Děkujeme
    Op Cosmetic

Přišlo mi úplně jiné zboží než jsem si objednala, samozřejmě v nižší hodnotě než jsem zaplatila. Byla domluvena výměna, ke které stále nedošlo jelikož se mnou přestali komunikovat, telefony nikdo nezvedá.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

dnes Vám bylo odesláno dle domluvy zboží. Ano udělali jsme chybu přehozením štítků na balíčku a dle informací od Vás jste do čtvrtka nebyla na adrese, v pátek byl svátek a dnes jsme odeslali zboží, od dopravce jste musela dostat sms. Neberete od nás zboží poprvé, tak nás tato recenze mrzí, protože jsme naší chybu podle domluvy napravili.
    S pozdravem Op Cosmetic

Rasenka prisla jina nez jsem objednala. PRESNEJI na obrazku v e -shopu byla zlata barvaa prisla mi fialova.Nocni krem totez. Jiny obal nez byl na obrazku. Byla jsem velmi nespokojena a vickrat si uz nic neobjednam. Vratim se do e schopu, kde vidim co si kupuji a prijde mi to co objednam.
    Bohdana Kolaříkova, kontaktni telefon 777 235 612.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

řasenku jste objednala Loreal Million So couture a tu jste taky dostala, je fialová a i na obrázku v eschopu je fialová. Co se týká krému tam je mírná modifikace obalu, ean kod je stejný.Když máte s objednávkou problém, máte nás kontaktovat což jste neudělala. Zboží můžete vrátit když jste nespokojena, ale dostala jste to co jste objednala.
    S pozdravem Op Cosmetic

Objednala som si 3 make-upy, spiralu a holiaci strojcek. Make upy prisli sice z tej iste znacky a podobne,ale nie su to tie,ktore som si vzdy objednavala a ktore su na obrazku. Kvalita strasna,nesedia mi. Spirala taktiez. Postovne na SR ma stalo cca 7 eur a keby som to mala vratit a opat platit 7eur,spolu 14eur a za nic,tak kaslem na to. Som nahnevana,pretoze uz predtym som si objednavala z tohto obchodu a bola som spokojna.Mali ma upozornit,ze uz nemaju to,co som si objednala a nie mi poslat nieco ine.neodporucam.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

objednala jste si make up od Bourjois, výrobce změnil lahvičku z kulaté na hranatou, název, ean atd. zůstává stejný, pokud změnil i složení, tak to mi nedokážeme ovlivnit. Healthy mix se momentálně vyrábí v hranatém obalu. Foto výrobku je ilustrativní, ale název, popis a ean vystihuje výrobek, který jste dostala. Pokud je cokoli v nepořádku samozřejmě můžete výrobek reklamovat a budeme se snažit problém vyřešit.

Op Cosmetic

Objednal a zaplatil jsem zboží 9. 12., dnes je 20.12. a pořád jsem nic nedostal, tak s čím mám být spokojený?
    Milan Frolík [email protected]

Reakce obchodu Op–Cosmetic

omlouváme se, zboží jsme odeslali 11.12.17 a této skutečnosti jste byl informován jak emailem, tak SMS. Bohužel balíček je u dopravce a budeme zjišťovat kdy ho doručí. Není v našich silách ovlivnit práci dopravců, jsou teď přetížení.
    Děkujeme za pochopení
    Op Cosmetic

• Bohuzel jsem si koupila ziletky venus breeze a byly pul roku prosle..

Reakce obchodu Op–Cosmetic

datum výroby a spotřeby je velký rozdíl. Gillette uvádí na žiletkách datum výroby, tak je máte půl roku staré.
    S pozdravem Op Cosmetic

• Zatím nevim jen jsem byla řada ze jsem našla zmíněný olejicek ale nedosel mi jsem doma zvonek mi funguje nechapu tak si olejicek budu muset sehnat jinde je mi to líto s pozdravem Bednářová

Reakce obchodu Op–Cosmetic

balíček se nám dnes vrátil, protože jste si ho nevyzvedla. Pošta Vám 2x posílala sms na číslo které jste uvedla i na email, který evidentně používáte. Nám vznikla ztráta na poštovném a nakonec ještě nás nedoporučíte. Přeji pěkný den. Op Cosmetic.

• nevím o žádných
    • Zboží bylo hrozně zabalené! Objednala jsem 3ks krémů, žádná bublinková folie. Jen volně pohozené. Barva na obočí otevřená, takže barva v krabičce a tuba upatlaná. Žasnu, že to krémy vydržely. Barva šla rovnou do koše.

Stačilo by, aby si obchod pohlídal jak se balí zboží.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

omlouváme se, již jsme přijali opatření a každá zásilka se fotí. Kontaktuje nás prosím na zákaznické lince a pošleme Vám novou barvu na obočí.
    Děkuji Op Cosmetic

• Spatne oznacene cisla make up a nesouvisejici fotky....ted mam doma 3 make upy ktery jsou totalne nepouzitelny.

Reakce obchodu Op–Cosmetic

pokud jste nespokojena s odstíny, můžete samozřejmě zboží vrátit. Čísla máme označena správně, pouze fotky mají informativní charakter. Mezi barvy jsou tak malé rozdíly, že foto je ani nemůže zachytit. Opravdu nemůžeme ovlivnit Váš výběr.
    Děkujeme za pochopení. Op Cosmetic

• nemá žádné bankovní spojeni

Reakce obchodu Op–Cosmetic

21.2.2016 jsme Vám posílali podklady pro platbu, do dnešního dne od Vás peníze nepřišly. Pokud Vám nepřišlo info emailem, stačilo napsat.

• DOPRAVU !!!

Reakce obchodu Op–Cosmetic

Dobrý den, omlouváme se za Českou poštu, ale bohužel nemůžeme za to, že pošta dodala o den později zásilku, občas se to stává a lze to těžko ovlivnit. Z naší strany vše proběhlo jak má. V den objednání jsme Vám poslali podklady pro úhradu a druhý den po připsání částky na účet proběhlo předání dopravci. Děkuji Op Cosmetic

• co je vystaveno to neprodavaji

Reakce obchodu Op–Cosmetic

Dobrý den, objednala jste si Jovan EDP 50ml a objednávku jste sama zrušila. Potom jste si znova objednala EDP 26ml a balík jste odmítla převzít. Nám vznikla pouze škoda na poštovném a k dobru máme Vaší recenzi. Děkuji a přeji Vám pěkný den. OP.